Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

See veemajanduse toiduga kindlustatuse magistriprogramm pakub ainulaadset perspektiivi Stirlingis juba olemasolevatele teadmistele ülemaailmse mereannide tootmise kohta. Suurbritannias on ainus magistrikursus, mis keskendub sellele, kuidas mereannid aitavad kaasa ülemaailmsele toiduga kindlustamisele.

Toiduga kindlustatus on ülemaailmse tähtsusega keeruline küsimus ning arusaamine mereannide rollist ja panusest toiduga kindlustatuses on arenev teadustöö valdkond. Mereandide tooteid tarnivad nii vesiviljelus- kui kalapüügivõimalused ning nad on maailma kõige tihedamini kaubeldavad toiduained. Inimeste igapäevase dieediga mereannid hõlmavad taskukohase makro- ja mikrotoitainete allikat, mis on vajalikud inimese tervise ja arengu optimistamiseks.

See kursus tutvustab teid globaalsete probleemide kohta, mis mõjutavad mereandide tootmist ja kauplemist. Sa saad aru sellest:

 • peamised tegurid, mis mõjutavad veeloomade tootmist
 • koristusjärgsed protokollid
 • surmajärgsed metaboolsed sündmused
 • mikroobide / keemiliste protsesside võtmeks toidu ohutuse ja kvaliteedi tagamiseks
 • sensoorne hindamine
 • säilivusaja pikendamise tehnoloogiad

Vaadeldes ka teisi võtmeprobleeme mereandide kauplemisel, näiteks jälgitavussüsteemid, sertifikaadid ning valitsemise ja õigusaktide mõju ülemaailmsele mereandide sektorile. Te järgite toiduahelat tootmisest kuni tarbijate tervise ja heaoluni.

Meil on tootmis-, töötlemis- ja jaemüügitööstuses mitmeid seoseid, mis annavad teile võimaluse suhelda tööstusega ja potentsiaalselt sektorile otseselt seotud projekti.

Meil on ka Aasia ja Euroopa vahelised sidemed, mis annavad teile võimaluse korraldada suvine uurimisprojekt välismaal.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 See on ainus Ühendkuningriigis asuv magistrikraad, mis keskendub sellele, kuidas mereannid aitavad kaasa ülemaailmsele toiduga kindlustamisele

# 2 Teid õpetavad vesiviljeluse instituudi eksperdid, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud nii teadustööks kui ka õpetamiseks

# 3 Te saate võimalusi tööstusega suhelda

Tööpraktika

Meil on tootmis-, töötlemis- ja jaemüügitööstuses mitmeid seoseid, mis pakuvad teile võimalust suhelda tööstusega ja potentsiaalselt projekti, mis on sektorile otseselt seotud. Meil on ka Aasia ja Euroopa vahelised sidemed, mis annavad teile võimaluse teostada uurimisprojekti välismaal.

Kursuse üksikasjad

See kursus jagab mõningaid mooduleid MSc Sustainable Aquaculture. Süsteemil on paindlikkus, et muuta oma kraadi pealkiri sõltuvalt sellest, milliseid arenenud mooduleid olete valmis. Kursus on jagatud neljaks õpetatavaks mooduliks, mis koosneb 18 teemavaldkonnast või teemast ja ühest uurimisprojekti moodulist. Üldine kursus on jagatud kolmeks osaks:

 • 1. semester - sihtasutusmoodulid
  Seal on kaks kohustuslikku moodulit, mis koosnevad kuustest uuringu teemadest, mis on võetud järjestikku, andes juhiseid vesiviljeluse põhikontseptsioonide ja -oskuste kohta. Mõlema sihtasutuse mooduli edukaks täitmiseks on teil õigus magistriõppele jätkusuutliku vesiviljeluse valdkonnas. Sihtasutuse moodulite lõpus valite konkreetse nimega kraadiotsuse. Valitud teemad arenenud moodulites.


 • 2. semester - täiustatud moodulid
  MSc veevarustuse toiduga kindlustatuse lõpetamiseks peate esimese kuue nädala jooksul võtma toiduainete kvaliteedi ja ohutuse mooduli ning seejärel saama valida ühe mooduli kolmest teisest kuust õppenädalast. Saate valida looma tervise ja tõuaretuse, akvakultuuriarengu või numbriliste oskuste vahel.


 • 3. semester - uurimisprojekti moodul
  Projektid võivad olla laboris või valdkonnapõhised või hõlmata lauaarvuti analüüsi / aruande või matemaatilise modelleerimise harjutust. Mooduli edukas lõpuleviimine kvalifitseerub teid MSc Aquatic Food Security.

Saate seda kursust õppida täiskoormusega või läbi katkestusteta uuringu, mille käigus vabastatakse. Kursus on saadaval plokkide kaupa (valides üksikisiku või rida mooduleid) perioodil, mis ei ületa viit akadeemilist aastat.

Õpetamine

Teid õpetatakse loengute, õpetuste ja seminaride kaudu. Laboratoorsed praktilised istungid on ka kursuse olulised elemendid.

Hindamine

Õpetatud moodulite hindamine on pidev, hõlmates lühikesi katseid, seminare, esseesid, praktilisi aruandeid, kriitilisi ja arvutusanalüüse, väliülesandeid ja seada projektiaruanded.

Teie uurimisprojekti moodulit uuritakse nii kirjaliku väitekirja ja seminaride ettekannetest nii järelevalveasutuste kui ka välisekspertide poolt.

Kursuse direktor

Rachel Norman

44 (0) 1786 467466

ranorman@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad 18 970 £
 • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 75 kursust University of Stirlingis »

Viimati uuendatud May 26, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 18 970 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date