Kursuse üksikasjad

Reisija- ja turismitööstuses pööratakse üha rohkem tähelepanu vajadusele vastu võtta vastutavad äritavad, mis parandavad kogukondade elukvaliteeti ja kaitsevad keskkonda ja kohalikke kultuure. See kursus aitab rahuldada juhtide nõudlust, mis on võimelised rakendama vastutustundlikke turismistrateegiaid turunduse, tegevuse ja tootearenduse raames.

Te uurite kohalikku ja rahvusvahelist turismi ning mõistate, et vastutustundliku turismi põhimõtted on kohaldatavad Yorkshire Dalesi suhtes Gambia suhtes. Õppides õppima oma aineteadmisi, saate teada, kuidas planeerida, rakendada ja hinnata vastutustundlikku turismipoliitikat ja - tavasid.

See on ainus vastutustundlik turismikursus maailmas, mille on kinnitanud ÜRO Maailma Turismiorganisatsiooni loodud UNWTO.TedQual programm. Seda õpetavad töötajad, kellel on esmaklassiline kogemus turismi juhtimises, teadusuuringutes ja nõustamises, kes jagavad teiega ülemaailmset teadmisi.

Kursuse eelised

Oma õpingute toetuseks antakse teile isikliku tööstuse juhendaja. Meie mentorid on kogenud turismialased spetsialistid ja kõik on selle magistriõppe lõpetanud, et nad saaksid teie reisi mõista. Teie mentor võib aidata teid mitmel võimalikul viisil, sealhulgas arutada karjäärivõimalusi, anda nõu töökohal, parandada oma CV-d ja anda nõu tööülesannete, õppematerjalide ning töö- ja eraelu tasakaalu kohta. Meil on üle 20 mentori sellistest valdkondadest nagu Gambia Travel Foundationi programm TUI UK

Meie õpetamine põhineb tööstuse nõustamisel ja teadustööl. Meie uuringute kvaliteet on ilmnenud 2014. aastal valminud uuringute hindamise harjutuses saavutatud suurepäraste tulemuste osas, kus Leeds Beckett sai spordis ja harrastusteaduses, vaba aja veetmise ja turismi valdkonnas teise koha.

Sellel kursusel töötavatel töötajatel on tööstuses ja valitsuses teadus- ja arendustööga juhtiva rolli vastutav turismi ja külalislahkuse liikumine, mis võimaldab meie õpilastel selles sektoris mängida olulist rolli. Lucy McCombes on sertifitseeritud Travelife'i audiitor ning dr Simon Woodward on ICOMOS-UK kultuuriturismi komitee esimees ja maastiku uurimiskeskuse usaldusisik.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi auhindade kraad ja aastane töökogemus vastavas valdkonnas, sealhulgas reisi-, turismi-, majutus-, äri-, majandus-, turundus-, keskkonnahalduse, ökoloogia, arengu, kultuuripärandi haldamise, projektijuhtimise või planeerimise valdkonnas.

Kandidaadid, kes ei vasta akadeemilisele sisenemise nõuetele, peaksid eeldatavalt olema samaväärsed kogemused ja väljaõpe asjakohasest töökeskkonnast.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Suurendate oma suutlikkust tegutseda strateegilisel tasandil nii kaitseorganisatsioonides kui ka avalikus ja erasektoris ning teil on teadmised ja usaldus, et välja töötada, rakendada ja hallata vastutustundlikke turismiprogramme. Lõpetajad on jätkanud tööd reisikorraldajate jätkusuutlikkuse ja tootejuhtidega ning on samuti võtnud juhtivatel ametikohtadel valitsusasutustes ja rahvusvaheliste valitsusväliste organisatsioonidega.

  • Vastutav turisminõunik
  • Säästva tootejuht
  • Heategevusarengu konsultant
  • Säästev sihtkohtade juht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Vastutav turismiteooria

Kursuse sissejuhatav moodul tutvustab vastutustundliku turismi kontseptsiooni ja tagab, et kõigil õpilastel on ühine teadmistebaas turismivarade ja turismitööstuse kohta. (See moodul pole täiskoormusega õpilastele kättesaadav).

Turismisihtkohtade juhtimine: planeerimine

See moodul keskendub sihtkoha haldamiseks kättesaadavatele strateegiatele, sealhulgas avaliku sektori asutuste ja kohalike kogukondade rolli hindamisel turismi juhtimisel ja uurides, kuidas avaliku ja erasektori sidusrühmad saavad kodanikuühiskonnaga töötada vastutustundliku turismi eesmärkide saavutamiseks juhtimine.

Turunduse eest vastutav turism

Parandage turunduse juhtimise põhimõtteid ja protsesse ning õppige neid rakendama turismitööstuses, et julgustada säästvat tootmist ja vastutustundlikku tarbimist.

Kogukonnad, kultuur

Tutvuge vastuvõtvate kogukondade, nende ainulaadsete kultuuride ja kultuuripärandi ning turistidega, kes külastavad neid sihtkohti. Saate aru, kuidas inimesed teevad ja kogevad kohti, ning kuidas neid kohti ja nende pärandvara võidakse vastutustundlikult juhtida.

Kohaliku majandusarengu turism

Töötada välja kriitiline arusaam teoreetilisest kontseptsioonist ja praktilisest strateegiast, mida saab kasutada turismi rakendamiseks ja kohaliku majandusarengu juhtimiseks, kogukonna mõjuvõimu suurendamiseks ja vaesuse vähendamiseks.

Looduslik ressurss

See moodul keskendub turismi ja loodusvarade vahelistele suhetele. Te arendate analüüsivaid oskusi ja strateegiaid looduslike ja maapiirkondade külastajate tõhusaks juhtimiseks ning turismiettevõtete keskkonnamõjude minimeerimiseks.

Magistriuuringute meetodid

See moodul hõlmab teadmiste omandamist, mis on vajalikud vastutustundlike turismialaste algatuste uurimiseks ja hindamiseks, ning teha realistlikke soovitusi täiustuste tegemiseks.

Magistriuuringute projekt

See viimane moodul võimaldab teil rakendada oma teadustöö oskusi oma valitud organisatsiooni, sihtkoha või algatusel ning rakendada oma projektijuhtimise ja ettevõtlusuuringute oskusi, et hinnata ja parandada algatusvõimet, mis põhineb teie vastutustundliku turismi teoreetilisele mõistmisele.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised üliõpilased: 11 500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev