MSc Tööteraapia (eelregistreerimine)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Hankige oskused, et saada professionaalne tööterapeut, kes suudab pakkuda ja hinnata tööteraapiat erinevates seadetes.

Selle programmi toetuseks on inimene kui kutsealane olemus, okupatsiooni ja tervise suhe, okupatsioonimudelid, tööalane teadustegevus ja ametialane õigusemõistmine.

Õppige, kuidas läbi viia tööteraapia hindamist ja sekkumist inimestega kogu eluea jooksul ning paljude füüsiliste, vaimsete ja sotsiaalsete raskustega, nagu dementsus, insult, kodutus või töötus. Teie õpikogemus sisaldab probleemipõhiseid õpetusi, ajakirjade klubisid, loomingulisi ja praktilisi seansse, iseseisvat õppimist ja uurimistööd. Teil on vaja kogeda vähemalt 1000 tundi erialast praktikat kogenud tööterapeutide järelevalve ja juhtimise all.

Kursuse eelised

Te osalete paljude õpikogemuste, sealhulgas probleemide / ülesannetega õpetuste, loominguliste ja praktiliste seansside, iseseisva õppimise ja uurimistöö hulgaga. Lisaks ülikoolipõhistele õppetöödele on teil kogenud professionaalsete terapeutide järelevalve all vähemalt 1000 tundi professionaalset praktikat.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema harilikult vähemalt viie aasta jooksul omandatud vähemalt teise klassi auhind, mis on omandatud teaduse, sotsiaalteaduste, tervishoiu (sh sellega seotud tervishoiu ja sotsiaalhoolekande erialade kraadides), psühholoogia, filosoofia, sotsioloogia, ajaloo, poliitika, Keskkond või kunst. Lisateavet leiate juhendist, mis käsitleb taotlejaid, kes seda nõuet ei täida.

Taotlejad, kellel ei ole inglise keelt emakeelena, peavad läbima IELTS 7.0 ilma oskusteta alla 6.5 või samaväärse auhinna.

Taotlejad peavad ka oma taotluses näitama:

  1. Tööteraapia filosoofia, praktika ja ulatuse mõistmine
  2. Asjakohane töökogemus / varjutus
  3. Hoolduse ja kaasamise hoiakud, käitumised ja väärtused
  4. Tõendid enesesüstimise ja motivatsiooni kohta
  5. Tõhus suhtlusoskus ja võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonna osana

Kõik taotlejad peavad enne kursuse vastuvõtmist nõustuma tervisega ja tõhustama kriminaalkorras kontrollimist, need on kooskõlas kutsealase liikme ja HCPC registreerimisnõuetega.

Kõik taotlusi tuleks toetada kahes viites. Palun pange tähele, et viidetega peaks kaasas olema pealkirjaga paberile lisatud koopia või otse kohtunik.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Kursuse edukal lõpetamisel saate taotleda registreeritud tööterapeudi saamist. Enamik tööterapeutidest töötavad NHSis ägedate ja kogukondlikel aladel ning sotsiaalteenustel. Samuti on kasvav võimalus töötada erasektori tervishoius, tööstuses, vabatahtlikus sektoris ja kohalikus omavalitsuses. Meil on kõrge tudengite tööhõive määr, kusjuures lõpetajad omandavad tööteraapia rollid erinevates valdkondades.

  • Tööterapeut

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Praktika paigutus 3

See moodul on kuuenädalane praktikakoht, mis asub mooduli Emerging Occupational Therapy Practice (EOTP) moodulis. Õpilased osalevad praktiseerimisel üks kord nädalas viie nädala jooksul ja seejärel viis nädalat täiskohaga. Õpilased on kohustatud välja töötama projekti, millel on tööalane fookus.

Täiustatud tööteraapiapraktika

Saada sissejuhatus võtmesõnadele ja oskustele, mis toetavad arenenud tööteraapiat. Te uurite ja kasutate tõenduspõhiseid terviklikke tööteraapiaalaseid sekkumisi, mis on kultuuriliselt pädevad.

Arenev tööteraapia

See moodul arendab teie rakenduse väärtuse ja selle mõju tervisele ja heaolule, kuid rõhutab tööteraapias uute või tekkivate teenuste väljaarendamist.

Okupatsioon, tervis

Avastage peamised mõisted, mis toetuvad tervisega seotud kutsealasele perspektiivile. Saate oskusi, et hinnata tööalast suutlikkust ja kaasatust.

Okupatsioon kontekstis

Uurige viise, kuidas tööteraapiat ja inimeste kutsealasid mõjutavad mitmed kontekstipõhised mõjud. Te kaalute sotsiaalset, füüsilist, kultuurilist ja poliitilist konteksti.

