MSc turunduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpi erinevaid tahke nagu turu-uuringud, turundusstrateegia ja ettevõtetevaheline suhteid ja tarbijate käitumist turustamise toetamiseks organisatsiooni. See programm on mõeldud lõpetajate kõigis valdkondades ning uurib põhimõtted, teoreetiliste kontseptsioonide ja praktika turunduse, kus suurt rõhku tänapäevase mõtteviisi ja aktuaalsed teemad. See programm on akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM).

Programmi sisu

Programm hõlmab kuus õpetas moodulite, sealhulgas neli põhilisi mooduleid (tarbijakäitumine, Marketing Management, Marketing Research ja turundusstrateegia ja planeerimine), millele järgneb number spetsialist mooduleid nagu Retail Marketing, Strategic Brand Management, strateegiline keskkonna jätkusuutlikkus ja Marketing Communications. Sul on ka kohustuvad märkimisväärset uurimistööd väitekirja turundus teema oma valik. Viimased doktoritöö lisanud uurimist sellistes valdkondades nagu interaktiivne turundus, turundus side ja jaemüük marketing.

Selle programmi, siis ei ole vaja eelnevat ametlikku haridust turunduses. Programm on tunnustatud ESRC teadusuuringute koolitust ja on see programm on akrediteeritud Chartered Institute of Marketing.

Äsjased koolilõpetajad ja praktiseerivad juhid juba tuttav põhi turustuse mõisted, palun vaadake ka meie Marketing Communications MSc ja strateegiline turundus ja Consulting MSc programmid.

Programmi kirjeldus

12-kuulise täistööajaga programm algab septembri lõpus. Aasta esimese üheksa kuu jooksul kulutatakse arendada teadmisi kuus või seitse õpetas moodulite, mis sisaldab neli kohustuslikud moodulid ja kaks / kolm spetsialisti mooduleid valitud nimekirjast valikuid mõeldud teile paindlikkuse.

24 kuu MSc Marketing Programm on samuti olemas, kus õpilased kõigepealt üheksa kuu üldine äri kvalifikatsiooni, Graduate Diploma in Business Administration (GDBA), kui need ei vasta 12 kuu jooksul nõuetele. Kui õppeedukuse see GDBA saavutatakse õpilased saavad siis edu 12 kuu MSc Marketing programm.

Miks uurida selle kursuse

Oleme osakonna rahvusvaheliste teadlaste ja õpetajate uhked meie suure kaaluga, range ja mõtestatud teadus. Oleme võitnud erinevaid uurimistoetuste sellistest asutustest nagu ESRC ja Briti Akadeemia, samuti tihedat koostööd ettevõtlusorganisatsioonidega nii piirkondlikult ja üleriigiliselt. Meil on aktiivselt meie distsipliini kaudu meie professionaalne liikmeks, editorships juhtivate ajakirjade ja suhete tööstuse ja media.We käivitada ka neli tasumata MSc Marketing programmid, mis tudengeid rohkem kui kolmekümnest riigist.

Teid õpetatakse personali poolt on üks suuremaid rühmi Marketing õppejõud Ühendkuningriigis, sealhulgas akadeemikuid, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Meie täiend teadlased ja turundus praktikud pakuvad laialdasi kogemusi ja teadmisi sellistes valdkondades nagu brändi turundus, reklaam, teenuste turundus, e-turundus, jae-, rahvusvaheline turundus, tarbijakäitumine, ettevõtetevaheline marketing, marketing eetika, innovatsiooni ja strateegia.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem