Ülevaade

See kursus sobib paljudesse valdkondadesse nummerdatud lõpetajatele. Mittetulunduslikud lõpetajad on abikõlblikud.

Andmed võivad anda ülevaate otsustusprotsessi, teadusliku uuendusliku innovatsiooni, ettevõtluse parandamise või valitsuse poliitika kohta. Kuid see võimsus avaneb tänapäevaste arvutiteaduse meetodite abil. Meie MSc Data Science võimaldab teil juhtida neid meetodeid.

Uuringutega varustatud seadmete abil varustame teid statistilise analüüsi ja andmete kaevandamise tehnikatega, mis aitavad teil leida lugu keerukatest, suuremahulistest ja mitmest allikast pärinevatest suuremahulistest andmetest - kvaliteetsed andmemudelid ja tõlgendades tulemusi. Samuti aitame teil tehnilisi oskusi rakendada reaalses maailmas, professionaalses kontekstis, mis aitab teil edastada töökohal leidud tähelepanekud ning tegelema andmete töötlemisega seotud õiguslike või eetiliste küsimustega.

Kogu programmi piires saate juhiseid ekspertgrupilt, kellel on tõeline põlvnemine. Nii, mida klassis õppite, juhindub see tipptasemest teadustööst, mis tegeleb ühiskondlike väljakutsetega ja mõjutab selliseid valdkondi nagu tervishoid, tulevased linnad ja turvalisus.

Kas te plaanite jätkata õpinguid doktoriõppes või uurite karjääri andmeteadlasena, andmehaldurina, andmebaasi arendajana või suurte andmete analüütikuna - nimetage vähe - see aste võib sillutada teed.

Omadused ja eelised

 • Suurepärased võimalused - meie koolis on oma spetsiaalsetes laborites lai valik seadmeid koos meie spetsiaalsete tehniliste töötajate toetusega.
 • Kvalifikatsioon koos väljavaadetega - järgige meie MSc lõpetajate sammud, kaardistades karjääri paljudes tööstusharudes või jätkates õppima PhD tasandil.
 • Kõige populaarsemad teadusuuringud - Meie uurimus on hinnatud rahvusvaheliselt suurepäraseks, mille hindamine on 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikus (REF).
 • Suurepärased standardid - tunnustatud meie teadmiste järgi on kool osalenud Oracle'i akadeemias ja Ühendkuningriigis asuvas Chartered Institute of IT-akadeemias - British Computing Society (BCS).
 • Professionaalne fookus - Arvutitehnoloogia tööstuse assotsiatsiooni (CompTIA) akadeemias toimetame oma partnerprogrammi, mis pakub üliõpilastele Pathway , mis pakuvad rahuldavat ja kiiret kasvu IT-karjääris.
 • Athena SWAN auhind - Manchester Metropolitan University pühendumine soolise võrdõiguslikkuse edendamisele ja edenemisele STEM-teemadel on tunnistatud pronksist Athena SWAN-i auhinnaga.

Karjääri väljavaated

Aastatel 2012-2015 suurenes Ühendkuningriigis andmeteadlaste nõudlus 35% võrra. McKinsey ja Company'i aruannete kohaselt on see trend, mis näib olevat jätkuv, oodates 2019. aastal loodud 56 000 uut suurt andmete loomist.

Oma kogemustega, mille arendate koos meiega, peaksite olema hästi varustatud, et teha üks neist töökohtadest teie jaoks. Sa peaksid olema valmis taotleda selliseid rolle nagu:

 • Andmeteadlane
 • Andmebaasi analüütik
 • Andmehaldur / modeller
 • Andmebaasi arendaja
 • Andmebüroo
 • Suurte andmete analüütik
 • Otsuste teaduse analüütik

Teil on meie karjäärinõustuse erialane toetus alates esimesest päevast ja kolm aastat pärast seda, kui meid lahkute. Kogu arvutiteaduse, matemaatika ja digitaaltehnoloogia kooli ja ülikooli karjääriteenuse kaudu pakutavate teenuste kaudu saate juurdepääsu kõike alates tööandjate üritustest ja karjäärist, mis on õiglased tööalase konkurentsivõimega seotud oskuste õpikodadele ja pühendunud nõustajatele.

Sisenemise nõuded

See kursus on avatud kõigile, kellel on hea ingliskeelne tunnustus - vähemalt 2: 2 - või rahvusvaheline ekvivalent STEM teemal. Me võime ka teie taotlust kaaluda, kui teil on vastav madalama taseme kvalifikatsioon koos olulise töökogemusega seotud valdkonnas.

Kursuse üksikasjad

Esimesel ametiajal õpiksite kahte üksust, mis tutvustavad teid andmeteaduslike teadmistega, samal ajal kui saate arvutusstatistikat ja visualiseerimist kiirendada. Teise ametiaja jooksul saate katta ka veel veel üksusi, mis põhinevad masinõppusel, suurtel andmetel ja suure jõudlusega arvutustel. Siis võite oma programmi viimases kolmandikus tegeleda põhjaliku meistrite projektiga.

Meie teadustöö informaatika valdkonnas

Manchester Metropolitan University arvutus-, matemaatika- ja digitaaltehnoloogiakool on koduks teaduse infotehnoloogia uurimiskeskusele (IRC), interdistsiplinaarse keskusena, mis juhib põhitöö ja rakendusteaduste alast tööd. Teadusuuringute valdkondade hulka kuuluvad intelligentsed süsteemid, pildi ja sensoorne arvutus, loogika, peer-to-peerarvutus, arvutus, uudne ja looduslik arvutus, informaatika ja arvutusvedeliku dünaamika. Koolis tehtavaid teadusuuringuid hinnati rahvusvaheliselt suurepäraselt, mõnede maailma tipptasemel 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikus.

Keskust iseloomustab eriline kogemuste, teadustöö tugevuste ja valdkondadevaheline töö. Selle üldeesmärk on kasutada infotehnoloogiat ühiskondlike probleemide lahendamiseks ja teadusuuringute oluliseks mõjuks sellistes valdkondades nagu tervishoid, tulevased linnad ja julgeolek.

Tasud

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: täistööajaga töötasu: 8 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete selle tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

EL-i ja Kanalisaarte õpilased

ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete selle tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud November 16, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
15,500 GBP
aastas EL-i ja Kanalisaarte õpilased | Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 8 500 £ aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date