MSc tootmine insener

Üldine

Programmi kirjeldus

Tere tulemast Manufacturing Engineering Program Sabanci Ülikool. Meie hiljuti rajatud programm pakub MS ja Ph.D. kraadi Täpsem tootmistehnoloogiat ja pakub võimalusi haridustee jätkamiseks, et toetada meie tööstuse partnerid harida ja tõsta oma tööjõudu. Meie ainulaadne ja interdistsiplinaarne programm on mõeldud inimestele, kes soovivad saavutada pädevuse tõhusa integreerimise tootmine, arvutustehnika, materjali töötlemine ja tootmine funktsioonid igal tootmise ettevõte.

Meie õppejõud tulevad erineva erialase ja akadeemilise taustaga teadmised tootmine, Mehaaniline, Industrial, mehhatroonika ja materjaliteaduse ja tehnoloogia. Nende uurimisteemad tootmisprotsessid ja seadmed, lisaaine tootmise (3D printimine), biotootmiseks, arvuti abil projekteerimine ja tootmine, integreeritud tootmise süsteeme, nano-, mikro- tootmine, komposiit ja polümeeride tootmise ja tootmise ja tehnoloogia strateegiaid.

Programm pakub suurepärase teadustöö keskkonda üliõpilastele eluaseme mitmes arenenud teadus ja laborid nagu Manufacturing Research Lab, 3D Bioprinting Lab, 3D System Design & Fabrication Lab ja kontrolli, Vision ja robootika Research Lab. Lisaks Integrated Manufacturing Technologies Research Center (IMC) on hiljuti asutatud. IMC on tööstusliku uurimis- ja tehnoloogia arendamise keskus varustuse võimaldamine alus- ja rakendusuuringuid tegevuste integreeritud ja täiustatud tootmistehnoloogia kontseptuaalsetest disain tegelik tootmise funktsionaalsete prototüübid ja tooteid. Keskus pakub ka inkubatsiooniteenuste ja võimalusi kaubelda.

Manufacturing Engineering Program tegeleb integreeritud teaduse ja tehnoloogia arendamise ja täiustamise innovaatiliste toodete ja tootmisprotsesside. See interdistsiplinaarne programm ühendab põhilisi teaduse ja teadmisi mehaanika, tööstus, tootmine ja Materials Engineering uuringute, projekteerimise ja arendada tootmise süsteeme, protsesse, masinad, tööriistad ja seadmed. Tootmisprotsessi Engineering programm keskendub arenenud tootmistehnoloogia. Uurimistöö valdkonnad hõlmavad tootmisprotsessid ja seadmed, arvuti abil projekteerimine ja tootmine, integreeritud tootmise süsteeme, lisaaine tootmise (3D printimine), biotootmiseks, nano-, mikro- tootmine, komposiit ja polümeeride tootmise ja tootmise ja tehnoloogia strateegiate pöörates erilist tähelepanu tööstuslikes rakendustes .

Magistri- ja doktoriõppe programmide ehitatud tuum sihtasutuse disain, mis soodustab liikuvust kahe programmi vahel.

Vastuvõtutingimused

Rakendused lõpetaja programme hinnatakse vastavate Sissepääs žürii koos individuaalse programmi kanded. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust žürii ja teatas, et taotlejad.

Taotlejad võivad olla nõudnud kirjalikud eksamid ja intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles.

Perioodid rakendus on teada Akadeemiline kalender Teie registreerimine toimub pärast heakskiitmist Türgi Kõrghariduse Nõukogu samaväärsuse kohta viimase lõpetas kõrgema institutsiooni ja õppima.

Vajalikud dokumendid

  1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu elektroonilise taotluse vormi. Eraldi vormid tuleb täita iga rakendatud programmi. Väljatrüki Täidetud taotlusvorm tuleb lisada rakenduste paketi. Taotlejad võivad kas esitada taotlus paketi, mis sisaldab nõutud dokumente isiklikult või saata posti teel Student Resources. Eraldi taotluse pakendis tuleb esitada iga rakendatud programmi. Kõik normatiivdokumentatsioon vara Sabancı Ülikool. Soovitav on jätta algse teateid TOEFL, GRE ja ALES hinded teile, ja rakendada koos nende koopiaid eksamid.
  2. Ametliku ärakirja: Suletud ja võetud Student Resources / asjade taotleja ülikooli näitab kursuste ja klassid võetud.
  3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. Kui olete valmis oma online-avaldus, talle antakse talle automaatselt oma soovitajad kuhu saab sisestada kuni soovitajad osa. Soovitajad saavad lingil kirjutada soovitust tähed või anda tähed kinnises ümbrikus allkirja ja templiga.
  4. Üks Foto: Kui sul on juba lisatud üks foto oma online-avaldus, siis ei ole vaja saata.
  5. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist tahes järgmistest teaduse katsetulemused paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: ALES: numbriline ALES min. skoor 65; RKAS: 153 (Hinded Praegune Scale); GAT: Kumulatiivset Percentile:% 60 (for International Student). Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. Graduate Program eksamitulemused vereproovidest on võetud mitte rohkem kui: ALES 3 aastat, GRE 5 aastat ja GAT 2 aastat.
  6. Inglise keele eksami Tulemus: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keeles, mõni järgmistest inglise keele eksami tulemusi paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: TOEFL: Min. skoor 80 Interneti-põhine test; KPDS: Min. skoor 67; UDS: Min. skoor 67; YDS: Min. skoor 67; e-YDS: Min. skoor 67. Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. TOEFL vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 2 aastat, KPDS, UDS, e-YDS ja YDS vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 3 aastat enne taotluse Sabancı Ülikool
  7. Statement of Purpose
  8. Eksam Nõuded: Bakalaureuse kraad on vajalik selleks, et taotleda kõik lõpetanud (magistri- ja doktorikraadi) kraadi programmid. On võimalik taotleda PhD programmid ainult bakalaureuse või bakalaureuse + magistrikraadi. Omanikud kõigis suuremates kraadi on õigus taotleda. Taotleja peab olema bakalaureuse või kraadiõpet, et olla lubatud kraadiõppe programmi ja kraadiõpet doktorikraadi programmi. Taotlejad peavad täitma oma eelmise kraadi programmid vastuvõtu perioodil hiljemalt.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be ... Loe edasi

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be with its strong scholarships, extensive exchange opportunities across the world, and innovative model of education that gives students full freedom in choosing their area of study after enrollment. Näita vähem