MSc arenenud araabia keeles

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

See MSc on intensiivne keeleprogramm koos teadusuuringutega. See varustab teid araabia keeles kõrgel tasemel nii suuliselt kui ka kirjalikult. Programmi ainulaadne omadus on, et araabia keelt õpetatakse kaasaegse araabia keele kõrval.

Sa saad tugeva arusaama araabia keele dialektist, mis on vajalik filmide, laulude ja üha suureneva suulise intellektuaalse diskursuse mõistmiseks. Te arendate ka oma Modern Standard araabia keelt, mis võimaldab teil suhelda nagu araabia keelt emakeelena kõneleja.

Te täpsustate oma võimeid kriitiliselt ja analüütiliselt araabia keele erinevate aspektidega tegelema ja viima läbi püsiva sõltumatu uurimistöö, mis demonstreerib omandatud teadustöö oskusi, koolitust ja teadmisi.

Sul on ka võimalus araabia pedagoogika kursusel, mis varustab teid oskustega, et õpetada araabia keelt emakeelena kõnelejatele.

Programmi struktuur

Programmi keelekomponent ühendab intensiivse klassiõppe mitmesuguste tegevustega, sealhulgas olukordade tõlgendamise, kuulamise ja kokkuvõtte ning suuliste ettekannetega. Keeleõppeks on ka e-õppe element.

Teadus- ja valik pedagoogika komponendid antakse seminaride ja õpikodade vormis.

Väitekiri või keelepõhine projekt hõlmab üks-ühele kohtumisi järelevalveasutustega ja üksikasjalikku tagasisidet.

Karjäärivõimalused

MSc in Advanced Arabic on nii professionaalne kui ka akadeemiline kvalifikatsioon, mis annab üliõpilastele tugeva keelelise ja teadusliku aluse. Sa võiksid seda kvalifikatsiooni kasutada akadeemilises elus nii õppetöös kui ka teadustöös ning omandatud keeleoskus aitab teil kasutada oma araabia keelt, näiteks meedia, äri, diplomaatia, töötades valitsusväliste organisatsioonide ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonidega. Lõpetajad on samuti võimelised rakendama oma keeleoskust erinevatel tõlgendavatel rollidel sellistes organisatsioonides nagu Rahvusvaheline Punane Rist.

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia 2: 1 diplom või selle rahvusvaheline eksemplar.

Me ootame, et enamik taotlejaid on araabia keele / Lähis-Ida uuringutes. Sul ei ole vaja ametlikku araabia keele kvalifikatsiooni, kuid teil peaks olema hea araabia keele oskus.

Kõikidele taotlejatele tuleb internetis enne arhiivis pakutava koha pakkumist täita araabia keele hinnang. Araabia keele tase on ACTFIL Higher Intermediate / Lower Advanced (CEF B2 / C1 ekvivalent).

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust järgmises kvalifikatsioonis:

  • bakalaureuse või magistri kraadi, mida õpetati ja hindas inglise keeles enamikus inglise keelt kõnelevas riigis, nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisade ja immigratsiooni
  • IELTS: kokku 7,0 (iga mooduli kohta vähemalt 6,5)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 23 iga mooduli kohta)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" lõikudes vähemalt 61)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 176 moodulit)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Õppetöö ja inglise keele poolt hinnatud kraad ei tohi olla enam kui kolm ja pool aastat vana. IELTS, TOEFL, inglise keele Pearson Test ja Trinity ISE ei tohi olla rohkem kui kaks aastat vana oma kraadiõppe programmi alguses.

(* Uuendatud 8/11/2018, et anda täpsemat teavet inglise keele kvalifikatsiooni lõpptähtaegade kohta.)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections.

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections. Näita vähem