MSc Taastuvenergia ja Arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc taastuvenergia ja arhitektuur on multidistsiplinaarne kursus taastuvate energiaallikate ja säästva energia ja ehitustehnoloogiate integreerimiseks kogu saidi plaanile ning ehituse vorm, kangad ja teenused, keskendudes kliimale ja inimeste mugavusele, kasutades arhitektuuri- ja inseneritehnikat ning võimas arvuti ja labori simulatsioonid.

See rahvusvaheline kursus on hoolikalt üles ehitatud nii, et see vastaks nende hoonete ja tehnoloogiatega seotud huvidele ja oskustele ning energiatõhususe ja keskkonnategevuse tulemuslikkuse tõstmisele. See on avatud taotlejatele erineva taustaga, sealhulgas arhitektuuri, inseneriteaduse (mehaaniline, tsiviil- / ehituslik, elektri- ja ehitustehnika) ja linnaplaneerimise / linnaplaneerimisega.

Kursus käsitleb selliseid teemasid nagu:

 • jätkusuutlik ehitusprojekt ja ehitus,
 • energiakasutus
 • uued ja taastuvad energiaallikad,
 • uudsed materjalid ja nende mõju hoonetele ja sõitjate mugavusele.

Selle eesmärk on stimuleerida ja julgustada uuenduslikke ja loomingulisi lahendusi keerulise ülesandele, milleks on kujundada säästvad, energiatõhusad ja keskkonnasõbralikud ehitised ja linnad kogu maailmas.

Kursuse lõpuks on teil omandatud kasulikke ja tehnilisi teadmisi ning kogemusi sellel teemal ning te saate tutvuda ja tutvustada ennast ja oma projekte publikule.

Riiki sisenemise nõuded: 2: 1 (või rahvusvaheliselt samaväärne) BEng / BSc mis tahes asjakohasel teemal.

Võtme faktid

 • Kursus meelitab üliõpilasi üle 40 riigi Euroopas, Aasias, Aafrikas, Austraalias ja Ladina-Ameerikas. Paljud lõpetajad on lõpetanud doktoriõppe edasise etapi või ühendanud energiatööhõive või akadeemilised ringkonnad erinevates riikides.
 • Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi välismaiste institutsioonidega. Võimalik, et saate osaleda ja esitada / avaldada oma magistriõppe doktoritöö asjakohastes konverentsides nii Suurbritannias kui ka välismaal.

Kursuse üksikasjad

Sügisemestril antakse teile põhjalik ülevaade teema ja mitme võimsa arvutiprogrammi (nt Ansys ja Revit) kasutamise kohta.

Kevadsemestril teete kursuse alal laboratoorseid töö- ja projekteerimis- ja simulatsiooniprojekte. Samuti saate teada, kuidas kasutada mõnda muud võimsat arvutitarkvara EnergyPlusi.

Selle kursuse ainulaadne omadus on see, et kevadisel perioodil õpetatakse õpilastele kõigist akadeemilistest taustadest, kuidas kirjutada / arendada arvutiprogramme energia modelleerimiseks ja paljude muude rakenduste jaoks, kasutades samm-sammult Microsoft Visual Basic programmeerimist.

Sa kulutad suve semestri, kes toodab järelevalvet väitekirja (60 ainepunkti). See on teie võimalus teha põhjalikult sõltumatuid uuringuid, kasutades õpetatavate moodulite teadmisi ja kogemusi. Uurimisprojekt võiks olla seotud teie koduriigi kliima ja hoonetega.

MSc taastuvenergia ja arhitektuuri pakutakse täistööajaga ühe aasta jooksul (12 kuud).

Kursus sisaldab 180 ainepunkti, jagatud 120 ainepunkti väärtuses õpetatavaid mooduleid sügisel ja kevadsemestrites ning 60-krediidi väitekiri, mis valmib suveperioodil.

 • Kursuse omadused
 • Kursuse lõpetajad
 • Kursuse direktor

Kursuse eesmärgid ja sisu

Taastuvenergia edukaks integreerimiseks hoonetesse tuleb mõista nii disaini kui ka tehnoloogiat ning seega ka arhitektide, inseneride ja muude ehitusprofessionaalide tihedat koostööd. Kursus on üles ehitatud selliste hoonete projekteerimise ja energiatõhususega seotud isikute huvidele, nagu arhitektuur ja insener. Põhimoodulid annavad ülevaate energiasüsteemidest, mida saab kasutada looduslike energiaallikate kasutamiseks ja näidata, kuidas neid võib ehitiste projekteerida. Õpilastel on võimalus neid uurida viisil, mis sobib nende taustaga.

Sügissemestril antakse teile hea taust sellel teemal ja arvukate arvutiprogrammide nagu Ansys ja Revit kasutamine. Kevadsemestril võtate Te läbi kursuste valdkonnas seotud laboratoorseid töö- ja projekteerimis- ja simulatsiooniprojekte ning õppige Visual Basic'i abil ka arvutiprogramme kirjutama / arendama. Teile antakse ka võimalus õppida, kuidas kasutada täiustatud arvutiprogramme, nagu EnergyPlus. Eelneva kogemuse ülalnimetatud arvutiprogrammide kasutamisel ei ole oluline.

Kursuse kestel teostate sõltuvalt teie akadeemilisest taustast rühma- ja individuaalseid disaini- ja modelleerimisprojekte. Samuti valmistate ette ja esitate suulisi ettekandeid, kasutades MS Powerpointi. Suveperioodil teete oma dissertatsiooni teadustööd, mis võivad olla seotud teie riigi kliima ja arhitektuuri stiiliga.

Kursus on osalenud üliõpilastest enam kui neljateistkümnest Euroopa, Aasia, Aafrika, Austraalia ja Ladina-Ameerika riikidest. Kursuse lõpus omandate sellel teemal kasulikke kogemusi ning saate teada, kuidas suhelda teiste inimestega, samuti kuidas näidata ennast ja oma projekte publikule. Suurbritannias ja välismaal on paljusid magistrikursuseid lõpetanud. Teised on suutelised läbi viima doktorikraadi, taastuvenergia ja arhitektuuri alaseid teadusuuringuid pärast magistrikursuse edukat läbimist.

Riiki sisenemise nõuded

Kursus sobib kandidaatidele, kellel on hea auhind, mis on seotud järgmiste erialadega: arhitektuur, ehitustehnoloogia, ehitusteenused, tsiviilehitus / ehituskonstruktsioon või masinaehitus. Samuti oleme rahul, et kaalume taotlejaid muudest asjakohastest erialastest kogemustest. Oluline on töötada arvutite ja arvutiprogrammidega nagu MS Word, MS Excel ja MS Powerpointiga.

Minimaalne inglise keele nõue:

IELTS: 6.0, mitte vähem kui 5,5 ükskõik millises elemendis.

Taotlemiseks vajalikud dokumendid

Taotluse jaoks on vaja üksikasjalikku CV-d, kaks viide ja üksikasjalik akadeemiline transkript, mis näitab teie GPA-d. Kõik dokumendid peavad olema inglise keeles.

Protsess suveks lõputööks

Kui magistriõppe üliõpilane õnnestub saavutada nii sügis- kui ka kevadsemestri moodulite üldise keskmise taseme vähemalt 50%, saab ta juuniks jätkata magistriõppe üliõpilasega ja seega võib ta suveks registreerida magistrikraadiga periood.

See tingimus üldise keskmise taseme saavutamiseks vähemalt 50% võrra kehtib ka teiste üliõpilaste kohta kursusel, et minna edasi suveõppes.

Moodulid

 • Taastuvenergia ja energiatõhusate tehnoloogiate põhimõtted (20 ainepunkti)
 • Tuulekeskkonna 3D simulatsioon arhitektuur (20 ainepunkti)
 • Passiivsed päikeseenergia projekteerimise põhimõtted ja simulatsioon (10 ainepunkti)
 • Taastuvenergia tehnoloogia disain ja hindamine (20 ainepunkti)
 • Kliima-vastane ehitusprojekti projekt (20 ainepunkti)
 • Ehitusenergia toimivuse hindamine ja programmeerimine (10 ainepunkti)
 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)
 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Paljud selle magistrikraadi lõpetajad on pälvinud oma innovaatiliste ideede ja panuse tegelike energiaprojektide eest, näiteks maineka Riikliku Energia auhinna Mehhiko suuremahulise päikeseenergia projekti eest. Lõpetajad on sisenenud nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstusharude hulka Suurbritannias ja välismaal.

MSc kursus arendab praktilist ja teoreetilist mõistmist ning võimaldab lõpetajatel töötada arhitektuuri- ja inseneribüroodega, viia ülikoolide tasemel õpetamisse või viia läbi doktoriõppega seotud uuringuid.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottinghami ülikooli magistrikraadi omandamine näitab konkreetse valdkonna teadmiste kõrget taset. Kas te kasutate seda oma tööalase konkurentsivõime parandamiseks, kui täiendavate akadeemiliste uuringute ettevalmistus või kutseõppevahendid, võite saada karjääri nõu, kuidas saate oma uusi leitud oskusi oma potentsiaali ära kasutada.

Meie karjääri- ja töövõimaluste teenistus aitab teil seda teha, töötades koos teiega, et uurida oma võimalusi ja kutsuda teid osalema töölevõtmisega seotud üritustel, kus saate kohtuda potentsiaalsete tööandjatega, ning soovitada edasisi arenguvõimalusi, nagu asjakohased töökogemuspaigad ja oskuste töökojad.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (2. klassi kõrgharidustase või rahvusvaheline võrdlus)
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem