MSc Turundus

Üldine

Programmi kirjeldus

Organisatsioonid seisavad täna silmitsi paljude väljakutsetega ja võimalustega. Kuna tehnoloogia on muutunud ning tarbijate vajadused ja soovid on muutunud, on nende tööstusharudes valitsevad organisatsioonid (nt Nokia, Yellow Pages, Kodak või Sony) muutunud halvemaks ning organisatsioonid, mis olid vähem tuntud, on õitsenud ja tulevad turgu valitsema teenida (arvan Google, Tata või Huawei). Viimasel ajal on isegi võimas Apple sattunud suurema ohu alla konkurentide poolt, kes on mõistagi mõistnud kliendi vajadusi paremini ja kes on suutnud pakkuda klientidele suuremat väärtust.

MSc Marketing aitab teil mõista neid küsimusi ja pakkuda teile oskusi rakendada oma teadmisi reaalse maailma turundusprobleemidele.

See programm on mõeldud nii äri- kui ka ärijuhtimise lõpetajatele, samuti mittetegevuslikele lõpetajatele, kes soovivad täiustada oma turundusalaseid teadmisi ja teadmisi. See hõlmab kõiki turunduse aspekte, varustades kaasaegse turundusjuhtiga vajalikud vahendid eduka karjääri jaoks. Programmis pannakse suurt rõhku sotsiaalselt vastutustundlikule turundusele ja turunduse rollile ühiskonnas. Õpid rahvusvaheliselt tunnustatud turundus- ja ärimõtlejate meeskonnast, kes on oma valdkonna eksperdid, ning teid julgustatakse jätkama oma arengut kui individuaalset turundusteadmist ja reaalses maailmas vajalikke oskusi.

Lõpetajad võivad minna valida karjääri tarbija või äri äri turustamine. Teil on võimalus töötada mitmesugustes turundusfunktsioonides, sealhulgas turunduse analüüsi, turundusteadmete, müügi ja brändi juhtimise, avaliku ja erasektori, valitsusväliste organisatsioonide, konsultatsioonifirmade ning erinevate sektorite ja tööstusharude hulgast.

Akrediteerimine

Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv professionaalne organ turundajate jaoks kogu maailmas ning on olemas turundustöötajate arendamiseks, professionaalsete standardite säilitamiseks ja turundustöötajate oskuste parandamiseks. Kent Business School on ühendanud jõud CIMiga, et anda õpilastele võimalus saada kutsekvalifikatsiooni CIM Graduate Gateway kaudu. CIM-i kvalifikatsioonid on tööandjate poolt väga soovitud ja kaardid koos turunduskraadiga, tagades, et teil on parimad võimalused edukaks turunduskarjääriks.

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Koolis on praegu 60 doktoranti, kes moodustavad dünaamilise ja tihedalt seotud teadlaskonna.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.

Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Ametialane tunnustus

Kent Business School on partneriks Chartered Institute of Marketing (CIM), juhtiv professionaalne organ turundajad kogu maailmas, et anda teile ainulaadne võimalus saada väga ihalda CIM kvalifikatsiooni kõrval MSc in Marketing läbi oma Graduate Gateway.

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-l akrediteeringud Association of Advance Collegiate School of Business (AACSB), Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja The Chartered Institute of Marketing.

KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Täiendava teabe saamiseks külastage Kenti Ülikooli veebisaidi turunduse MSc lehekülge!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited