MSc andmeteaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Avage andmete võimsus.

Ülevaade

See kursus sobib paljudesse valdkondadesse nummerdatud lõpetajatele. Mittetulunduslikud lõpetajad on abikõlblikud.

Andmed võivad anda ülevaate otsustusprotsessi, teadusliku uuendusliku innovatsiooni, ettevõtluse parandamise või valitsuse poliitika kohta. Kuid see võimsus avaneb tänapäevaste arvutiteaduse meetodite abil. Meie MSc Data Science võimaldab teil juhtida neid meetodeid.

Uuringutega varustatud seadmete abil varustame teid statistilise analüüsi ja andmete kaevandamise tehnikatega, mis aitavad teil leida lugu keerukatest, suuremahulistest ja mitmest allikast pärinevatest suuremahulistest andmetest - kvaliteetsed andmemudelid ja tõlgendades tulemusi. Samuti aitame teil tehnilisi oskusi rakendada reaalses maailmas, professionaalses kontekstis, mis aitab teil edastada töökohal leidud tähelepanekud ning tegelema andmete töötlemisega seotud õiguslike või eetiliste küsimustega.

Kogu programmi piires saate juhiseid ekspertgrupilt, kellel on tõeline põlvnemine. Nii, mida klassis õppite, juhindub see tipptasemest teadustööst, mis tegeleb ühiskondlike väljakutsetega ja mõjutab selliseid valdkondi nagu tervishoid, tulevased linnad ja turvalisus.

Kas te plaanite jätkata õpinguid doktoriõppes või uurite karjääri andmeteadlasena, andmehaldurina, andmebaasi arendajana või suurte andmete analüütikuna - nimetage vähe - see aste võib sillutada teed.

Omadused ja eelised

 • Suurepärased võimalused - meie koolis on oma spetsiaalsetes laborites lai valik seadmeid koos meie spetsiaalsete tehniliste töötajate toetusega.
 • Kvalifikatsioon koos väljavaadetega - järgige meie MSc lõpetajate sammud, kaardistades karjääri paljudes tööstusharudes või jätkates õppima PhD tasandil.
 • Kõige populaarsemad teadusuuringud - Meie uurimus on hinnatud rahvusvaheliselt suurepäraseks, mille hindamine on 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikus (REF).
 • Suurepärased standardid - tunnustatud meie teadmiste järgi on kool osalenud Oracle'i akadeemias ja Ühendkuningriigis asuvas Chartered Institute of IT-akadeemias - British Computing Society (BCS).
 • Professionaalne fookus - Arvutitehnoloogia tööstuse assotsiatsiooni (CompTIA) akadeemias toimetame oma partnerprogrammi, mis pakub üliõpilastele Pathway , mis pakuvad rahuldavat ja kiiret kasvu IT-karjääris.
 • Athena SWAN auhind - Manchester Metropolitan University pühendumine soolise võrdõiguslikkuse edendamisele ja edenemisele STEM-teemadel on tunnistatud pronksist Athena SWAN-i auhinnaga.

Karjääri väljavaated

Aastatel 2012-2015 suurenes Ühendkuningriigis andmeteadlaste nõudlus 35% võrra. McKinsey ja Company'i aruannete kohaselt on see trend, mis näib olevat jätkuv, oodates 2019. aastal loodud 56 000 uut suurt andmete loomist.

Oma kogemustega, mille arendate koos meiega, peaksite olema hästi varustatud, et teha üks neist töökohtadest teie jaoks. Sa peaksid olema valmis taotleda selliseid rolle nagu:

 • Andmeteadlane
 • Andmebaasi analüütik
 • Andmehaldur / modeller
 • Andmebaasi arendaja
 • Andmebüroo
 • Suurte andmete analüütik
 • Otsuste teaduse analüütik

Teie karjääriteenistuse spetsialist toetab teid alates esimesest päevast ja kolme aasta jooksul pärast meie lahkumist. Arvutustehnika ja matemaatika osakonna ning ülikooli karjääriteenistuse kaudu pakutavate teenuste vahel on teil juurdepääs kõigele, alates tööandja üritustest ja karjäärimessidest kuni tööalase konkurentsivõime oskuste töötubade ja pühendunud nõustajateni.

Professionaalne akrediteerimine

Osakond on Briti Computing Society, Suurbritannia IT-halduse instituudi (BCS) haridussidusettevõte, Oracle Academy ja arvutitehnoloogia tööstuse ühingu (CompTIA) liige. Paljud kooli kraadiprogrammid on akrediteeritud BCS poolt.

Osakond on ka infoturbe spetsialistide instituudi akadeemiline partner, kes tunnustab meie teadmisi teabe- ja küberturvalisuse valdkonnas. Matemaatika kraadiõppe kiidab heaks matemaatika instituut ja selle rakendused.

Sisenemise nõuded

See kursus on avatud kõigile, kellel on hea ingliskeelne tunnustus - vähemalt 2: 2 - või rahvusvaheline ekvivalent STEM teemal. Me võime ka teie taotlust kaaluda, kui teil on vastav madalama taseme kvalifikatsioon koos olulise töökogemusega seotud valdkonnas.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Inglise keele nõuete täitmisel on abiks sessioonieelsed inglise keele kursused.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Oma esimesel ametiajal uurite kahte üksust, mis tutvustavad teile andmeteadust, pakkudes samal ajal arvutistatistika ja visualiseerimise kiirust. Teisel ametiajal hõlmate veel kahte üksust, mis põhinevad masinõppel, suurandmetel ja suure jõudlusega andmetöötlusel. Siis saate oma programmi viimases kolmandikus tegeleda põhjaliku meistrite projektiga.

Meie uurimistöö arenenud arvutusteaduse alal

Manchester Metropolitan University arvutustehnika ja matemaatika osakonnas asub Advanced Computational Science Center (CfACS), mis viib maailmas juhtivaid arvutiteaduse teoreetilisi ja rakendusuuringuid, mis jagunevad viieks peamiseks teemaks:

 • Masinluure
 • Andmeteadus
 • Nutikas infrastruktuur
 • Inimkeskne arvuti
 • Arvutuslik vedeliku dünaamika

Kooli teadusuuringud hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks ning mõned olid 2014. aastal teadusuuringute tipptaseme raamistikus maailmas juhtivad.

Keskust iseloomustab eriline kogemuste, teadustöö tugevuste ja valdkondadevaheline töö. Selle üldeesmärk on kasutada infotehnoloogiat ühiskondlike probleemide lahendamiseks ja teadusuuringute oluliseks mõjuks sellistes valdkondades nagu tervishoid, tulevased linnad ja julgeolek.

Aasta 1

See kursus õpetatakse täistööajaga üle ühe aasta ja järgmised üksused võetakse vastu 1 aasta jooksul.

 • Sissejuhatus andmeteaduses
 • Arvutusstatistika ja visualiseerimine
 • Suure jõudlusega andmetöötlus ja suurandmed
 • Andmehaldus ja masinõpe
 • MSc andmeteaduse projekt
Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 50% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 50% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 75% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 25% eksam
Lisateave selle kursuse kohta

Üliõpilastelt oodatakse käitumist praktika ajal või projektide viimisel välispartneritega professionaalselt ja ettevõtlikult.

Paigutuse valikud

See MSc kursus on lühike ja intensiivne programm, mis ei jäta praktika jaoks palju ruumi. Kuid on tööandjaid, kes võivad pakkuda lühiajalise praktika võimalusi. Regulaarsete ürituste "tööandjaga kohtumine" korraldamisel ja koos karjäärimeeskonna toel oleme kohal, et aidata teil kasutada kõiki võimalusi.

Arvutustehnika ja matemaatika osakond

Meie infotehnoloogia ja matemaatika osakond on elujõuline töötajate ja õpilaste kogukond, mis on uhke oma sisemise ja välise koostöö üle.

Osakond on pühendunud õppe- ja teadustööle, mis tegeleb ühiskondlike probleemidega selliste teadusharude kaudu nagu tehisintellekt, suurandmed, arvutuslik vedeladünaamika, küberturvalisus, dünaamilised süsteemid, asjade internet, nutikad linnad, robootika ja virtuaalne reaalsus.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: täistööajaga töötasu: 8 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 naela, raamatute ja trükkimise eest kuni 100 naela aastas.

Kutsekulud

Õpilased saavad BCS-iga liituda igal oma õpingu hetkel. See pole vajalik, kuid on kasulik. Iga-aastane aastamaks kehtestatakse igal aastal. Samuti on võimalus võtta kursuse liikmeks 57 kr.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem