MSc Vesi ja Environmental Engineering

Asukoht: Abu Dhabi

Vee ja Environmental Engineering Program Masdar Institute eesmärk on anda õpilastele terviklik arusaam väljakutsete taga üks alustalasid säästva arengu - tagada piisav ja õiglane juurdepääs puhtale veele. Läbi nende kursuste õpilased omandada tehnilisi ja analüütilisi oskusi asjakohase analüüsimiseks looduslike süsteemide, samuti vee baasil tehnoloogiaid. Samavõrd oluline on õpilastel arendada spetsialiseeritud teadmisi teatud aspekti selles valdkonnas arendada oma individuaalse uurimisprojekti. Multidistsiplinaarne teadus on igati ja toetatakse Masdar Instituut, võimaldades õpilastele ainulaadse võimaluse teha koostööd teaduskonna kogu ülikoolis.

Program Õpitulemused

Lõpetamisel Water & Environmental Engineering Master of Science programmi, lõpetajad on eeldatavasti saavutada järgmised tulemused:

 • Edukalt rakendada täiustatud mõisted põhiõiguste-ja tehnikateaduste identifitseerida, formuleerida ja lahendada keerulisi vee ja keskkonnatehnika probleeme ja mõista mõju selliste lahenduste jätkusuutliku arengu.
 • Edukalt rakendada täiustatud mõisted vee ja keskkonnatehnika ja Fundamentaalteaduste kujundada, analüüsida ja arendada tehnoloogiaid, protsesse või süsteemid vastama soovitud ühiskonna vajadustele, nii professionaalselt ja eetiliselt.
 • Kasuta arenenud ja range lähenemisviisi projekteerimist ja ehitamist eksperimente ja analüüs ja tõlgendamine katseandmed.
 • Ole tundma aktuaalsed teemad ja teadus väljakutsed / võimalusi, mis on seotud vee ja keskkonnatehnika, ja osalema elukestva õppe olla kursis selliste küsimustega.
 • Kasutage täiustatud meetodite, oskuste ja kaasaegse teadusliku ja tehnilise tööriistad seotud probleemide kutsetegevuse valdkonnas vee ja keskkonnatehnika.
 • Suhtle efektiivselt ja professionaalselt kirjaliku ja suulise vormi, nii individuaalselt kui liige multidistsiplinaarne meeskond.

Teadustöö

Teadustöö Masdar Institute on tugevalt multidistsiplinaarne ja vee ja Environmental Engineering Program ei ole erand. Õppejõud, üliõpilased ja teadustöötajad kogu Masdar Institute on võimalus teha koostööd teemasid nagu arenenud magestamise tehnoloogia, kõrge kasuteguriga vee jaotamine ja kasutamine, integreeritud vee ja energiapoliitika ning paljude muude teemade.


Abu Dhabi ja selle ümbruses, strateegiad tagada jätkusuutlik varustamine värske veega ja vee tõhusa tarne ja kasutamine on väga olulised, võimaldades piirkonna arengule. AÜE, vee- ja energiavarustus on tihedalt omavahel seotud kuna ülekaal magestamise esmase pakkumise võimalus. Töö selles valdkonnas, mille kasutamise potentsiaal alternatiivsete energiaallikate tehnoloogiate varustamiseks värske vesi on stimuleeriv ala praeguste teadus.

Õppekava

Kõik õpilased kõik programmid peavad võtma neli tuuma programmi kursused. Lisaks iga õpilane peab täitma järgmised:

 • Kolm valikainete kursused suvalisest programmist kooskõlastatult nõunik
 • Üks ülikooli tuum muidugi - säästva energia
 • 24 ainepunkti lõputöö (3 1. aasta sügisel; 3 1. aasta kevadel; 6 suveks; 6 2. aasta sügisel; 6 2. aasta kevadel)

Riiki sisenemise nõuded

 • Asjakohane bakalaureuse kraadi - bakalaureuse kraadi peab olema teaduse, inseneriteaduse või infotehnoloogia
 • CGPA - minimaalne nõutav tasu vastuvõtutingimused on 3,0 skaalal 4,0
 • GRE hinded - minimaalne nõutav punktisumma GRE Kvantitatiivsed on 700 (või 155 uut skaala). Ei ole cut-off skoor Verbaalne ja Analüütiline kuid need hinded on samuti olulised ja hinnata. GRE eksam ei saa loobuda.
 • TOEFL (või akadeemilise IELTS) - Minimaalne TOEFL skoor vaja on 91 (Interneti-põhine) rahvusvahelisel TOEFL. Samaväärne paber / arvutis TOEFL ka aktsepteeritud. TOEFL saab loobuda inglise keelt emakeelena kõnelejad. Minimaalne akadeemilise IELTS skoor vaja on 6.5.
 • Kõrge kvaliteediga ja hinded on eelduseks, kuid ei ole tagatud sissepääs. Sissepääs standardid on kooskõlas nimetatud MIT.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust Masdar Institute of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date