Uuringud tööteraapias 2

See moodul annab teile võimaluse viia läbi RIOTi poolt välja pakutud uurimisprojekt. 1. Enne andmete kogumist ja analüüsi teostamist peate saama oma uuringute jaoks asjakohase eetilise nõusoleku. Teie uurimistulemuste tulemused on koostatud peer-reviewed ajakirja artikli stiilis ja esitatakse ka uurimisspetsialistidel. Teie uurimuse kaitsmiseks käite ka viva-voce'is.

Harjutuse paigutus 1

Korraldage kuuenda nädala praktikakoht, mis asub programmi kuuenda kuu lõpus ja mooduli lõpus (Occupational Therapy Practice - OTP). Töötervishoiuteenistuse kvalifitseerumisel on teil vaja tööajatunde lõpetada, tuginedes tööterapeudi teadmistele ja oskustele, mis on teile OTP-s sisse toodud. See on võimalus jälgida tööterapeute ja kaaluda, kuidas teooriat praktikas rakendatakse tervishoiu- ja sotsiaalhoolekandeasutustes.

Praktika paigutus 2

Osalege kursuse teise aasta alguses asuvas kuus nädala praktikakohas. Teil on kohustus lõpetada 225 tundi, et anda oma panus 1000 töötundi, et saada tööterapeut. Paigutus põhineb teadmistel ja oskustel, mida on vaja professionaalse terapeudiga, mida uuritakse mooduliga Advanced Work Therapy Practice (AOTP). See on võimalus õpilastele praktikas jälgida tööterapeute praktikat ja edasi arendada oma oskusi tööteraapiasutuse sekkumiseks tervishoiu- ja sotsiaalhoolekandeasutustes.

Praktika paigutus 4

Korraldage kümne nädala praktika, mis asub programmi lõpus. Te peate minema 350 tundi, et kokku võtta 1000 tundi, et taotleda registreerimist tööterapeudina.

Töötervishoiu uuringud 1

Uurige disaini sissejuhatust. Moodul annab teile teadmisi ja oskusi teadmiste puudujäägi kindlakstegemiseks ja tööteraapiale tehtava uurimistöö läbiviimiseks. Saate õppida epistemoloogilisest ja ontoloogilisest teadustöö positsioonist, uurimistöö eetika põhimõtteid ja protsessi, kvalitatiivseid, kvantitatiivseid ja segainstrumente, andmete kogumise meetodeid ja andmete analüüsimise strateegiaid.

Praktika üleminek

Uurige tööteraapia sekkumisi komplekssetes klientide olukordades ja kaaluge põhiteadmisi töökohal tööterapeudina. Te uurite tööalast konkurentsivõimet ja üleminekut üliõpilastest terapeudile, sealhulgas ettekirjutuse, intervjuu meetodeid ja tööpakkumisi.

Tööteraapiapraktika

Avastage tööterapeudi peamised tööriistad. Te võtate praktikakoha mooduli lõpus. Õppige, kuidas selle mooduli põhikomponendid on informatsiooni kogumise, hindamise, ravi planeerimise, sekkumise ja hindamise tööteraapia protsess, koos selle, kuidas tööterapeudid kaasavad kliente, terapeutiliste suhete tähtsus ja kliinilised põhjendused.

Tasud

UK

NHS-i stipendiumid: selle kursuse õppemaksu maksab tavaliselt NHS, ja paljudel juhtudel on ka stipendium. Kvalifitseerumiseks peate vastama abikõlblikkuse ja elukoha reeglitele, mille määrab skeemi haldav väliskorraldusasutus - NHSi üliõpilaspensionid.

Tööleasumisega seotud reisikulud - Kuni 250 £ Muutuja mitte-NHS stipendiumi üliõpilastele. Reisikulud reisipakkumistele võidakse hüvitada, kui üliõpilane saab stipendiumi. Pange tähele, et see on saadaval ainult UK / ELi üliõpilastele.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2017/18 sisenevate õpilaste õppemaks on 13180 naelsterlingit. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Tööleasumisega seotud reisikulud - Kuni 250 £ Muutuja mitte-NHS stipendiumi üliõpilastele. Reisikulud reisipakkumistele võidakse hüvitada, kui üliõpilane saab stipendiumi. Pange tähele, et see on saadaval ainult UK / ELi üliõpilastele.

Rajatised

Ühenduse elamispiirkond

Taastamismeetmete demonstreerimiseks kasutatakse funktsioneeriva köögi, elutuba, vannituba ja voodi ning see on varustatud lagede tõsteseadmega, avariide tõstmise padjaga, bariatric tooliga ja erinevate seadmetega.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Kliiniliste oskuste sviit

1 miljoni naelsterlingi sviit on kavandatud mitmete tervishoiutöötajate õppevajaduste rahuldamiseks koos spetsiaalsete seadmetega selleks ettenähtud ruumides, mis võimaldavad mitmesuguseid seansse viia läbi sobivas ja turvalises keskkonnas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud veebr 2018

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem