Ülevaade

Õppimine maailmakuulsas akvakultuuri instituudis - juhtiv rahvusvaheline jätkusuutliku mereandide tootmise keskus ja selle maailma suurim liider. Instituut ühendab maailmatasemelist valdkondadevahelist teadustöötajat, et tegeleda tööstuse ja ühiskonna ees seisvate laiaulatuslike globaalsete väljakutsetega.

Meie jätkusuutliku akvakultuuri meistrid uurivad akvakultuuri põhimõtteid ning veeloomakasvatuse ja toiduainete tootmissüsteemide elujõulisust mõjutavaid võtmetegureid. Sa arendate arusaamist veeloomade bioloogiast, keskkonnaküsimustest, toitumisest, reproduktsioonist ja geneetikast, haigustest ja tervisehaldusest.

Praktilisel rakendamisel, mis on teie õpingute tuum, võite keskenduda jätkusuutliku vesiviljeluse konkreetsetele aspektidele, sealhulgas:

 • täiustatud poorkeskkonna majandamine
 • vesiviljeluspoliitika ja planeerimine
 • elatise analüüs
 • keskkonnajuhtimine ja bioloogiline mitmekesisus
 • söödarakendused ja ressursid
 • veeloomade tervisekontroll
 • epidemioloogia
 • ökotoksikoloogia

Samuti saate uurida jätkusuutliku vesiviljeluse äritegevust koos turunduse, ettevõtlusõpingute ja majanduse valikuliste moodulitega. Sa õpid oskusi, mis on vajalikud vesiviljelusettevõtete ja arendusprojektide loomiseks, haldamiseks ja hindamiseks tööstuse või avaliku sektori sees.

Paindlik kursus

See kursus on väga modulaarne ja on loodud pakkuma märkimisväärset paindlikkust õppimiseks, säilitades samal ajal kõrge koolituse taseme. See struktuur võimaldab teil teha rohkem subjektivalikuid, mis toovad kasu teie tulevasele karjäärile.

Saadaval on mitu kraadiõpet. Need erinevad peamiselt vajalike moodulite määratletud teedel - spetsialiseerunud tulemustel on rohkem kohustuslikke mooduleid, kus säästva vesiviljeluse astmel on suurem valikuvõimalus. Kraadi tulemused on järgmised:

 • Magistriõpe / kraadiõppe diplom vesiviljeluses ja keskkonnas
 • Magistriõpe / aspirantuur akvakultuuri ärijuhtimises
 • Magistriõpe / kraadiõppe diplom vesiviljeluses ja arengus
 • Magistriõpe / kraadiõppe diplom vesiviljeluses

Kursus on saadaval ka plokkide kaupa (valides üksikisiku või rida mooduleid) perioodil, mis ei ületa viit akadeemilist aastat.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Meie paindlik kursus võimaldab teil teha rohkem teema valikuid, mis toovad kasu teie edaspidisele karjäärile

# 2 Õppige akvakultuuri instituudis, mis on juhtiv rahvusvaheline jätkusuutliku mereandide tootmise keskus

# 3 Teeme tihedat koostööd akvakultuuritööstusega enam kui 20 riigis

Kursuse eesmärgid

Vesiviljeluse Instituut on tihedalt seotud vesiviljeluse globaalse laienemisega, esialgu olemasolevate tootmissüsteemide väljatöötamise ja parandamise ning uute põllumajandusloomade väljaarendamise kaudu.

Viimastel aastatel on meie teadusuuringud keskendunud vesiviljeluse arengu ja praktika jätkusuutlikkuse ja turvalisuse suurendamisele ning loodusvarade kasutamise tõhususe suurendamisele. Teil on ainulaadne võimalus neid tegevusi seostada ja saada ülevaade vesiviljelusealaste teaduste ja arengu kõikidest aspektidest kogu maailmas.

Meie õpilased

Meie õpilased on pärit paljudest taustadest. Paljudel on loodusteaduste esimesed kraadid; teistel on kvalifikatsioon põllumajandus-, inseneri-, äri- ja rahandus- või infotehnoloogia valdkonnas. Paljudel on eelnev töökogemus ja me tervitame küpsemaid taotlejaid, kes otsivad oma karjääri jooksul sammu-muutust. Programmi õpilaste mitmekesisus ja kogemused aitavad oluliselt kaasa igaühe õppimisele ja tagavad, et programm on seotud ülemaailmse vesiviljelustööstusega ja on sellega seotud.

Meie MSc akvakultuuri kursused on ka väga rahvusvahelised. Aastatel 2016-17 osales meie kursustel ligikaudu 25 erinevast riigist 42 magistranti. See hõlmas Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika, Aasia, Ameerika ja Australasia õpilasi.

Kursuse üksikasjad

Iga magistriõppe kursus on jagatud kuueks õppeaineks, mis koosnevad 12 ainevaldkonnast või teemast ning ühest uurimisprojekti moodulist. Üldine kursus on jagatud kolmeks osaks.

Sihtmoodulid (september-detsember)

Seal on kolm kohustuslikku moodulit, mis koosnevad kuustest uuringu teemadest, mis on võetud järjestikku, andes juhiseid põhiliste vesiviljeluse mõistete ja oskuste kohta. Kõigi sihtasutuse moodulite edukaks täitmiseks on teil õigus magistriõppele jätkusuutliku vesiviljeluse valdkonnas. Õpilased valivad sihtasutus moodulite lõpus konkreetselt nimega kraadiotsuse. Arenenud moodulite õppeained valitakse seejärel sobivalt.

Täiustatud moodulid (jaanuarist aprillini)

Peate valima kolm arenenud moodulit, mis hõlmavad kuus 12 teemal pakutud õppetöö (valikud sõltuvad lõplik kraadi tulemus, mis sõlmitakse). Edukad lõpuleviidud täiustatud moodulid, mis järgneb sihtasutus mooduleid, kvalifitseeruvad teil aspirantuur valitud nimega kraadi tulemus.

Teadustööprojekti moodul (aprillist augustini)

Teadusuuringuteprojekti moodul on lõpetatud ainevaldkonnas, mis täiendab kõrgkoolide valitud kursust või teie omandatud kraadi tulemust. Need projektid võivad olla laboripõhised, põhinevad valdkonnal või sisaldavad lauaarvutite analüüsi / aruannet. Mooduli edukas lõpuleviimine pärast sihtasutuse ja arenenud moodulite kvalifitseerub teid MSc valitud kraadi tulemus.

Õpetamine

Kursusel kasutatakse erinevaid õpetamismeetodeid. Lisaks loengutele, töökodadele, seminaridele, juhtumiuuringutele, väli- ja laboratooriumide harjutustele on kogu kursus määratud mitmeid väiksemaid projekte. Need on õpetamise lahutamatu osa ja hõlmavad üliõpilasi, kes töötavad üksinda või rühmades. Need projektid võivad nõuda kirjalikku tulemust või esitlust eakaaslastele ja teistele töötajatele ja üliõpilastele.

Välitööd

Kogu kursuse vältel toimuvad harjutused. Mõned reisid võivad olla mitmest öödest Stirlingist eemal.

Hindamine

Õpetatud moodulite hindamine on pidev, hõlmates lühikesi katseid, seminare, esseesid, praktilisi aruandeid, kriitilisi ja arvutusanalüüse, väliülesandeid ja seada projektiaruanded. Teadusuuringute projekti moodulit uuritakse e-kirja, pressiteate ja seminaride ettekande kaudu, mis edastatakse eakaaslastele, juhendajatele ja välisekspertidele.

Klassiruumi tundid

Säästev akvakultuurikursus hõlmab intensiivset õpetamist ja õppimist. Tavaline päev hõlmab loenguid, praktikume, juhendamisi või grupitöid kella 9.30 ja 4.30 vahel, kusjuures õpingud või nädalavahetustel võetakse täiendavaid tööülesandeid. Mõnikord on mõnikord väljasõidud, mis võivad alata varem või hiljem tagasi tulla või sirmida mitmest ööd.

Kursuse direktor

John Bostock

44 (0) 1786 466575

jcbostock@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad 18 970 £
 • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 18 970 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi