InnoEnergy pakub viie Euroopa ülikooli kaudu taastuvenergia ühist magistriprogrammi (RENE). Taastuvad energiaallikad muudavad kiirelt energiatööstust, luues mitmekesisema sektori, millel on tohutuid võimalusi uute tehnoloogiate, uute ettevõtete ja uute ideede jaoks. Programm pakub põhjalikke teadmisi kõigi peamiste taastuvate tehnoloogiate kohta, võimaluse spetsialiseeruda valdkondi, mis teile kõige rohkem huvitavad, ning ettevõtlusoskuste ja innovatsioonijuhtimise kursusi, et arendada energeetikainsenerid, ettevõtjad ja innovaatorid tulevikku.

KTH taastuv energia

Traditsioonilise õpetuse ühendamine praktiliste väljakutsetega juhitavate projektidega ja käepäraste tegevustega seotud ettevõtted ja põnevad noored alustajad annavad taastuvenergia ühise magistriprogrammi teile oskused ja kogemused järgmise põlvkonna taastuvate energiaallikate kavandamiseks, arendamiseks ja edasiandmiseks. energia lahendused.

Kogu programmi vältel on teil suurepärased võimalused osaleda otseselt peamiste tööstusettevõtete ja uurimisinstituutidega kogu programmi jooksul toimuvate tegevuste kaudu. Kõik programmid on aktiivselt kaasatud selliste suurte ettevõtete hulka nagu Total, EdF, Energias de Portugal (EDP) ja Iberdrola, nagu ka väiksemad ettevõtted ja alustajad nagu CorPower Ocean, EOLOS, Principle Power Inc ja Tecnoturbines.

Taastuvenergia ühine magistriprogramm on rahvusvahelise tööstuse rahvusvaheline programm. Saate ühineda üliõpilastega üle kogu maailma kahe aasta jooksul kahes erinevas ülikoolis ja kahes Euroopa juhtiva ärikoolis. Pärast programmi ja väitekirja edukat lõpulejõudmist saate kaks diplomi vormis kahte järgmistest instituutidest magistrikraadi:

 • Magistriõpe energeetika insener ja juhtimine, alates IST: Instituto Superior Técnico, Portugal
 • Magistriõpe KTH: Royal Institute of Technology, Rootsi
 • Magistriprogramm energiakeskkonnas: teadustehnoloogia ja juhtimine (STEEM), École Polytechnique, Université Paris-Saclay, Prantsusmaa
 • Magister energeetika insener, UPC: Universitat Catalunya Politècnica · BarcelonaTech, Hispaania

Äri ja ettevõtlus

Esimese aasta jooksul osalete kahe programmikonsortsiumiga ärikoolides ettevõtlus-, innovatsiooni- ja juhtimiskoolides:

 • Ettevõtte nädala kursus Católica Lissaboni äri- ja majanduskoolis, Portugalis
 • Talvekool ühe nädala jooksul ESADE Business Schoolis, Hispaanias
 • ESADE Business School, Hispaania, nelja nädala suvekool

Engineering & Business Case © projektid

Magistriõpe RENE programmi keskne osa, inseneri- ja äriprojektid on põhiline meetod taastuvatest energiaallikatest õppurite ja ettevõtete vahelise reaalse koostoime järele.

Probleemi orienteeritud, projektipõhise õppimise ja õpetamismeetodi põhjal on inseneri- ja äriprojektid teile kolm võimalust, mis ahvatlevad reaalses äriolukorras. Igaühel neist inseneri- ja ärivaldkondadest kohtuvad tööstuse eksperdid ning nad osalevad reaalmaailma innovatsiooni- ja äriprobleemides.

Programmi edukal lõpetamisel on teil järgmised oskused ja kogemused, mis võimaldavad teil käivitada oma karjääri paljudes ettevõtetes või teadusinstituutides taastuvenergia sektoris:

 • Laialdased teadmised ja teadmised säästvate energiasüsteemide, energiaallikate ja nende kasutamise kohta.
 • Võime hinnata erinevate energiaprotsesside tehnilisi, majanduslikke, sotsiaalseid ja keskkonnamõjusid.
 • Laialdased teadmised üksikute taastuvenergia tehnoloogiate kohta, pluss energiajuhtimine, planeerimine, majandus ja turud.
 • Võimalus analüüsida, kujundada ja hallata tehnilisi probleeme süsteemi vaatenurgast ja võtta arvesse süsteemi täielikku elutsüklit kontseptsioonist kuni tegevuse lõpetamiseni.
 • Energia muundamise, transpordi, ladustamise ja kasutamise protsesside probleemide lahendamiseks vajalik ulatus, ressursikasutus ja juhtimisprotsessid.
 • Inimsuhete oskused, sealhulgas juhtimine, projektijuhtimine, meeskonnatöö, ärijuhtimine ja kommunikatsioon.
 • Võime mõelda üle piiride, uurida ja luua uusi ideesid, muuta praktilised kogemused uurimisprobleemideks ja luua uusi või oluliselt täiustatud tooteid, teenuseid, protsesse ja ettevõtteid.
 • Arusaamine tipptasemel uurimis- ja innovatsioonimeetoditest, ärijuhtimisest ja ettevõtete loomistest.

Programm on akrediteeritud Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) poolt.

Karjäär

Programmi lõpetajad leiavad karjääri arenenud teadustegevuses ja innovatsioonis, tööstusjuhtimises ja strateegilise energiapoliitika juhtimises nii avalikus kui ka erasektoris. Taastuvenergia ühine magistriprogramm - kas see on tuleviku energiatehnoloogiate kujundamine, oma ettevõtte loomine, energiapoliitika rakendamine või uute toodete turuletoomine? Ideaalne käivituspind töötajatele, tootjatele või avalik-õiguslikele asutustele kogu maailmas .

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi