MSc turunduse side

Üldine

Programmi kirjeldus

Täpsem side praktikute võib anda ettevõtetele tugeva konkurentsieelise, võttes oma tootemargi maailmaturgudel hästi teostatud reklaamikampaaniad suunatud side ja selge, jätkusuutliku strateegiad. Meie MSc on mõeldud lõpetajate ja praktiseerivad juhid juba tuttav põhiturustusnormides mõisted. Toetudes oma olemasolevaid oskusi, siis arendada arenenud teadmised ja arusaam integreeritud turunduskommunikatsiooni jooksul strateegilise turunduse kontekstis ja juhtimisalane raames.

Tunnustatud Majandus- ja Sotsiaalkomitee Teadusuuringute Nõukogu (ESRC) ja akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM), see programm valmistab teid kõrgetasemelise karjääri turundus side. Sa arendada oma kriitiline teadlikkus kaasaegse strateegilise turustamise küsimustes, on selge arusaam rolli side turunduse ja kriitiliselt lähenemine planeerimisele, loomiseks, haldamiseks ja hindamiseks teavituskampaaniate, mis sisaldab nii traditsioonilisi kui ka uusi meedia.

See programm on mõeldud hiljuti kooli lõpetanud ja praktiseerivad juhid juba tuttav põhi turustuse mõisted. See võimaldab teil arendada nüüdisaegseid teadmisi ja arusaamist teooria ja praktika integreeritud turunduskommunikatsiooni, kuid selle strateegilise turustamise kontekstis ning juhtimis-raamistik.

See programm on akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM).

Programm arendada oma kriitiline teadlikkus kaasaegse strateegilise turustamise küsimustes rolli side turunduse ja kriitilist suhtumist ning tavade kaasatud planeerimisse, loomisse, majandamisse ja hindamiseks teavituskampaaniaid, mis sisaldab nii traditsioonilisi kui ka uue meedia.

Programmi sisu

Core moodulid on järgmised:

  • Tänapäeva küsimuste strateegiline turundus
  • Marketing Analytics
  • Marketing Communications
  • Reklaam ja müügiedenduse
  • PR ja meedia oskused
  • Direct ja interaktiivne turundus

Neile järgnevad võimaluse süvendada ja kasutada oma arusaamist turunduskommunikatsiooni läbi erinevate spetsialistide Valikmoodulid ja suur isiklik teadustöö väitekirja või ettevõtte projekt.

Miks uurida selle kursuse

Meie täiend teadlased ja turundus praktikud pakuvad laialdasi kogemusi ja teadmisi sellistes valdkondades nagu brändi turundus, reklaam, jaemüük, rahvusvaheline turundus, tarbijakäitumine, äri-to-business marketing, tootearendus, teenuste turundus ja nõustamine.

Programm on tunnustatud ESRC teadusuuringute koolitust ning on ka erandeid osad Chartered Institute of Marketing Professional Diploma. Programm on tihedalt seotud turundus side tööstusega ning toetas ka Wyatt International. Tihedad sidemed on olemas ka tööandjatega, nagu veenva Elliott ja Cap Gemini.

Oleme osakonna rahvusvaheliste teadlaste ja õpetajate uhked meie suure kaaluga, range ja mõtestatud teadus. Oleme võitnud erinevaid uurimistoetuste sellistest asutustest nagu ESRC ja Briti Akadeemia, samuti tihedat koostööd ettevõtlusorganisatsioonidega nii piirkondlikult ja üleriigiliselt. Meil on aktiivselt meie distsipliini kaudu meie professionaalne liikmeks, editorships juhtivate ajakirjade ja suhete tööstuse ja media.We käivitada ka neli tasumata MSc Marketing programmid, mis tudengeid rohkem kui kolmekümnest riigist.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne. Aste peab olema turunduse või kraadi vähemalt kaks marketing mooduleid. Kui ei, siis vähemalt kaks aastat täistööajaga marketing töökogemus ei ole vajalik.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem