Programm annab teadmisi tööstuse juhtimise läbi multidistsiplinaarse lähenemisviisi, mis annab teile oskusi, et võtta muutusi tööstus keskkonda vastutustundlikult ja tõhusalt.

Core kursused projektijuhtimise ja organisatsiooni juhtimise süsteemide ja jätkusuutlikkuse, tootmise planeerimine ja kontroll, ja kvaliteedijuhtimise aitab panna oma inseneri oskusi tööstusliku juhtimise kontekstis. Pärast esimest perspektiivis, siis üks kahest profiilid: Operations Management või Keskkonnainnovatsioon Management.

Operatsioonide haldamise profiil käsitleb tootmis- ja teenindussektori operatsioonide juhtimise probleeme, pakkudes lähenemisviise tõhusate organisatsioonide loomisele ja säilitamisele. Keskne idee on selles, kuidas parandada protsesse, et pakkuda maksimaalset kasu tarbijatele läbi paremini ära kasutada olemasolevaid ressursse. Saad ülevaate tehnoloogia suundumusi ja uurida finants- ja inseneri tagajärjed operatiivseid otsuseid. Kvaliteet on veel üks oluline moodul, mis tutvustab mõistete lahjad tootmine ja Six Sigma metoodika. Sulgemise projekti käigus (12 EAP), siis rakendada oma teadmisi lahendades päriselu tootmise juhtimise probleeme.

Keskkonnainspektsioon Innovation Management profiili keskendub arendamist ja turule ressursitõhusa toodete ja säästlikumate lahenduste vaadates innovatsiooni suured ettevõtted kui ka ettevõtlikkust start-ups. Viimases Innovatsioon ja ettevõtlus projekti käigus (12 EAP), õpid, kuidas lahendada probleeme, mis on seotud uuenduslike tegevuste.

Kohustuslikud CSR-kursused

Lisaks profiilipõhistele kursustele sisaldab programm kohustuslikke kursusi ettevõtte sotsiaalse vastutuse (CSR) ja teaduse ja uurimistöö metoodika alal, et valmistada ette magistritöö ettevalmistamine. Töös on tavaliselt kirjutatud teise üliõpilase ja tihedas koostöös firma. See võib olla väike kohalik ettevõte või globaalse tööstusliku ettevõtte nagu Ericsson ja Scania.

Õpetatud kursusi iseloomustab tihedad suhted õpetajate ja õpilaste vahel, väiksemad klassid ja elav rühmarühmad. Kursused hinnatakse kirjalike eksamite ja käsi-in ülesandeid, ja selle kaudu grupipõhise projektitöö.

Tugev tootmisharu kohalolek

Linköpingi Ülikool on Rootsi pioneer juhtimise hariduse ja on tugev traditsioon tööstustehnoloogia, läheb tagasi algusaastatel ülikooli 1970.. Tänu meie kogenud ja kvalifitseeritud õpetajad, võite olla kindel, ulatudes edu. Leiad soe avatud keskkond ja elav üliõpilane kogukonnas. Pealegi, nagu on alati puhul Linköpingi Ülikool on tugev tööstuse olemasolu, kus külaline loenguid väljapaistvate esindajate ja juhtudel põhineb reaalse maailma näidete.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajal on huvitav karjäär, kuna teadus- ja arendustegevuse juhid on suuremahuliste ettevõtetega või väiksemate ettevõtete ja alustavate ettevõtjatega. Pärast programmi lõpetamist on teil õigus nõustamis-, investeerimisstrateegiate, tootmise planeerimise ja kontrolli, taastuvenergia, keskkonnaalase nõustamise ja jäätmekäitlusega tegelevate ettevõtete ja asutuste insenerpositsioonidele. Sõltumata sellest, millist profiili valite, siis koostatakse ka akadeemilise karjääri, kui soovite jätkata teadus- ja õpingute jätkamiseks doktoriõppes.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
252,000 SEK
Kehtib ainult väljaspool ELi, EMP ja Šveitsi asuvatest üliõpilastest
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi