MSc teadushariduse cloud computing

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in Science in Cloud Computing

See kursus annab teile uusimaid teadmisi ja oskusi nõutud kiiremini kasvav ülemaailmne majandusharu: pilv. Cloud computing on saanud mitme miljardi euro tööstuse ja selle käigus pakub spetsialiseerumise kaks põhivaldkonda: infrastruktuuri (aka IaaS - Infrastruktuur Service) ja Arengupank (aka SaaS - Software as Service).

Õppimine meie state-of-the-art Cloud Pädevuse Keskus, saad kogemusi uusimate disaini põhimõtteid, mudeleid ja tehnoloogiaid cloud computing. Kursus on täielikult tarnitud õppejõud ja tööstuse praktikud tõestatud asjatundlikkusega cloud computing.

Kes on kursuse?

See arvuti muidugi meeldib infotehnoloogia või inseneri lõpetajate IKT tööstuse praktikud, süsteemi administraatorid, ja need, kellel on huvi omandada praktilisi kogemusi cloud computing. Tuleb tunnistada, kui üliõpilane, taotleja peab olema teenitud kraadi või samaväärne kvalifikatsioon tasemel 8 National Framework of Qualifications. Õpilased oma viimase aasta bakalaureuse uuring võidakse lubada tingimusel, et nende kraadi antakse enne kui nad registreeruda aadressil NCI.

Nagu lõpetanud selle muidugi siis saab to:

  • Loo ja kasutada ärilistel mitmekihilise rakendusi peale mitmekordset (avalik / hübriid) pilve platvormid
  • Kava ja arhitekt kõrgelt skaleeritav arvuti / andmete analüüsi lahendusi ettevõtete ja teaduslikel
  • Disain muster-põhine rakendus koodi käivitumise tõhusalt pilv keskkond
  • Hinnake julgeolekustrateegiates seotud cloud computing ja neid rakendada, et tagada tehniliste jätkusuutlikkuse organisatsiooni
  • Tehke migratsiooni traditsioonilise IKT keskkonna pilvepõhine platvorm
  • Manage protsess kulgeb IT osakonna pilv keskkond

Auhinna ja Arengupartei

Master of Science in Cloud Computing on andnud QQI tasemel 9 National Framework of Qualifications. Üliõpilased, kes edukalt lõpule selle käigus võib areneda suur auhind tasemel 10 NFQ.

Riiki sisenemise nõuded

Kiitusega (tase 8) esmase kraadi Sugulane distsipliin 2.1 auhind või kõrgem. Kolledžis tegutseb tunnustamine varasema kogemusliku õppe (RPEL) skeem tähendab taotlejatele, kes ei vasta normaalse akadeemilise nõuded võib lugeda põhineb asjakohase töö ja teiste kogemustest. See võib hinnata portfelli õppe tutvustamise töö toodetud ja intervjuu.

Soovituslik ajakava

Märge ajakava klassi päevadel ja kellaaegadel on: 2 õhtul nädalas, teisipäeval ja neljapäeval, 18,00-22,00.

KESTUS

See kursus kestab 1 õppeaasta.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Loe edasi

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Näita vähem