MSc turismi juhtimine

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

TM

Ülevaade

See kursus eesmärk on anda igale õpilasele põhiteadmised turism, sealhulgas turism organisatsioonide, mis on seotud äri-ja teeninduses, reisija käitumine, turismi planeerimise, turismi teadus-ja turundus. Pealegi on see muidugi aitab ka õpilastel uurida juhtimisfunktsioon jooksul maailma turism, mis näitab, kuidas turismi äri on arenenud, kuidas turismi ja turismile on struktureeritud ja kuidas turismiettevõtete tegutseda oma poliitiliste, majanduslike ja sotsiaal -cultural keskkondades.

Õpiväljundid

  • Et õppida turismi arengut ja mõju maailma.
  • Mõista, mida turism on ja palju mõisteid.
  • Õpi komponendid turismi ja turismi juhtimise.
  • Uurida erinevaid lähenemisi õpib turismi.
  • Mõista, kuidas oluline selles valdkonnas on maailma majandust ja paljud riigid.
  • Tea tulusid ja kulusid turism.

Oskused

Õpilased arendavad oma teadmisi ja oskusi turismi äri. Neil on vaja oskusi, et turism. Neil on tugev taust juhtimise turismi äri.

Aktuaalset ja Ametinimetused

  • Toit ja jook Manager, - Turism turundusjuht - Turism Marketing konsultant - International Tourism Manager, - International Tourism konsultant, - Majutus juhid.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Mediterranean Karpasia strives to reap benefits of academic research and studies by conducting education within production and putting into use the university – industry cooperation. ... Loe edasi

The University of Mediterranean Karpasia strives to reap benefits of academic research and studies by conducting education within production and putting into use the university – industry cooperation. Accordingly, in order to reach standards of global universities and enable out students to have internationally recognized diplomas after graduation, agreements have been made with some international universities, including B.H.M.S. Business & Hotel Management School - Switzerland, Superior University, and College of Tourism & Hotel Management (COTHM). Näita vähem
Nicosia , Istanbul + 1 Rohkem Vähem