MSc veeressursside integreeritud keskendudes Kagu-Aasias

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Integreeritud veemajandus

keskendudes Kagu-Aasias
Master programmi Integreeritud veemajandus Kagu-Aasias (IWRM SEA) ühe vahetada semester Saksamaal - koostööna Vietnami Academy of Water Resources ja TH Köln (University of Applied Sciences)

Piisava kättesaadavuse puhas vesi on hädavajalik toiduga varustamine ja tervist ja seega arengu võti ühiskonna üle maailma. Kuid surve veevarudele kasvab tänu kiire demograafilised ja sotsiaalmajanduslikud kasvu ja jätkusuutmatu veekasutuse. Mõiste Integreeritud veemajandus (IWRM) koos praeguse kliimamuutustega kohanemise parimate tavade pakub lahendusi tegeleda nende probleemidega, hindamiseks ja haldamiseks selle väärtusliku ressursi ajas ja ruumis, arvestades muid sellega seotud sektorites.

Kogu maailmas on suur ja kasvav nõudlus eksperdid adekvaatselt koolitatud mõisted IWRM. Järgmine tehniline ja juhtimisalased teadmised, peab ka neil olema tuttav tavade projekti rahastamise ja rahvusvaheline koostöö. Eesmärgiks on programmi capacitate sellised eksperdid IWRM ja sellega seotud mõisted ja meetodid. Programmi eesmärgid on lõpetanud spetsialistide töökogemus avalikus või eraõiguslikud institutsioonid, asutused ja ettevõtted veesektori. Taotlejad peaksid olema aktiivsed või tegelevad vee või loodusvarade majandamine ja on huvi õppimise ja töötamise kultuuridevahelise ja multidistsiplinaarne keskkond.

See erikursus on kahepoolse koostöö Tehnoloogiainstituudi ja Resources Management Tropics ja subtroopikas (ITT) kell TH Köln (University of Applied Sciences) ja Vietnam Academy of Water Resources (VAWR).

ITT on haritud enam kui 700 magistranti paljudes riikides üle maailma järgmistel kolm peamist valdkonda: vesi, loodusvarade ja taastuvenergia valdkonnas. Tipptasemel õpetamiskäsitus kombineeritakse kursis tootearenduse ja põllutööd.

VAWR / CTIC vastutab veega seotud üleriigiline rakendusuuringud, rahvusvaheline koostöö, tehnosiire, kraadiõppes erialast koolitust, nõustamisteenuseid ja rakendamine vee- ja niisutussüsteemide infrastruktuuri, hüdroenergia ja keskkonna planeerimine.

Mida me pakume?

 • Kursused ja tehnika külaskäikude viimaste kontseptsioonide ja tehnoloogiate veemajanduse
 • saada esmast nõu kõrgel tasemel spetsialistid ja ettevõtjad veesektori
 • koolituse projekti juhtimise ja juhtimise kvalifikatsioon
 • informatsiooni praktika ja projekti rahvusvahelise koostöö
 • Uuring vahetus võimalused ITT partnerülikoolide
 • stipendiumid

Mida me ootame?

Selleks, et osaleda peaksite

 • on kutse-või akadeemilise taustaga seotud veesektori
 • olema vabalt inglise keelt (TOEFL 550 punkti või IELTS bänd 6)
 • on valmis võtma juhtivatel kohtadel tulevikus
 • kõrgelt motiveeritud õppima ja tööd rahvusvahelises keskkonnas

Millised on teie väljavaated?

 • suurepärased karjäärivõimalused rahvusvahelise koostöö ja arenguabi
 • töötavad riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete äritegevust laiendada sektoris "veemajandus"
 • juhtivatel kohtadel avaliku ja erasektori veesektori
 • saada osa Pädevusvõrgustikku tarvitse

ACADEMICS

eesmärk

Üldine eesmärk on koolitada eksperte valdkonnas Integrated Water Resource Management, kes on kõrge nõudlus juhtivatel kohtadel veesektori ja suudavad juhtida keerukaid projekte rahvusvaheliste institutsioonide ja tegutsevate ettevõtete Lõuna-Aasia piirkonnas.

Sihtgrupp

Ideaalne õpilane omab minimaalselt bakalaureusekraad ja on mõned töökogemus on asutuse või ettevõtte veesektori. Ta peaks olema vabalt inglise keelt ja hea suhtleja. Lisaks osalejatele peaks olema kõrgelt motiveeritud lahendamisele kaasa aidata veekriis ja arengut Lõuna-Aasia piirkonnas üldiselt. Lisaks peaksid osalejad soovivad teha karjääri rahvusvahelises veesektori. Osalejad võivad pärineda erinevatest taustaga: ehitus, loodus-, majandus, sotsiaalteadused.

Õppetöö sisu ja eesmärgid

Uuringud hõlmavad nelja semestrit. Esimene ja teine ​​semester toimuvad Hanoi kolmas semester Kölnis. Neljas semester on pühendatud magistritöö. Õpetlik mõiste koosneb kahest osast: tehniline ja sotsiaalne. Tehniline osa annab nende vastavate ja ajakohane teadmisi vaja teha otsuseid jätkusuutliku veeressursside. Sotsiaalne komponent on võrdselt tähtsad ja eesmärgiks on varustada osalejatele kommunikatiivne, kultuuridevaheline ja juhtimisoskusi vaja alustada juhtivatel kohtadel veesektori ja töötada tõhusalt rahvusvahelise koostöö raames. Klassis, kaasaegsed õpetamismeetodid tuleks rakendada, nagu probleem õpe, interaktiivne õpetamise, mõiste kaardistamise ja arvuti õppimine.

Sisu

Uuringud hõlmavad nelja semestrit. Esimene ja teine ​​semester toimuvad Hanoi kolmas semester Kölnis. Neljas semester on pühendatud magistritöö. Programm koosneb põhimooduleid nagu "Veeressursside Systems", "Veevarude Economics ja juhtimine", "Rahvusvaheline koostöö ja areng" ja "Project ja Business Management", mille eesmärk on pakkuda ülevaadet vee juhtimine, majandus, projektijuhtimise ja regionaalse ja institutsionaalse konteksti. Lisaks osalejatele valida kümne spetsialiseerunud valikained seotud teemasid veemajanduse rõhutades eriti olukorras ja kogemusi Lõuna-Aasia piirkonnas.

Neljas semester keskendub ettevalmistamisel magistritöö. Praktika ja teadus püsib peamiselt Lõuna-Aasia riik, võimalusel koos kohaliku firma või asutus, tagada praktilise suunitlusega kapten teadus. Vietnamese õpilased peaks olema võimalus realiseerida oma teadustöö Saksamaal, kui rahastamine on tagatud. Juhendajateks pöörama erilist tähelepanu, et omandatud teadmisi esimese kolme semestrit kohaldatakse individuaalseid projekte.

külaskäikude
Külaskäikude oluline roll, kuna kokkupuude reaalse projektid ning asjaomaste institutsioonidega on ülimalt tähtis, et rahuldada eesmärke magistrantuuris.

Projektid
Käesolevas moodulis "Project I - III" on õpilastel võimalus rakendada uusi teadmisi saadud põhi- või spetsialiseeritud moodulid interdistsiplinaarne juhtum.
Osalejad peaksid tulema mitmekesine tehnilise või juhtimis- taustaga. Meeskond projektid peavad olema seotud tegelike projektide käigus külastatud õppekäiku või projektide soovitatud teiste partnerite võrgustik.

Taotlus

 • Sõelumine taotluse: kuni 30. märts
 • Lõplik tähtaeg: 30. mai igal aastal
 • Muidugi algab septembri alguses igal aastal

Üliõpilased, kes soovivad taotleda IWRM-SEA magistriprogrammi on saata oma avaldust alates 15.12. kuni 30.05. igal aastal ITT, TH Köln (University of Applied Sciences). Palun järgige juhiseid vastava elektroonilise taotluse platvormi. Järgnev dokumentide tuleb esitada digitaalsel kujul. Palun esitage digitaalse taotluse ühe pdf-faili ja korraldada dokumente järgmises järjekorras:

 1. Taotlusvormi
 2. elulookirjeldus (tabeli kujul, inglise keeles)
 3. tõendava dokumendi kõrghariduse sissepääs kvalifikatsiooni
 4. lõputunnistus
 5. akadeemilise rekord ülikoolis
 6. tõend inglise keele oskuse
 7. kaks soovituskirja endine professorid / tööandjad
 8. motivatsioonikiri, milles selgitatakse, miks ta / ta soovib õppida programmi (1 lk)
 9. teadus- idee on seotud kapten programm (2 lk)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgr ... Loe edasi

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgrounds to better solve the complex issues related to environmental problems with an interdisciplinary and intercultural approach at the graduate and postgraduate level. Näita vähem