MSc Vahemere metsanduse ja loodusvarade halduses (MEDfOR)

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

ÜLEVAADE

MEDfOR on kaheaastane maailmatasemel rahvusvaheline magistriprogramm metsanduse ja jätkusuutlikkuse valdkonnas, mida rakendatakse 2012. aastal.

See on ainus programm Euroopas, mis tegeleb samaaegselt Vahemere säästva metsanduse ja loodusvarade majandamise majanduslike, ökoloogiliste ja sotsiaalsete probleemidega.

MEDfOR käsitleb ka konkreetseid teemasid metsanduse valdkonnas, pöörates erilist tähelepanu Vahemere piirkonnale, näiteks:

· Mets kui ainulaadne maailmapärand,

· Metsa majandamine ja säilitamine

· Metsanduse roll ühiskonna heaolus.

Meie eesmärk on harida uut põlvkonda metsanduses ja loodusvarades ning avaliku ja erasektori maakasutuses, pöörates erilist tähelepanu Vahemere piirkonnale. Soovime pakkuda oma õpilastele vahendeid metsanduse, loodusvarade ja keskkonnaprobleemide lahendamiseks kogu piirkonnas ja maailmas.

Selleks tõime kokku Vahemere piirkonna parimad teadmised, inimressursid ja vahendid.

118283_imagem2site.jpg

KES ME OLEME?

Programmi pakub 7 tipptasemel ülikooli konsortsium.

· University of Lisbon , Portugal

· Padova ülikool, Itaalia

· Lleida ülikool, Hispaania

· Valladolidi ülikool, Hispaania

· Karadenizi Tehnikaülikool, Türgi

· Tuscia ülikool, Itaalia

· Portugali katoliku ülikool

Seda toetab konsultatsioonikomisjon, kuhu kuuluvad mitmed seotud partnerid ja sidusrühmad, kes on pärit juhtivatest rahvusvahelistest teadus- ja teavitamisorganisatsioonidest metsanduse ja loodusvarade majandamise alal.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Programm MEDfOR pakub magistrikraadi 2 aastat (120 ECTS). See vastab 3 semestrit kursuste, 1 kuu talvekooli ja 1 semestri magistri väitekirja ettevalmistamiseks.

Esimesel aastal võite omandada teadmisi metsade kasutamise ja majandamise seisukohalt oluliste erialade kohta. Teisel aastal omandavad üliõpilased tipptasemel teadmisi ühe seitsme konsortsiumi ülikooli spetsialiseerumisest, keskendudes rohkem Vahemere metsandusele.

Viimane semester on pühendatud väitekirjale.

MEDfORi ametlik keel on inglise keel.

Liikuvus on programmis võtmetähtsusega ja te võite oma teekonnal õppida kahes või kolmes erinevas ülikoolis ja riigis. Samuti võite töötada ühe praktika või magistritööga ühe meie kaasatud partneriga, umbes 20 asutust levib üle kogu maailma.

TAOTLUS

Taotluse esitamiseks peab teil olema vähemalt bakalaureusekraad majanduse või teaduse valdkonnas ja inglise keele kõrge oskus. See on nimekiri dokumentidest, mida peate saatma:

1) Täidetud taotlusvorm (veebisaidil)

2) passi koopia (kodakondsuse tõendina)

3) Elukohajärgne koopia

4) ülikooli diplomite tõestatud (tõlgitud) koopia

5) õpitulemuste sertifitseeritud (tõlgitud) ärakirja

6) Inglise keele oskuse tõendamine

7) CV - elulookirjeldus

TULEMUSED JA KARJAD

Programmi lõpus peate omandama tugeva teadusliku habilitatsiooni, spetsiifilised tehnilised oskused ja oskused, mis on vajalikud karjääri arendamiseks uuenduslike töövaldkondade valdkonnas metsanduses.

Meie kõikidel Alumil on maailm, kes on leidnud töökohti üle kogu maailma. Mõned töötavad eraõiguslikes üksustes, avalikus halduses, rahvusvahelistes organisatsioonides (nt FAO, GIZ), ONGSis või kohalike või rahvusvaheliste ettevõtete konsultantidena. Üks kolmandik õpilastest sai lihtsalt doktorikraadi ja alustas akadeemilist karjääri. Mõned vilistlased on nüüd õppejõud.

Mõned karjäärid, mida meie vilistlased järgisid:

· Metsanduse tehniline ametnik

· Keskkonnaaudiitor

· Teadlane

· Tehniline nõustaja

· Rahvusvaheliste ettevõtete konsultant

·Projekti koordinaator

· Ülikooli lektor

· Projektijuht / abi

· Säästev investeeringute juht

· Haldus

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a compe ... Loe edasi

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a competitive advantage of ULisboa compared to traditional universities. Näita vähem
Lissabon , Padova , Lleida , Palencia , Trabzon , Viterbo , Porto + 6 Rohkem Vähem