Vali Kingstoni Marketing Communications ja reklaam MSc

Meie Marketing Communications ja reklaam MSc, akrediteeritud CIM, paneb iga õpilane tähelepanu all. Kas paned oma hea teoreetiline arusaam praktikas? Kas teie sideplaani ja teadus see on ehitatud, taluma teaduslikult uurida? Kas sa praegu töö täie kindlusega? Kas kogenud reklaami asutuse direktor usaldada oma soovitusi? Lõpetajad on valmis hüpe reklaami, kommunikatsiooni ja suhtekorraldust rollid ja vastata ühelegi küsimusele oma klientidele visata neid.

CIPR

Turunduskommunikatsiooni ja reklaami MSc on akrediteeritud Chartered Institute of Public Relations (CIPR).

Leia umbes lähemalt Marketing Communications ja reklaam MSc alates õppedirektor, Patricia Harris:

 • Tööstuse taotluse ja kriitika: selle käigus siis pigi paneeli tõeline marketing büroo spetsialistid, kes kriitikat oma tehnikat, samuti oma vastus lühike. Õpid kasutama uuringuid, et saada eksperdi antud piirkonnas ning edastavad need leiud teised kiiresti ja tõhusalt. Saad lai ja ka sügavad teadmised iga turunduskommunikatsiooni kanaliga, keskendudes reklaami.
 • Kontaktid sektoris: külalisesinejad, alates turundusjuhtide meedia planeerijad, tulevad Kingston jagada up-to-the-minutilise teavet oma kampaaniatega meie õpilastele. Isegi õppekava ise on projekteeritud ja rafineeritud konsulteerides paneeli turustamise eksperdid. Lihtne juurdepääs London, seal on palju võimalusi, et luua kontaktide võrgustik.
 • Karjäär valmis: töö täidad ajal oma meistrite ehitab ümber portfelli võite olla uhked, et näidata värbajate. Valmib selle kursuse tavaliselt sisenevad töökohta erinevaid side, avalike suhete ja konsultant rolle, ja on tugeva aluse, millele edu oma karjääri tippu.

"Seos meie Marketing Expert Panel tähenda seal on alati võimalus küsida, mis on muutunud ning mida uut on kampaanial töötanud?" ja tuua, et up-to-the-minutilise panuse käigus. " - Patricia Harris, õppedirektor

Sa ei pea olema tausta äri uurida seda muidugi, aga sa pead olema tugev huvi omandada meistreid reklaam ja turundus side.

Hindamine

Kursuste.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

saadaval moodulid

 • Marketing Communications ja reklaam
 • Interaktiivne Communications
 • suhtekorraldus
 • Global Marketing Management
 • Ostja käitumine
 • Turu-uuringud ja andmete analüüs
 • Teadusuuringute ettepaneku ja doktoritöö

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- Kodu ja Euroopa Liidus: £ 10,000 / Overseas (mitte EL): £ 14,500
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date