See MSc hõlmab mõju toidu ohutuse ja kvaliteedi juhtimise taustal üha globaliseeruvas toiduainetööstusele.

Kursuse eesmärk on anda lõpetajale vajalikud koolitus-, haridus-ja tööstuse kogemus, et edu oma karjääri ja saada toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise spetsialistid. See käsitleb tarneahela toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise laiemas kontekstis toiduga kindlustatust.

TAUST

Viimased juhtumid suur toiduohutuse rikked, nii arenenud kui ka arengumaades, on olnud tohutu mõju inimeste elatist, oma ettevõtluse elujõulisuse ja laiema toiduvarud. Selle tulemusena tarbijakaitse õigusaktide need tarbija lõpuks toiduvarud üha tundlikul oma kohustusi ja on välja töötanud keerulisi süsteeme riskide hindamise, juhtimise ja side.

Need süsteemid levimist mööda kogu tarneahelat ja vajavad professionaalset ja teadusliku haldamise. Nagu näiteks, seal on pidev nõudlus selliste spetsialistide kas uute või läbi tööstus ümberõpet. Tarbija ja huvirühmad on järjest nõudlikumad rohkem teada, kuidas toit on toodetud, töödeldud ja jaotatud ning tööstus vajab spetsialiste, kes mõistavad tarbijate käitumist ja võib asjakohaselt reageerida.

Kasvab tunnustuse juhtivate rahvusvaheliste ekspertidega ja mõjukas toidu ostjaid vajadust kõrgema taseme juhtimise oskused ja professionaalsus nii tootmis-ja tootmissektoris ja ka sees osutajad toiduainetööstusele nagu sertifitseerimise asutused (CB) ja audit personal nad tegelevad. Sageli põhielemendid valitsuse õigusaktides sisalduvad praegune tööstusharu standarditele, eelkõige seoses toiduainete hügieeni, jälgitavuse, riskijuhtimise ning põllumajanduse puhul sellele, keskkond. Jooksul suurettevõtted, tehnika, toidu ohutuse ja kvaliteedi juhid nüüd vaja sihipäraseid toidu ohutuse ja kvaliteedi juhtimise oskusi koolitus ja haridus, et parandada nende professionaalsust ennetamisel toiduohutusega seotud vahejuhtumid, kulukas meenutab ja tarbijate usalduse kaotuse tõttu.

Kes on kursuse?

See kursus on mõeldud, et võrdselt oluline Ühendkuningriigis ja välismaal lõpetajate samuti need, kes töötavad põllumajanduslikus toiduainetööstuses, kes püüavad tagada, et toit, mida me süüa on sama ohutu kui võimalik ja kvaliteedi nõudis. Programm on oluline ka riiklikele haldusasutustele, mis on regulatiivse järelevalve toidu ohutuse ja vastutuse põllumajandusliku toidutööstuse. Muidugi on saadaval ka osalise tööajaga tööstuslikuks töötajat põllumajandus-ja toiduainete sektoris, et saada arenenud teadmised ja arusaam toidu ohutuse ja kvaliteedi juhtimise küsimustes, mis on nende ametialases karjääris.

Saad sügavam mõistmine, et oluline on piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste standardite regulatiivsete protsesside ja rolli avalike institutsioonidega ohutute, kvaliteetsete toiduainete tarbijatele. Sul on võimalik kasutada rahvusvaheliselt tunnustatud vahendeid toidu ohutuse ja kvaliteedi juhtimise tõhususe hindamiseks olemasolevaid toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise süsteemi, ja kavandada plaani kriitiliselt uurida probleemi ja luua sobiva lahenduse.

Kursuse ülesehitus

Muidugi võib uurida täistööajaga üle ühe õppeaasta või osalise tööajaga kahe. Te uurite kuut põhilist moodulit: - Toiduahela alused - Toiduaineteaduse alused - Toiduohutuse juhtimise süsteemid - Toiduainete ettevõtluse kvaliteedisüsteemid - Jätkusuutlikkus ja toiduainetööstus - Juhtimine ja innovatsioon põllumajanduslikus toidutööstuses Lisage veel kaks järgmist moodulit järgmisest loetelust : - vaesus ja toiduga kindlustatus - kalanduse ja akvakultuuri juhtimine - ülemaailmsed punased liha ahelad - ülemaailmne valge liha ahelad - globaalsed piimatööstuse ahelad - turism ja areng - pinnase ja vee säästev majandamine - mahepõllumajanduslik tootmine ja turundus Lisaks ühelegi teisele tasemele 7 või 6 moodulit, sõltuvalt kursusehalduri ja asjakohase mooduli juhi kokkuleppest, ajakavast ja kättesaadavusest, lõpetada kraadiõppe diplom.

Pärast edukat lõpetamist kaheksa moodulid aspirantuur saab anda, Master of Science autasustatakse edukat lõpetamist neid mooduleid koos Individual Research moodul.

Mis on õpistiili?

See kursus on teinud läbi koos loengute, külalisesinejate, väikese grupi õpitoad ja seminarid, individuaalne ja õpilaste juhitud teadus-, arvuti abil õppimine ja visiite. Te kasutate juhtumiuuringuid, praktilisi töötubasid, väliuuringud, rühmitada projekte ja rollimängud harjutusi, mis aitavad panna teooria praktikas ja arendada nii sõltumatu ja meeskonna oskused. Sul on ka võimalus töötada koos korralduse tootmisharu lahendada reaalse elu probleemid ja küsimused läbi "Juhtimine ja innovatsioon Põllumajanduslik toidutööstus moodul.

Hindamised

Erinevaid meetodeid, et hinnata oma tulemuslikkust. See hõlmab kirjalike eksamite ja kursuste, nagu juhtumiuuring analüüsi, aruande kirjalikult, essee kirjutamine, kriitiline kirjanduse ülevaade, suu-ja posterit ja hinnatakse grupi ja individuaalse seminarid.

Sul on vaja täita individuaalse uurimisprojekti, et anda magistrikraadi. See hõlmab esitamiseks kaks teadustöid, ülevaadet paber ja uurimus, kirjalik esitamise nõuded määratletud teaduslik ajakiri.

Riiki sisenemise nõuded

  • Tavaline minimaalne sisenemise nõue on autasud teise taseme kõrgtasemel - Täiskasvanud kandidaate olulise asjakohase töökogemuse ja madalama akadeemilise kvalifikatsiooni võib kaaluda ka sisenemise pärast vestlust kursuse juhataja - Kui teie emakeel ei ole inglise, me aktsepteerime rahvusvahelist inglise keele testi (IELTS), mille minimaalne punktisumma on 6,5 keskmine ja mille elementi pole alla 5,5. Kui teil on muu kvalifikatsioon, sealhulgas välismaised auhinnad ja alternatiivsed inglise keele kvalifikatsioonid, soovitatakse teil võtta ühendust sissesõiduga, et arutada oma sobivust auhind kandmiseks kursusele

Stipendiumid

Rahastatakse mõned õpilased, kes vastavad meie Stipendiumid ja stipendiume.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Royal Agricultural Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
11,550 GBP
- UK / EL, 11,000 GBP - non-UK/EU
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date