MSc turunduse juhtimine

&nbsp

Saad põhjalikku madalikule kõige tähtsamaid turustamise ja sellega seotud oskusi valdkondades (nt turu-uuringud, äri strateegia, tarbija käitumine), mis võimaldab Teil liikuda üldiselt turundus-või turu-uuringute rolli.

&nbsp

Programm valmistab teid tööd rahvusvahelises keskkonnas, töötades teadmised turunduse kõrgtasemel ja kehtestatakse olulisemate teoreetiliste tõekspidamiste turundusmaterjalides, alternatiivseid teooriaid ja perspektiive. Selle eesmärk on edendada arengut kriitiliselt informeeritud praktik: keegi, kes on võimelised sünteesima intellektuaalse ja praktilisi oskusi, et saavutada turundus tulemusi tõhusalt.

&nbsp

Turustamise põhimõtted peetakse ka erinevates riiklikes kontekstides - kasutades uuringuid, näited, isiklikud järelemõtlemist ja arutelu - muutes programmi rahvusvaheline perspektiiv.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

Programm on suunatud nii hiljuti kooli lõpetanud ja need, kellel töökogemus.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Rahvusvaheline ärikeskkond ja strateegia

Turu-uuringud Põhimõtteid Marketing Management Integreeritud turunduskommunikatsioon Rahvusvaheline turundus Ostja käitumine Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt ->

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date