MSc andmeteaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kellele see on?

See programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimese astme numbrikood või kes suudavad näidata oskusi. Õpilased on tihti oma karjääri varases staadiumis erinevates ametites, sealhulgas majanduses, statistikas ja infotehnoloogias.

Õppuritel on uudishimu andmete kohta ja nad soovivad õppida uusi tehnikaid, et oma karjääri tõsta ja olla osa praeguste tööstusharu põnevate arengutega. Andmeteaduse magistrikraad sisaldab mõningaid kompleksseid programmitöö ülesandeid, kuna kursuse rakendus on nii palju, et paljudel õpilastel on matemaatika või statistiline taust ja töötamine algoritmidega.

Eesmärgid

Andmeteadlaste nõudlus Ühendkuningriigis on viimase viie aasta jooksul kasvanud rohkem kui kümme korda *. Andmete kogus maailmas kasvab eksponentsiaalselt. Rehvide jõudluse analüüsist probleemsete mängurite väljaselgitamiseks, seal, kus andmeid on olemas, on selle võimalust rakendada.

City 's MSc Data Science programm hõlmab infotehnoloogia ja statistika, masin õppe ja praktilisi rakendusi ristumiskohta. Me uurime selliseid valdkondi nagu visualiseerimine, sest me usume, et andmetöötlus on nii andmete ja andmete tutvustamise kui ka selle kommunikatsiooni praktikas.

Programm keskendub masinloetusele kui andmetest kõige põnevaimale tehnoloogiale ja oleme õppinud meie endi lõpetajatest, et see on väärtuslik, kui tegemist on töökohaga valdkonnas. At City , meil on suurepärane teadmisi masin õppe ja lisad peavad õppima tehnilisi aspekte andmete analüüsi. Meil on ka maailmakuulsaim andmete visualiseerimise keskus, kus õpilased puutuvad kokku viimaste arengutega oma tulemuste tutvustamisel ja edastamisel - kõrgelt hinnatud oskustega.

* IT töökohtade vaatamine

"Mis toimub andmetega? Kes kontrollib seda? Kes on andmete omanik? Ma ei arva, et oleme isegi neid küsimusi täielikult mõistnud. See on osa sellest, mida me selles programmis käsitleme: suurema jõuga alumine rida on suur vastutus. "

Vanem lektor dr Tillman Weyde

Akrediteerimine

Akrediteeritud BCS, Chartered Institute of IT, et osaliselt täita akadeemiline nõue registreerimise Chartered IT Professional ja osaliselt vastab akadeemiline nõue registreerimise Chartered Engineer.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema ülemise teise taseme diplomitöö või samaväärne diplomiarvestuse, inseneriteaduse, füüsika või matemaatika või äri-, majandus-, psühholoogia või tervishoiu valdkonnas rahvusvaheline asutus, kellel on tõestatav matemaatiline sobivus ja põhiline programmeerimiskogemus või madalam teine -klassi tunnustuse kraad (või rahvusvahelisel ekvivalendil), millel on tõestatav matemaatiline sobivus ja asjakohane töökogemus.Muud sobivad kvalifikatsioonid

Kui te ei saa otseselt siseneda, võite soovida järgida ühe meie partneri kaudu programmi Graduate Diploma Pathway .

Inglise nõuded

Ülemeremaade õpilaste jaoks, kelle emakeel ei ole inglise keel, on nõutav järgmine kvalifikatsioon:

  • IELTS: 6.5 (vähemalt 6,0 kõigis neljas komponendis)

Tulenevalt muudatustest UKVI SELTi loendis ei saa me enam aktsepteerida TOEFLi kui inglise keele tunnistust õpilastele, kes vajavad CAS-i alates 2014. aasta aprillist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for ... Loe edasi

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for over a hundred years. Näita vähem