Tarkvara mängib keskset rolli peaaegu kõiki aspekte meie elus, sealhulgas transport, side, majanduse ja tervishoiu. Panime usaldust tarkvara täita keeruline ja tähtsate ülesannete meile, nagu haldamise meie rahanduse, jagades meie pere ja sõpradega mälestused, haiguste diagnoosimisel, lendavad lennukid autoga sõitmiseks. Need süsteemid manipuleerida ja luua enneolematu hulk andmeid.

Sellise stsenaariumi, tarkvara ei saa mõista ilma selle ja andmete muutub väärtuslik ainult tänu tarkvara analüüsimine.

Miks registreeruda Master tarkvara ja andmed Engineering (MSDE) juures USI?

Top kvalifikatsioon

MSDE on unikaalne võimalus õpilastel saada kõrge kvalifikatsiooniga tarkvara ja andmete insenerid võimelised tõhusalt toime tulla suurenenud keerukust kaasaegse tarkvara süsteemide ja hiiglaslik andmemaht nad toodavad ja manipuleerida.

tuntud professorid

Kursused on õpetanud rahvusvaheliselt tuntud teadlased. Kuna avati 2004. USI teaduskonna informaatika on ronida kõrgeid positsioone csrankings.org rivistus Euroopa ülikoolide see puudutab Software Engineering teadus. Nüüd ridadesse 2. Euroopas ja 15. maailmas.

Andmete tähtsust ja tarkvara

Tänapäeval tarkvara ei saa mõista ilma selle ja andmete muutub väärtuslik ainult tänu tarkvara analüüsimine. See on põhjus, miks ainult integreeritud õppekava nii tarkvara ja andmete insener on tipptasemel teadmisi ja oskusi asjakohased arendamine, hooldus ja areng järgmise põlvkonna ultra-suure tarkvara süsteemid elame maailmas andmeid.

Väikesed klassid

Me armastame õpetamine ja hoolivad õpetamist! Madala Student / professor suhe annab võimaluse õppida sõbralikus ja stimuleeriv keskkond, kus professorid ja assistentide veeta aega koos oma õpilased.

õppekava

Master tarkvara ja andmed Engineering on mõeldud pakkuda õpilastele tugeva komplekti oskused saada spetsialiseeritud tarkvara ja andmete insenerid.

Uuringut Programm sisaldab 120 ainepunkti üle neli semestrit (Kaks aastat) ja see on veelgi neljast moodulist: Software Engineering, Data Engineering, valikained ja magistritöö. Software Engineering moodul hõlmab 36 ECTS ja annab õpilastele põhjalikud teadmised state-of-the-art tehnikat kasutatakse tegeleda rakendamise, evolutsiooni ja hooldus keerukat tarkvara süsteemid. Mis on seotud selle mooduli on tarkvara disain, tarkvara kvaliteet ja testimine, tarkvara arhitektuur, tarkvara jõudluse ja tarkvara Analytics. Kuigi pooled moodul on pühendatud klassikalise tarkvaratehnika teemasid, teine ​​pool on keskendunud kuidas analytics saab rakendada, et kajastada ja parandada tarkvara protsess ise.

Andmed Engineering moodul sisaldab kolme kursust (18 ECTS) õpilaste õpetamise meetodeid ja vahendeid, et kujundada ja modelleerimise andmetel (1 semester), andmete teisendamisel teavet (2. poolaasta) ning muuta informatsiooni teadmiste kasulik toetada otsuste tegemisel tegevuste (3. semester).

Teemad uuritud Tarkvara ja andmed Engineering moodulid pidevalt integreeritud läbi kogu õppima. Seda tehakse pühendab 18 ECTS tegeleda nii tarkvara ja andmed Engineering teemasid projektipõhine õpe.

valikained moodul sisaldab 12 ECTS, et õpilased saavad vabalt valida antud nimekiri kursustel USI teaduskonna informaatika põhineb tema / tema isiklik eelistus.

Lõpuks ülejäänud 36 ECTS (kogu 4. semester pluss 6 EAP 3. semester) on pühendatud Magistritöö. Õpilased kasutavad 6 EAP 3. semester külastada uurimisrühmade Tarkvara Instituut teaduskonna informaatika ja valmistada väitekirja ettepaneku. Siis nad töötavad täiskohaga väitekirja 4. semester uurimisrühma omal valikul.

Lõpus õppekava, õpilastele antakse Master of Science in Software and Data Engineering. Neilt oodatakse olema kõik vajalikud oskused, et jätkata edukat karjääri tarkvara insenerid ja / või andmete insenerid samuti seoses akadeemilise uurimistöö tarkvaraga seotud valdkondades.

MSDE struktuur

õpetamine

Master tarkvara ja andmed Engineering pakub kursusi õpetatakse rahvusvaheliselt tuntud professorid, olles juhtiv teadlaste USI Tarkvara Instituut.

Õpetamise filosoofia rakendatakse kogu Master eesmärk on valmistada ja hõlbustades õpilase protsessi iseõppeoskuste ja füüsilisest isikust omandamine väärtuslikke teadmisi ja oskusi. Õpilased kapten tuum disain mõtlemise protsesse, õppida, kuidas analüüsida probleem, määratleda erinevat lahendust strateegiaid, analüüsida kompromisse ja võtta sobivaid disain otsusega, võttes arvesse asjakohaseid piiranguid. Õpilased õpivad väärtuslikke õppetunde samas silmitsi reaalse maailma andmekogusid, mida tuleks uurida ja tõestada ennast ehitades tarkvara seda teha.

Kõik kursused edendada segu teooria ning praktika, kus on käed-, õppimine tegemise kaudu lähenemine, mille lühi- / pikaajaliste projektide, kus õpilased kohaldada, mida nad õppida konkreetseid probleeme ja andmekogusid võetud reaalses maailmas. Õpilased on oodata ka oluliselt parandada nende koostööd, esitlemise ja suhtlemisoskus, tänu avaliku projekti esitlused kavandatud kõige kursused.

Nõuded

Bakalaureusekraad informaatika või samaväärne
Õpilased ilma tugeva tausta tarkvaratehnika võib kohustatud osalema mõningaid täiendavaid kursusi.

C1 tasemel inglise
Taotlejad, kes ei ole inglise keelt emakeelena kõnelejad või kelle esimene aste ei õpetatakse inglise keeles, tuleb pakkuda rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadi näidata C1 tasemel Euroopa ühise raamdokument keeleõppe (Euroopa keeleõppe raamdokumendi). Kui teie praegune tase on B2 võite siiski kohaldatakse tingimusel, et teil saavutada C1 jooksul etteantud aja jooksul.

C1 tasemel keeleõppe raamdokumendi vastab järgmistele hinded rahvusvaheliselt tunnustada eksamid:

IELTS TOEFL Cambridge English TOEIC
7.0 Interneti-põhine: 100
  • CAE (Advanced sertifikaat), hinne C või üle
  • BEC (Business English), hinne C või üle
  • Kuulamine ja lugemine: 945
  • Rääkimine: 180
  • Kirjutamine: 180

Karjääri väljavaated

Tarkvara elab maailmas andmeid. Andmed on uus õli. Andmed on uus loodusvara kaevandatakse ja ära kasutades tarkvara.Andmed analytics tarkvara annab vaidlustatavad tõdemustele alusel pideva täiustamise ja otsustusprotsessidesse. Selline statistika võib leida, uurides suuri andmehulki, paludes õigeid küsimusi ja teades, kuidas usaldusväärselt ja efektiivselt leida sobivad vastused.

Õpilased lõpetamist selle Master on väga spetsialiseeritud tarkvara ja andmete insenerid, kes suudavad täielikult mõista ja hallata keerukust tänapäeva tarkvara süsteemid ja mere andmete neid ümbritseva. Selline unikaalne profiil tasakaalustamine nii tarkvara ja andmete inseneri oskusi on oluliselt erinev teistest Master Programs Data Science, et ilmuvad mujal Šveitsis ja kogu Euroopas.

Mastering kuidas tõhusalt kasutada tarkvara tegeleda andmete veeuputus on peamine võime iga organisatsioon toimumas digitaalsete ümberkujundamise jõupingutusi. Ka nõudlus tarkvara ja andmete insenerid on praegu väga kõrge ja see kasvab veelgi lähitulevikus.

Lisaks oodatakse suure tööalase tööstuses lõpetajate esindab ka sobivaim kandidaat jälitavad PhD kraadi USI ühes uurimisrühmade Tarkvara Instituut.

Teenustasud ja toetused

Tasud

Õppemaksu magistriõppe kraadi summa CHF 4000 semestris.Taotlejad, kelle ametlik elukoht oli Šveitsist (sh Liechtensteinist ja Campione d'Italia) ajal lõpliku keskkooli eksam (Maturita) maksta vähendatud semester tasu CHF 2000.

Õppemaks makstakse alguses iga perspektiivis tähtajaks märgitud arve; tasu maksmise on oluline tingimus matriculating või uuendamise üks kursusel.

Toetused

Õppeaastaks 2017/2018, fondi Lugano teaduskonda Università della Svizzera italiana autasustab kokku 60 ühekordne õppestipendiumidele summa CHF 4'000 iga. Merit-põhinevad toetused üliõpilastele antava lubatud esimesel aastal USI Master programmi algab september 2017.

Università della Svizzera italiana korraldada konkursi 10 õppetoetused üliõpilastele lubatud esimesel aastal ühe Master programmid pakutud teaduskonna informaatika õppeaastal 2017/2018.

Muud õppestipendiumidele on olemas.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust USI Università della Svizzera italianais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
16,000 CHF
Semestris: 4000 CHF
Deadline
Võta kooliga ühendust
April 30 2018 for students who need a visa; June 30, 2018 for other students.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
April 30 2018 for students who need a visa; June 30, 2018 for other students.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
April 30 2018 for students who need a visa; June 30, 2018 for other students.
End Date