MSc Transport Infrastructure Engineering: jätkusuutlikud maanteed / jätkusuutlikud raudteed

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See muidugi on kaks erinevat Pathways ; Jätkusuutlikud maanteed ja säästvad raudteed.

 • Maantee ehitus on seotud maanteede planeerimise, projekteerimise, ehitamise, hoolduse ja käitamisega, sealhulgas sõiduki-, tsükli- ja jalakäijate maanteedega ning nende tõhusa juhtimisega. Kõik see tuleb saavutada nii jätkusuutlikult kui võimalik.
 • Raudtehnikas on seotud raudteede planeerimise, projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja käitamisega, mis hõlmavad ka kiiret transiidi (tramm) süsteeme ja nende tõhusat juhtimist. Kõik see tuleb saavutada nii jätkusuutlikult kui võimalik.

Mõlemad MSc programmi raames toimuvad Pathways võtavad radikaalse praktilisi lähenemisviise, ühendades traditsioonilised õpetused tihedalt reaalajas elavate maanteede ja raudtee inseneribüroodega. See pakub tehnilisi teadmisi ja oskusi analüütiliste, otsuste tegemise ja kriitiliste volituste väljatöötamiseks, mis on vajalikud jätkusuutliku lahenduse leidmiseks tõelistele, praktilistele maanteede ja raudtee inseneri probleemidele. See aitab teil arendada ülekantavaid oskusi, mis võivad viia edukaks karjääriks maanteel või raudtee inseneri.

Praktilisi ja realistlikke tööstuspõhiseid projekte (tööstuse nõustajate poolt läbi vaadatud) kasutatakse algusest peale. Suur osa loengutest ja seminaridest õpetatavaid materjale hinnatakse nii maanteel kui ka raudteeprojektide raames läbi nii individuaalselt kui ka disainerühma. Projekti töö, disain, analüüs ja kriitika on keskse tähtsusega kursuse kõikides osades.

Ülikoolil on pühendatud uurimiskeskus, Nottinghami transporditehnika keskus (NTEC), mis tegeleb transpordi ja katenditehnoloogia valdkonnas ning raudteede ehitus- ja raudteesüsteemide usaldusväärsusega. See on üks selles uurimiskeskuses maailma juhtivatest keskustest. See MSc tugineb peamiselt teadustöötajate teadmistele ja tegevustele NTEC-is, mida täiendavad väliseksperdid ja praktikud.

Võtme faktid

 • Tehnikaülikool on hiljuti investeerinud oma rajatiste täiustamisse üle 3 miljoni naela, sealhulgas spetsiaalse disainstuudio ruumi pakkumine.
 • Teaduskond teostab teadusuuringuid, mis on tunnustatud teadusuuringute tipptaseme raamistikus (2014) kui maailma juhtivaid või rahvusvaheliselt suurepäraseid, paigutades selle Ühendkuningriigi kümme ülikooli tehnikateaduseks.
 • NTEC on maailmatasemel maanteede insenerikeskus, kus on kaasaegsed laboratooriumid. Sellel on laialdased sidemed tööstusponsoride ja teiste organisatsioonidega kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Meie teadustööd toetavad Engineering and Physics Sciences Research Council (EPSRC), Ühendkuningriigi tööstus- ja kaubandusettevõtted, Ühendkuningriigi valitsusasutused, heategevusorganisatsioonid ja Euroopa Liit.

Eestikeelne inglise keel akadeemilistel eesmärkidel

Inglise keele õppimise keskus (CELE) viib läbi viie nädala inglise keele ja inglise keele oskusõppe. See kursus on kavandatud koostöös Tehnikakõrgkooliga, et valmistada ette õpilasi, kes lähevad inseneriprogrammidesse.

Kui olete inglise keele taseme lähedal, peate minema oma MSc kursusele ja vastama vastava CELE kursuse sisenemise nõuetele, võib teil olla õigus ühisele pakkumisele. See tähendab, et:

 • vajate ainult ühte TIER 4 viisa ja CASi
 • võtate 10- või 5-nädalase ingliskeelse ja akadeemilise oskuse ettevalmistuskursuse ja seejärel minna oma MSc kursusele
 • teil on tagatud koht MSc kursusel
 • teie edu MSc-sse on automaatselt tingimusel, et osalete ja lõpetate kogu kursuste läbiviimise

Kursuse üksikasjad

MSc sisaldab mitmeid põhilisi mooduleid, mis viivad kiirelt arenenud rakenduse põhiteadmisest. Suur osa uuringutest on seotud maantee- või raudtee projekteerimise ja hindamise ülesannetega, mis on tuletatud reaalsetest olukordadest, mis töötati välja koostöös meie tööstuse nõustajatega.

Kohustuslikud põhikooli moodulid on loodud selleks, et anda teile tugeva aluse oskustes ja metoodikas, mis on vajalikud oma isikliku väitekirja projekti edukaks läbiviimiseks suveperioodil. Samuti on need mõeldud selleks, et anda teile oskusi meeskonnatöös ja probleemide lahendamisel maanteede ja raudteeinfrastruktuuri kontekstis - oskusi, mis peaksid teie tööalast konkurentsivõimet tõstma.

Lisaks võite valida heakskiidetud insenerimoodulite olulise loendi kaks moodulit, nii et saate edasi arendada oma õpinguid magistriõppe üldosas või nii, et võite võtta mõningaid laienevaid teemasid.

Väitekiri on võimalus läbi viia suur osa iseseisvat õpet sobivate akadeemilise personali liikme järelevalve all. Sõltuvalt teie huvidest võib see olla teaduslikel alustel või praktilistel alustel.

Põhimoodulid

Moodulid, mida võtate, sõltuvad sellest, kas valite jätkusuutliku kõrgtehnoloogia või jätkusuutliku raudtee Pathway . Kõik õpilased võtavad põhilisi mooduleid allpool loetletud. Alternatiivsed moodulid on ka allpool loetletud iga Pathway , samuti valikulised moodulid.

Põhimoodulid

Säästev transpordi infrastruktuuri ehitus (kogu aasta): 40 ainepunkti

Transpordi infrastruktuuri disaini töötuba (kogu aasta): 20 krediiti

Transpordiseadmete täiustatud teemad (kogu aasta): 10 ainepunkti

Transpordi infrastruktuuri projekti planeerimine (kevad): 10 ainepunkti

Lisatud number näitab iga elemendi suhtelist osakaalu.

Alternatiiv

Raudtee Pathway :

Raudteeinfrastruktuuri insener (kogu aasta): 20 krediiti

Raudteeinfrastruktuuri doktoritöö projekt (suvi): 60 ainepunkti

Maanteel Pathway :

Highway Infrastructure Engineering (kogu aasta): 20 krediiti

Maanteede infrastruktuuri doktoritöö projekt (suvel): 60 ainepunkti

Vabatahtlik:

Highway Infrastructure Engineering (kogu aasta): 20 krediiti

Vabatahtlik:

Raudteeinfrastruktuuri insener (kogu aasta): 20 krediiti

Valige 20 krediiti teiste moodulite hulgast. Soovi korral võite valida mobiilsidevõrgu või raudtee tehnilise infrastruktuuri mooduli, mida te ei võta osana oma Pathway või võite valida ülikooli teiste moodulite vahel, mille olete teie ja kursuse direktori vahel kokku leppinud .

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Akadeemilise õppe segu ning praktiliste ja kutseoskuste arendamine, mida kursus pakub, on ideaalne ettevalmistus multidistsiplinaarse keskkonna tööle tulevaste väljakutsete üle. Lõpetajad selle kursuse on väga soovitud ja siseneda mitmesuguseid karjääri seotud valdkonnas maantee-või raudtee inseneri.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (2. klassi kõrgharidustase või rahvusvaheline samaväärne kvalifikatsioon)
 • Muud nõuded: Taotlejad peavad olema õppinud mitmeid kursusi seotud inseneri nagu struktuurid, geotehnika, materjalide ja transporditehnika. Mittestandardseid taotlejaid käsitletakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi. Alternatiivina võib kaaluda märkimisväärset hulka asjakohaseid töökogemusi.
 • IELTS: 6.0, iga elemendi kohta vähemalt 5,5.
Viimati uuendatud November 2018

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem