MSc in Health Food Innovation Management

&nbsp


Master in Health Food Innovation Management valmistab õpilasi mõista protsessi innovatsiooni toiduainete ja jookide tööstusele, keskendudes eelkõige parandada tarbijate tervise ja tervisliku toitumise käitumist. Läbi multidistsiplinaarse õppe lähenemist, õpilased on valmis aitama üleandmine tervise teaduse aspekte heli uute toodete ja turustamise mõisted.


Programmi pakutakse Maastrichti Ülikooli satelliidi asukoht Venlo kohaselt vastutab teaduskonna Tervis, meditsiin ja Life Sciences.


Master in Health Food Innovation managemen t on kahe aasta täistööajaga programmis õpetatakse inglise keeles.

&nbsp

&nbsp

Programmi info


Täna, halb toitumine valikuid, tihti koos passiivne elustiil, on teadaolevalt seotud mitmesuguste krooniliste haiguste, nagu rasvumine, südamehaigusi ja diabeeti. Toiteväärtus tervishoiu saanud peamine tegur innovatsiooni toiduainete ja jookide tööstuses. Siiski oli toote ebaõnnestumine on kõrge. Seega, teaduslikud teadmised järgmisi olulisi tegureid selles protsessis on oluline, et tõhusalt ületada teadustöö äri:

&nbsp

  • Biomeditsiini käsitledes mõju toitumise komponendid tervist ja haiguste ennetamist;
  • Tarbija uuringud tervishoiu probleeme, haiguste riske ja kasu side;
  • Uued tehnoloogiad koostisosa ekstraheerimiseks, muutmise ja töötlemise mis mõjutavad toote taotluse võimalusi;
  • Food reguleeriva / õiguse arengut, tervise huvides nõude võimalusi.Unikaalne meister 's programmi Health Food Innovation Management tegeleb nende aspektide ja eesmärk on arendada oskusi, mis aitavad õpilastel täita nõudliku rolli äri tervisliku toitumise ja arendama tugeva aluse tööhõive uuringuid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Maastricht University, Campus Venlois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date