MSc Food & Drink Innovatsioon

Šoti Rahastamine nõukogu tasu rahastatud kohad on saadaval abikõlblike üliõpilastele ja antakse konkursi alusel taotlemisel.

  • Kanna oma spetsialisti võimed ja arendada uusi sektori eriteadmisi läbi erihariduse ja koostööl mixed-meeskonnas tööstus seotud innovatsiooniprojekte
  • Lugege tööstuse ootustele kui on toetatud ja juhendab kogenud spetsialistide ja akadeemilise spetsialistid
  • Järgi õppekava projekteeritud koostöös Šotimaa Food & Drink, oskuste arendamise Šotimaa ja Interface Food & Drink rahuldada ning toidusektoris
  • Osale meie väga edukas äriline arm Food Innovation @ Abertay ja interdistsiplinaarseid teadlasi kogu ülikooli

MProf Söök ja jook Innovation (Pakendid & Jätkusuutlikkus) pakub ainulaadset kraadiõppe kogemus, spetsiaalselt projekteeritud arutelu tööstuse asutustes (Šotimaa Food & Drink, oskuste arendamise Šotimaa, Interface Food & Drink). Nagu kraadiõppe üliõpilastele, väga andekaid inimesi töötab segatud distsipliini meeskonda arendada uuenduslikke toidu ja joogiga pakendamist ja jätkusuutlikke lahendusi. Tihe koostöö akadeemilise personali, kes on väga kogenud toit ja jook tööstuse ja akadeemilise ja juhendamisel ja mentorluse toit ja jook tööstuse esindajad, siis arendada professionaalsed oskused ja teadmised olulised toidu ja jookide tootmisel.

Käigus oma õpinguid, siis lõpuks oodatakse näidata rakendusuuringute tipptasemel oma erialal, samuti professionaalsust, paindlikkust, võimet kohaneda meeskonnatöö olukordades ning loovuse ja innovatsiooni suunas tootearendus. See intensiivne programm paljastada teil laius praktikas kokku puutunud toiduainete ja joogitööstuse, ideaalis valmistab teile põnev ja loominguline karjääri elav ja laienev sektor.

Mida õpid
Oluline osa MProf Söök ja jook Innovation (Pakendid & Jätkusuutlikkus) on edendada loovust küsitlus õpe, kus segatud distsipliini õpilasvõistkonda välja lahendusi tööstus-tekitasid probleeme. Tööstuse seotud innovatsiooniprojekte töötatakse välja multidistsiplinaarse õpilasvõistkonda, juhendas ja toetavad kogenud tööstuse praktikud ja teadlased, ja toetab kõrgetasemelise sektori spetsiifilisi mooduleid ja haridus.

Mis tegevusi alates pigi ja crit istungid, kus lahendus arusaamad on Karm vaidluskomisjoni eest kriitika, arengule protyped lahendusi, meeskonda juhendab ja kontrollib teadlased ja tööstuse praktikud arengu soodustamiseks ametialaste erioskuste ja laiemat arusaamist Toidu- ja joogitööstuse.

Käigus on õpilastel ka läbi uuringuid valdkondades nagu säästev projektijuhtimine, tööstus maastiku ja erialase praktika, pakendamist ja jätkusuutlikkust ning innovatsiooni ja professionaalset arengut. Õpilased valida ka valikmoodulid kogu ülikooli, mis võimaldab edasi arendada oma põhioskuste kui vaja, kuid täpsemalt, mis võimaldab rohkem individuaalset ja kohandatud õppimise kogemus läbi täiendava uuringu valdkonnas isiklik huvi, nagu näiteks turundus, äri ja toiduohutus .

Entry liinidel
Kandidaadid peavad omama erialakraad 2,2 (väiksem teise klassi) või parem sobiva teema, nagu bioteadused, keemia, teaduse, toote disaini, tehnika, toidu, toitumise või tarbija kraadiga, andmetöötlus, turustamise või äri.

Ülikool on pühendunud laiema juurdepääsu poliitika ja aktsepteerib kandidaatide hiljutised vastava akadeemilise, kutse- või töökogemuse, kes suudavad näidata, et nad saaksid kasu õpib magistri tasemel. Need loetakse individuaalselt. Me tervitame taotlejad tööhõive ja alates Kokandus tööstus ise FT ja PT uuring, kes võib taotleda kiirendatud liinil kõrgkoolijärgne.

Overseas / EL
Kõik taotlejad peavad esitama tõestatud tõendeid pädevus inglise keel.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Abertay Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date