MSc Vastutav Turismijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Reisija- ja turismitööstuses pööratakse üha rohkem tähelepanu vajadusele vastu võtta vastutavad äritavad, mis parandavad kogukondade elukvaliteeti ja kaitsevad keskkonda ja kohalikke kultuure. See kursus aitab rahuldada juhtide nõudlust, mis on võimelised rakendama vastutustundlikke turismistrateegiaid turunduse, tegevuse ja tootearenduse raames.

Te uurite kohalikku ja rahvusvahelist turismi ning mõistate, et vastutustundliku turismi põhimõtted on kohaldatavad Yorkshire Dalesi suhtes Gambia suhtes. Õppides õppima oma aineteadmisi, saate teada, kuidas planeerida, rakendada ja hinnata vastutustundlikku turismipoliitikat ja - tavasid.

See on ainus vastutustundlik turismikursus maailmas, mille on kinnitanud ÜRO Maailma Turismiorganisatsiooni loodud programm UNWTO.TedQual. Seda õpetavad töötajad, kellel on vahetu kogemus turismi korraldamise, teadusuuringute ja nõustamise alal, kes jagavad teiega oma ülemaailmseid teadmisi.

Kursuse eelised

Õpingute toetamiseks määratakse teile personaaltööstuse mentor. Meie mentorid on kogenud turismiprofessionaalid ja nad on kõik selle magistriõppe lõpetanud, et nad mõistaksid teie teekonda. Teie mentor võiks teid aidata mitmel võimalikul viisil, sealhulgas arutada karjäärivõimaluste üle, anda nõu tööpraktika osas, aidata parandada oma CV-d ja anda näpunäiteid tööülesannete, õppematerjali ning töö- ja pereelu tasakaalu kohta. Meil on üle 20 mentori nii mitmekesistest piirkondadest nagu Gambia reisifondi programm, TUI UK ja Iirimaa ning VisitEngland, nii et proovime teid sobitada sobiva mentoriga.

Meie õpetamine põhineb tööstuse nõustamisel ja teadustööl. Meie uuringute kvaliteet on ilmnenud 2014. aastal valminud uuringute hindamise harjutuses saavutatud suurepäraste tulemuste osas, kus Leeds Beckett sai spordis ja harrastusteaduses, vaba aja veetmise ja turismi valdkonnas teise koha.

Sellel kursusel töötavatel töötajatel on tööstuses ja valitsuses teadus- ja arendustööga juhtiva rolli vastutav turismi ja külalislahkuse liikumine, mis võimaldab meie õpilastel selles sektoris mängida olulist rolli. Lucy McCombes on sertifitseeritud Travelife'i audiitor ning dr Simon Woodward on ICOMOS-UK kultuuriturismi komitee esimees ja maastiku uurimiskeskuse usaldusisik.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi auhindade kraad ja aastane töökogemus vastavas valdkonnas, sealhulgas reisi-, turismi-, majutus-, äri-, majandus-, turundus-, keskkonnahalduse, ökoloogia, arengu, kultuuripärandi haldamise, projektijuhtimise või planeerimise valdkonnas.

Kandidaadid, kes ei vasta akadeemilisele sisenemise nõuetele, peaksid eeldatavalt olema samaväärsed kogemused ja väljaõpe asjakohasest töökeskkonnast.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Suurendate oma suutlikkust tegutseda strateegilisel tasandil nii kaitseorganisatsioonides kui ka avalikus ja erasektoris ning teil on teadmised ja usaldus, et välja töötada, rakendada ja hallata vastutustundlikke turismiprogramme. Lõpetajad on jätkanud tööd reisikorraldajate jätkusuutlikkuse ja tootejuhtidega ning on samuti võtnud juhtivatel ametikohtadel valitsusasutustes ja rahvusvaheliste valitsusväliste organisatsioonidega.

  • Vastutav turisminõunik
  • Säästva tootejuht
  • Heategevusarengu konsultant
  • Säästev sihtkohtade juht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töökohtade ja karjääri meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja tööle saada. Olenemata esimesest või viimasest aastast saate rääkida meie karjääribüroo töötajatega, kes pakuvad teile nõu, alates CV kirjutamisest ja lõpetades töö otsimisega.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 5950 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 11500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, igal aastal aastas, pakkudes teile juurdepääsu erialastele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumiseadmetele ja meediumiseadmete rentimisele. Kümnetele tuhandetele meie raamatukogu digitaalsetele ressurssidele, sealhulgas e-raamatutele, e-ajakirjadele ja andmebaasidele, pääseb veebis juurde teile sobival ajal ja kohas.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem