Miks õppida Fusion?

Fusion teadus kiireneb, ITER vajab hästi koolitatud insenerid

Ülemaailmne koostöö arendamine tuumasünteesi kui ohutu, puhas ja taastuv energiaallikas on nüüd kulmineerusid ehituse suur test reaktor ITER. ITER ehitatakse Euroopas (Cadarache'i, Prantsusmaa) ja näitab 10-kordne võimsuse korrutis on 500 MW tasemel.

ITER annab teaduse ja tehnika termotuumasünteesi olulise tõuke. ITER on vaja ka uue põlvkonna kõrgelt haritud insenerid ja teadlased selle toimimise. Eindhoven University of Technology on valitud fusion teaduse ja tehnoloogia üheks oma kõrge profiiliga valdkondades, alustades pühendatud teadus- ja koostada täiemahuline haridusprogrammi tuumasünteesi juures magistriõppes.

2-aastane Fusion Master Eindhoveni Tehnikaülikooli

Fusion Master on selge tee neile, kes tahavad spetsialiseeruda fusion. Õppekava on tõeliselt interdistsiplinaarne - ühendab elemente Applied Physics, masinaehituse ja elektrotehnika - ja kohtades rõhku eesmärgile orienteeritud iseloomu termotuumasünteesi teadusuuringute. Ka rahvusvahelist iseloomu termotuumasünteesi teadusuuringute, töö valdkondadevaheliste rühmade ja ühiskondlikud aspektid on rõhutatud programmi. Lihtsalt olla kindel, et dokumendid: diplom ütlevad "Master of Science and Technology termotuumasünteesi".

Neile, kes soovivad ühendada Fusion Master uuring Applied Physics või elektri või masinatööstus, samuti on võimalik kokku panna "kaks kraadi programmi, mis nõuab umbes 6 kuud ekstra uuring.

Nii et kui teil on särav ja ambitsioonikas, huvitatud kõrgtehnoloogia ja ei ole häbelik tõsise väljakutse ning tunnevad muret planeedi jätkusuutlikkus, Fusion olla just uuringu jaoks. Miks sa ei langetamist / e / skype meil saada rohkem informatsiooni?

Oh, ja pange tähele, et välisüliõpilased on väga teretulnud meie Fusion Master. Kõik loengud ja õppematerjalid on inglise keeles, mis on töökeel grupis niikuinii. Kuid sõltuvalt sellest, kus te olete pärit, siis võib riiki lubamise kriteeriumid - kas kontrollida teavet välisüliõpilastele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 19 kursust Eindhoven University of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date