Ülevaade

Puuduvad muud kursused, mis pakuksid spetsiaalset koolitust kosmosetööstuse, autotööstuse, mere- ja taastuvenergiatööstuse arenenud kergete struktuuride kavandamisel ja analüüsimisel. See kehtib struktuurse terviklikkuse ja tervise jälgimise kohta teenimisaja jooksul, mida saab kohandada oma karjääri püüdlustega.

Tänu unikaalsele keskendumisele tööstusharu väljakutsetele ja muredele annab see kursus teile tugeva eksperimentaalse, arvulise ja analüütilise oskuse struktuurimehhanismis nii komposiit- kui ka metallosade jaoks. See aitab teil praktikas rakendada neid teadmisi, et lahendada tõelisi inseneriprobleeme.

Kellele see on?

Õpilased, kes registreeruvad, on pärit erinevast taustast. Paljudel on konkreetsed karjäärivõimalused, näiteks autotööstuses või kosmosetööstuses (struktuurne projekteerimine või kokkupõrkekaitse), materjalide arendamine kaitseotstarbeliste rakenduste jaoks või töötamine numbrikoodide arendamise / nõustamisega seotud valdkonnas.

Miks see kursus?

Kõrgtehnoloogiliste struktuuride väljatöötamine uute, kergete materjalide kaudu on üks peamisi võimaldavaid tehnoloogiaid nii kosmoses kui ka autotööstuses, et viia need kooskõlla riiklike süsinikdioksiidi vähendamise eesmärkidega. Iseloomuliku struktuurse kaalu vähendamisel ei ole oluline ohustada ohutust, sest konstruktsiooni terviklikkus ja kokkupõrkekindluse kujundamine on peamised disainilahenduse juhtid.

Mõistes, kuidas alumiiniumist või komposiitstruktuuridest ja -materjalidest staatilise ja dünaamilise koormuse ajal elutsüklit läbi viia, sealhulgas kokkupõrke ja lindlastriga, on eri valdkondades asjatundlikkus. Uute simulatsiooni- ja materiaalsete tehnoloogiate väljatöötamisel on pidev vajadus andekate töötajate järele, kellel on tugeva ja rakendusliku struktuurianalüüsi mõistmine koos pädevate tehniliste oskustega arvulises simulatsioonis.

Tööstuse poolt teavitatud

2003. aastal asutatud kursus toetab tihedaid sidemeid tööstusega, üliõpilasprojektide, eriala loengute ja veelgi olulisemate vahenditega, kasutades meie lõpetajat.

Täiustatud kergekaaluliste struktuuride ja mõjude magistrikraadi juhib tööstusnõustaja, mis koosneb kõrgtehnoloogilistest inseneridest kosmosesektorist. See hoiab kursuste asjakohasust ja tagab, et lõpetajatele on olemas juhtivate tööandjate nõutavad oskused ja teadmised.

Tööstuse nõuandekomisjonis on esindajad:

 • Airbus
 • Rolls-Royce
 • Jaguar

Akrediteerimine

MSc in Advanced Lightweight ja Composite Structures on akrediteeritud mehaaniliste inseneride poolt (IMechE)

Kursuse üksikasjad

Te lõpetate kaheksa kohustuslikku moodulit.

Loomulikult kasutatakse paljusid õpetamismeetodeid, mille eesmärk on luua nõudlik ja mitmekesine õpikeskkond, sealhulgas struktureeritud loenguprogrammid, õpetused, juhtumianalüüsid, praktilised arvutusmeetodid, üksikprojektid ja külalislektorid.

Kohustuslikud moodulid

Kõik järgneva loendi moodulid tuleb selle kursuse osana võtta:

 • Täiustatud komposiitanalüüs ja mõju
 • Sissejuhatus Continuum Mechanics
 • Õhukese seinaga konstruktsioonid
 • Lõpp-elemendi meetodid
 • Materjalide iseloomustus ja vea simulatsioonid
 • Struktuurne stabiilsus
 • Crashworthiness
 • Täiustatud simulatsioon mõju jaoks

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK Autasud kraadi või samaväärne matemaatika, füüsika, arvuti või inseneri distsipliini. Kandidaate, kelle kraad on vähem kohaldataval distsipliinil või vanemate alternatiivse kvalifikatsiooniga taotlejatel, võib kursuse direktori äranägemisel aktsepteerida.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Aprill 25, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date