MSc arenenud informaatikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Muutke oma arvutiteadmiste mõistmine arvutusteadmisteks.

Ülevaade

Kuna andmetöötlus areneb jätkuvalt märkimisväärses tempos, muutub uusima tehnoloogia rakendamiseks vajalik kogemus iga sektori organisatsioonide jaoks iga päev olulisemaks. Meie edasijõudnud infotehnoloogia magistrid pakuvad asjatundlikkust - see aitab teil arendada arvutioskuse karjääriks vajalikke oskusi.

Saate katta tuumiküksusi, mis uurivad kõrgjõudlusega andmetöötluse, suurandmete, andmeteaduse, täiustatud võrkude ja opsüsteemide teemasid. Sealt saate paindlikult oma õpingute suuna seada - esiteks kahe valikuüksusega, mis hõlmavad selliseid valdkondi nagu ettevõtte programmeerimine, krüptograafia või mobiilne andmetöötlus, seejärel koos oma disainiga meistriprojektiga. Ehkki teil on oma juhendaja üks-ühele tugi, on see sooloprojekt - nii arvutusoskuste arendamise kohta, kui ka enesekindluse ja autonoomia suurendamiseks ning töökoha jaoks eluliselt oluliste oskuste arendamiseks.

Selleks ajaks, kui olete lõpetanud, on teil nii arvutiteaduse teoreetilised teadmised kui ka praktilised võimed - valmis kasutama oma edasijõudnute teadmisi reaalses olukorras. Ühesõnaga, olete valmis alustama valdkonnas tasustavat karjääriteed.

Magistriõppe magistrantidele pakutakse vahendeid, mis ei ole kontrollitud kuni 10 000 naela.

Omadused ja eelised

 • Suurepärased võimalused - osakonnas on meie spetsiaalsetes laborites lai valik seadmeid koos pühendunud tehnilise personali toega.
 • Kõige populaarsemad teadusuuringud - Meie uurimus on hinnatud rahvusvaheliselt suurepäraseks, mille hindamine on 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikus (REF).
 • Suurepärased standardid - tunnustatud meie asjatundlikkuse eest, on kool Oracle Academy liige ja infoturbeprofessionaalide instituudi (IISP) akadeemiline partner.
 • Professionaalne fookus - Arvutitehnoloogia tööstuse assotsiatsiooni (CompTIA) akadeemias toimetame oma partnerprogrammi, mis pakub üliõpilastele Pathway , mis pakuvad rahuldavat ja kiiret kasvu IT-karjääris.
 • Õitsev tehnoloogiasektor - Manchesteris viibimine paneb meie pealinnale pealinnast suurema loomingulise ja digitaalse tehnoloogia sektori.
 • Digitaallinn - Manchesteri eesmärk on olla 2020. aastaks maailma 20 parima digitaallinna hulgas ning investeerinud kasvu toetamiseks oma digitaal- ja tehnoloogiainfrastruktuuri 350 miljardit naela.
 • Athena SWAN auhind - Manchester Metropolitan University pühendumine soolise võrdõiguslikkuse edendamisele ja edenemisele STEM-teemadel on tunnistatud pronksist Athena SWAN-i auhinnaga.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

Kinnitamine
 • IT-alane halduse instituut
 • Arvutitehnoloogia tööstuse liit (CompTIA)
 • Oracle Academy
Akrediteerimine
 • See kraad on insenerinõukogu nimel akrediteeritud BCS-s, Chartered Institute for IT.
 • Infoturbe spetsialistide instituut

Karjääri väljavaated

Advanced oskusi ja mõistmist saate arendada meie MSc muidugi võib avada uksed rollideks paljudes tööstusharudes, nii avalikus kui ka erasektoris. Õppige koos meiega ja jälgige lõpetajate jälgedes, kes on saanud tarkvaraarendajateks, programmeerijateks, rakenduste arendajateks, veebi- ja multimeedia arendajateks ning tarkvaratestideks (kui nimetada vaid mõnda), tehes koostööd näiteks Barclays, Autotrader, AZoNetwork ja saatmine reaalajas.

Teie meistrid võiksid anda aluse ka edasisteks õpinguteks - doktorikraadi omandamiseks - kas viibides Manchester Metis või mujal.

Meie karjääriteenuse spetsialist toetab teid alates esimesest päevast ja kolme aasta jooksul pärast meie lahkumist. Arvutustehnika ja matemaatika osakonna ning ülikooli karjääriteenistuse kaudu pakutavate teenuste vahel on teil juurdepääs kõigele, alates tööandja üritustest ja karjäärimessidest kuni tööalase konkurentsivõime oskuste töötubade ja pühendunud nõustajateni.

Sisenemise nõuded

Teil on vaja head Ühendkuningriigi autasu kraadi - vähemalt 2: 2 - või samaväärset rahvusvahelist arvutitega seotud aines. Arvestame teie rakendust ka siis, kui teil on madalama tasemega andmetöötluse kvalifikatsioon koos oluliste kogemustega andmetöötlusele keskendunud rollis.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Inglise keele nõuete täitmiseks on saadaval istungjärgu eelse inglise keele kursused.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Alustate kahe põhiseadme õppimist, mis hõlmavad kõrgtehnoloogilist andmetöötlust ja suurandmeid, andmeteadust, täiustatud arvutivõrke ja opsüsteeme. Pärast seda on teil võimalus kohandada oma õpinguid vastavalt teie huvidele ja karjääri ambitsioonidele, valides kaks valikuvõimalust, et uurida selliseid valdkondi nagu ettevõtlus või masinõpe. Sealt edasi veedate aasta kolmanda ametiaja põhjalikule meistrite projektile.

Aasta 1

Tuumikütused:

 • Suure jõudlusega andmetöötlus ja suurandmed
 • Sissejuhatus andmeteaduses
 • Arenenud arvutivõrgud ja operatsioonisüsteemid
 • Magistriprojekt

Valikuühikud:

 • Krüptograafia ja krüptimine
 • Ettevõtte programmeerimine
 • Mobiilne ja igakülgne arvutamine
 • Andmehaldus ja masinõpe
Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 50% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 50% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 75% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 25% eksam
Lisateave selle kursuse kohta

Üliõpilastelt oodatakse käitumist praktika ajal või projektide viimisel välispartneritega professionaalselt ja ettevõtlikult.

Paigutuse valikud

See MSc kursus on lühike ja intensiivne programm, mis ei jäta praktika jaoks palju ruumi. Kuid on tööandjaid, kes võivad pakkuda lühiajalise praktika võimalusi. Regulaarsete ürituste "tööandjaga kohtumine" korraldamisel ja koos karjäärimeeskonna toel oleme kohal, et aidata teil kasutada kõiki võimalusi.

Arvutustehnika ja matemaatika osakond

Meie infotehnoloogia ja matemaatika osakond on elujõuline töötajate ja õpilaste kogukond, mis on uhke oma sisemise ja välise koostöö üle.

Osakond on pühendunud õppe- ja teadustööle, mis tegeleb ühiskonna probleemidega selliste teadusharude kaudu nagu tehisintellekt, suurandmed, arvutuslik vedeliku dünaamika, küberturvalisus, dünaamilised süsteemid, asjade internet, nutikad linnad, robootika ja virtuaalne reaalsus.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: täistööajaga töötasu: 8 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 kr, raamatute ja trükkimise puhul kuni 100 kr. Valikuline kogukulu: 400 kr.

Kutsekulud

Õpilased saavad oma õpingute mis tahes hetkel liituda BCS-ga - IT Chartered Institute for IT. See pole vajalik, kuid on kasulik. Iga-aastane aastamaks kehtestatakse igal aastal. Samuti on võimalus võtta kursuse liikmeks 57 kr.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem