Ülevaade

Meie akvatoorioloogia akadeemiline kraad annab teile ainulaadse võimaluse uurida veeloomuliste haiguste ennetamist, diagnoosimist ja ravi kultiveeritud organismides. Õppige akvakultuuri instituudis, mis on üks selle valdkonna juhtivatest asutustest. Instituut on rahvusvaheliselt tunnustatud nii teadustööks kui ka õpetamiseks ning tal on üle 70 töötaja ja 80 kraadiõppe üliõpilast. Seda magistriõhtut Aquatic Pathobiology on õpetanud Instituut peaaegu 40 aastat ja on ainus kraadi selline astme maailmas.

Kursus ühendab kõrgekvaliteedilised praktilised töökohad ja väliskülastused klassikalise koolitusega veehaiguste diagnoosimisel ja tervisehalduse väljakutsetega, mis on saadud reaalsetest olukordadest. Samuti saate arendada arusaamist tehistingimustes peetavate veeloomade bioloogiast, kasvatusest ja keskkonnast.

Loomulikult võib näha ka ettevalmistusi kõigile, kes kavatsevad doktorikraadi teha veeloomade tervise või haiguse osas.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 ainus magistriõppe omataoline maailmas

# 2 Õppige Akvakultuuri Instituudis, mis on juhtiv rahvusvaheline akvakultuuriteaduse osakond

# 3 ühendage kvaliteetsete praktiliste tööde ja välitreeningutega koolitust veehaiguste diagnoosimisel ja tervisehalduse väljakutsetega

Kursuse üksikasjad

Iga magistriõppe kursus on jagatud kuueks õppeaineks, mis sisaldavad 12 ainevaldkonda või teemat, ja ühe uurimisprojekti mooduli. Üldine kursus on jagatud kolmeks osaks.

Sihtmoodulid (september-detsember)

Kolm õpetatavat moodulit hõlmavad kuus kohustuslikku õppeainet, mis võetakse järjestikku, andes juhiseid vesiviljeluse põhimõtete ja -oskuste kohta. Kõigi sihtasjade moodulite edukaks läbimisel saate kvalifitseeruda säästva akvakultuuri aspirantuuriks.

Täiustatud moodulid (jaanuarist aprillini)

Seal on kolm arenenud moodulit, mis koosnevad kuuest kohustuslikust õppeainest. Edukalt lõpetatud moodulid, järgides fondide mooduleid, kvalifitseeruvad teid kraadiõppe diplom Aquatic Pathobiology.

Teadustööprojekti moodul (aprillist augustini)

Teadusuuringute projekti moodul hõlmab uurimistööd paljudes veeloomade tervise valdkondades. Need projektid on enamasti laborispetsiifilised ja nende tulemuseks on peer-reviewed väljaanded. Mooduli edukas lõpuleviimine, järgides sihtasutuse ja arenenud mooduleid, kvalifitseerub teid MSc Aquatic Pathobiology.

Õpetamine

Kursus viiakse ellu mitmel viisil, sealhulgas loengud, praktilised õppetunnid, seminarid, välitreeningud ja suunatud õpingud.

Välitööd

Kogu kursuse vältel toimuvad harjutused.

Hindamine

Hindamine koosneb mitmetest ülesannetest mitmes vormis. Teadusuuringute projekt liigitatakse teie tegevuses projekti käigus, väitekirja ja seminaride ettekandena, mis on tehtud teie eakaaslaste, juhendajate ja eksamineerijate ette. Väitekiri uurib akvakultuur ja välisekspert.

Kursuse direktor

John Bostock

44 (0) 1786 466575

jcbostock@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 18 970 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 18 970 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi