MSc veeressursside integreeritud keskendudes Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika piirkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Integreeritud veemajandus

keskendudes Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika regiooni
Koostööna University of Jordan ja TH Köln (University of Applied Sciences)

Praegune globaalseid trende näiteks rahvastiku ja majanduskasvu, samuti kliimamuutuste avaldava suureneva surve veevarudele kogu maailmas, mis on aluseks toidu tootmise, linnade ja tööstuse veevarustuse ja hüdroenergia. Eksperdid on vaja, kes mõistavad, et mitmed probleemid, veeressursside majandamine on võimalik lahendada üksnes tervikliku lähenemisviisi abil, võttes arvesse nii tehnilisi ja sotsiaalmajanduslikke probleeme, ressursside kasutamist. Need eksperdid peaksid olema ka teadmised tavade projekti rahastamise ja rahvusvahelist koostööd.

Kahepoolsete projektide Saksamaa ja Araabia riikides on vajadus eksperdid on tuttav kultuuri, keele ja poliitikas mõlemale poolele ning oskavad kultuuridevahelise suhtluse vastu.
MSc »IWRM« selle eesmärk on moodustada sellised eksperdid ja edendada IWRM kontekstis Saksa-Araabia koostöös.

Mida me pakume?

 • Kursused ja tehnika külaskäikude viimaste kontseptsioonide ja tehnoloogiate veemajanduse
 • kes elavad ja õpivad araabia riigis ja Saksamaal
 • saada esmast nõu kõrgel tasemel spetsialistid ja ettevõtjad araabia ja saksa veesektori
 • koolituse projekti juhtimise ja juhtimise kvalifikatsioon
 • informatsiooni praktika ja projekti rahvusvahelise koostöö
 • stipendiumid

Mida me ootame?

Selleks, et osaleda peaksite

 • väga motiveeritud õppima ja töötama bikulturaalne (Saksa-Araabia) keskkond
 • on kutse-või akadeemilise taustaga seotud veesektori
 • olema vabalt inglise keelt (TOEFL 550 punkti või IELTS bänd 6)
 • on valmis võtma juhtivatel kohtadel tulevikus

Millised on teie väljavaated?

 • suurepärased karjäärivõimalused rahvusvahelise koostöö ja arenguabi
 • töötavad Araabia või saksa ettevõtted laieneva ärisektoris "veemajandus"
 • juhtivatel kohtadel avaliku ja erasektori veesektori
 • saada osa saksa-araabia Pädevusvõrgustikku tarvitse

ACADEMICS

eesmärk

Üldine eesmärk on koolitada eksperte valdkonnas Integrated Water Resource Management, kes on kõrge nõudlus juhtivatel kohtadel veesektori ja suudavad juhtida keerukaid projekte rahvusvaheliste institutsioonide ja tegutsevate ettevõtete araabia piirkonnas.

Sihtgrupp

Ideaalne õpilane omab minimaalselt bakalaureusekraad ja on mõned töökogemus on asutuse või ettevõtte veesektori. Ta peaks olema vabalt inglise keelt ja hea suhtleja. Lisaks osalejatele peaks olema kõrgelt motiveeritud lahendamisele kaasa aidata veekriis ja arengule Araabia piirkonnas üldiselt. Lisaks peaksid osalejad soovivad teha karjääri rahvusvahelises veesektori. Osalejad võivad pärineda erinevatest taustaga: ehitus, loodus-, majandus, sotsiaalteadused.

Õppetöö sisu ja eesmärgid

Uuringud hõlmavad nelja semestrit. Esimene ja teine ​​semester toimuvad Köln, kolmanda semestri Ammanis. Neljas semester on pühendatud magistritöö. Õpetlik mõiste koosneb kahest osast: tehniline ja sotsiaalne. Tehniline osa annab nende vastavate ja ajakohane teadmisi vaja teha otsuseid jätkusuutliku veeressursside. Sotsiaalne komponent on võrdselt tähtsad ja eesmärgiks on varustada osalejatele kommunikatiivne, kultuuridevaheline ja juhtimisoskusi vaja alustada juhtivatel kohtadel veesektori ja töötada tõhusalt rahvusvahelise koostöö raames. Klassis, kaasaegsed õpetamismeetodid tuleks rakendada, nagu probleem õpe, interaktiivne õpetamise, mõiste kaardistamise ja arvuti õppimine.

Aste

Osalejad saavad ühiskraad Master of Science »Integreeritud veemajandus«, välja antud Kölni University of Applied Sciences ja University of Jordan.

Stipendiumid

Huvitatud isikud võivad taotleda üks piiratud arv stipendiume. Valitud osalejad Saksamaalt, võivad saada stipendiumi viibimise ajal araabia riikides. Valitud osalejat Araabia ja DAC-list riigid saada stipendiumi ajal täispikkuses käigus.

Sisu

Uuringud hõlmavad nelja semestrit. Esimene ja teine ​​semester toimuvad Köln, kolmanda semestri Ammanis. Neljas semester on pühendatud magistritöö.

Programm koosneb põhimooduleid nagu "loodusvarade haldamise süsteemid", "Ressursimajandus ja valitsemise", "Rahvusvaheline koostöö ja areng" ja "Project ja Business Management", mille eesmärk on pakkuda ülevaadet vee juhtimine, majandus, projektijuhtimise ja regionaalse ja institutsionaalse konteksti. Lisaks osalejatele valida kümne spetsialiseerunud valikained seotud teemasid veemajanduse rõhutades eriti olukorras ja kogemusi saksa või Araabia piirkonnas.

Neljas semester keskendub ettevalmistamisel magistritöö. Praktika ja teadus püsib peamiselt araabia riik, võimalusel koos kohaliku firma või asutus, tagada praktilise suunitlusega kapten teadus. Araabia õpilased peaks olema võimalus realiseerida oma teadustöö Saksamaal, kui rahastamine on tagatud. Juhendajateks pöörama erilist tähelepanu, et omandatud teadmisi esimese kolme semestrit kohaldatakse individuaalseid projekte.

külaskäikude
Külaskäikude oluline roll, kuna kokkupuude reaalse projektid ning asjaomaste institutsioonidega on ülimalt tähtis, et rahuldada eesmärke magistrantuuris.

Projektid
Käesolevas moodulis "Project I - III" on õpilastel võimalus rakendada uusi teadmisi saadud põhi- või spetsialiseeritud moodulid interdistsiplinaarne juhtum.

Osalejad peaksid tulema mitmekesine tehnilise või juhtimis- taustaga. Meeskond projektid peavad olema seotud tegelike projektide käigus külastatud õppekäiku või projektide soovitatud teiste partnerite võrgustik.

Taotlus

Taotluste esitamise tähtaeg on määratud oma olukorda ja nõudeid.

 • Taotleda DAAD stipendiumid (Ainult DAC-List riigid)
  • Tähtaeg: 30.09. Igal aastal asuda õppima järgmisel aastal.
  • Taotlused tuleb esitada paberkandjal ITT ( loe edasi)
 • välisminister rakendused sama aasta
  • Application tähtaeg: 01.02 kuni 31.03 igal aastal
  • Taotlused tuleb esitada digitaalse koopia ITT
 • Saksa rakendused sama aasta
  • Application tähtaeg: 01.05 kuni 10.06 igal aastal
  • Taotlused tuleb esitada digitaalse koopia ITT

Palun järgige juhiseid vastava elektroonilise taotluse platvormi. Järgnev dokumentide tuleb esitada digitaalsel kujul. Palun esitage digitaalse taotluse ühe pdf-faili ja korraldada dokumente järgmises järjekorras:

 1. Taotlusvormi
 2. elulookirjeldus (tabeli kujul, inglise keeles)
 3. tõendava dokumendi kõrghariduse sissepääs kvalifikatsiooni
 4. lõputunnistus
 5. akadeemilise rekord ülikoolis
 6. tõend inglise keele oskuse
 7. motivatsioonikiri, milles selgitatakse, miks ta / ta soovib õppida programmi (1 lk)
 8. teadus- idee on seotud kapten programm (2 lk)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgr ... Loe edasi

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgrounds to better solve the complex issues related to environmental problems with an interdisciplinary and intercultural approach at the graduate and postgraduate level. Näita vähem