MSc arenenud tarkvaratehnoloogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Arenenud tarkvaratehnoloogia on kaasaegse ühiskonna toimimiseks ülioluline. Arvutisüsteeme võib leida teaduse ja tehnika, meditsiini kavandamise ja tootmise, kaubanduse ja avalike teenuste valdkonnas. Tarkvara tehnoloogia dikteerib, kuidas need süsteemid töötavad ja kuidas neid kasutatakse.

Hariduselt täiustatud tarkvaratehnoloogia sobib, kui olete lõpetanud infotehnoloogia või tarkvaraehituse või kui teil on asjakohane kogemus esimesest astmest. See võib sobida ka siis, kui teil on olulisi kogemusi seotud keskkonnas töötamisel ja soovite oma teadmisi täiendada.

Meie uhiuus 32,5 miljoni naela suurune arvutuskoda on selle kursuse keskmes. Keerukate õppe- ja uurimisvahendite hulka kuuluvad visiooni- ja biomeetrialabor, tegijalabor, teoorialabor, küberturbe- ja võrgutöötluslabor, kasutajalabor ja visualiseerimiskomplekt.

Valite mitmesuguste arvutiteaduse õppeainete hulgast. Nende hulka kuuluvad tehisintellekt, krüptovaluutad ja operatsioonisüsteemid, suurandmed, veebirakenduste arendamine ja graafikaprotsessorite programmeerimine.

Laiale õppele kursuse esimeses osas järgneb teises osas mahukas projektimoodul. See annab teile tugeva positsiooni töö otsimiseks või edasiste õpingute alustamiseks.

Miks just Swanseas arenenud tarkvaratehnoloogia?

Infotehnoloogiat Swansea University tunnustatakse laialdaselt kui juhtivat Suurbritannia osakonda, kus on arvukalt muljetavaldavaid paremusjärjestusi, mis kajastavad õpetamise ja teaduse tipptaset. Kolledž on reastatud:

 • Suurbritannia üldarvestuses 8. koht [Times / Sunday Times Good University Guide 2019].
 • Suurbritannias teadusuuringute tipptasemel 20 parima taseme vahel [Research Excellence Framework 2014].
 • Suurbritannias 14. uurimistöö jaoks [Times and Sunday Times University Guide 2019].
 • Suurbritannia Aasta Ülikooli edetabeli teine ja aasta Walesi ülikool [Times and Sunday Times University Guide 2019].

Arvutiteadus ja tehnika on Swanseas 2017. aasta globaalses akadeemiliste ainete edetabelis (GRAS) maailmas 401.-500.

Teid õpetavad inspireerivad arvutiteaduse eksperdid, näiteks professor Matt Jones, keda laialdaselt tunnustatakse Ühendkuningriigi ja kogu arengumaade maapiirkondade digitaalsete kogukondade mõjuvõimu suurendamise juhina.

Teie täiustatud tarkvaratehnoloogia kogemus

Kursuse esimeses osas viite läbi neli kohustuslikku 15-ainepunktilist moodulit tarkvaratehnika projektijuhtimise, uurimismeetodite, tarkvara testimise ja meeskonna projekti kohta.

Seejärel saate vabalt kujundada oma õppe 15-ainepunktiliste moodulite seeriaga, mille kogusumma on 60 ainepunkti. 60-ainepunktiline projektimoodul võtab kursuse teise osa.

Selle kraadi jooksul õpetavad teid rahvusvaheliselt tuntud uurimisrühmade töötajad. Nende teadmised infotehnoloogia pidevatest arengutest aitavad hoida teie õppimise värske ja asjakohase laiemas tööstuses.

Meie pühendumus tehnoloogilise kõveraga sammu pidamisele kajastub riistvaras, millega töötate iga päev.

Swansea laboreid täiendatakse pidevalt, tagamaks, et seadmed pole kunagi vanemad kui kolm aastat ja harva ka kaks. Praegu on kasutusel kolm täielikult võrku ühendatud laborit. Üks käitab Windowsi, teine Linuxit ja kolmas projektilabor sisaldab spetsiaalseid seadmeid.

Need laborid toetavad tarkvara, sealhulgas programmeerimiskeeli Java, C # ja .net raamistik, C, C, Haskell ja Prolog. Integreeritud programmi arenduskeskkondade hulka kuuluvad Visual Studio ja Netbeans - laialt kasutatav Microsoft Office'i pakett, veebipääsutööriistad ja paljud eriotstarbelised tarkvarariistad.

Uus Computational Foundry meie Bay ülikoolilinnakus on maailmatasemel arvutiteaduse teadusejuhtidele elava kogukonna tuum.

Advanced Software Technology tööhõivevõimalused

Selle magistriõppe lõpetamine suurendab märkimisväärselt teie tarkvara tehnoloogia karjäärivõimalusi. Meie koolilõpetajad edendavad sageli lugupeetud tööandja juures töötamise tasustamist. Allpool on toodud arv nende hiljutisi sihtkohti.

 • Tarkvarainsener, Motorola Solutions
 • Muudatuste koordinaator, Logica
 • Tarkvaraarendaja / insener, NS Technology
 • Töövoo arendaja Irwin Mitchell
 • IT-arendaja, Crimson Consultants
 • Programmeerija, Evil Twin Artworks
 • Veebiarendaja ja veebitugi, VSI mõtlemine
 • Tarkvaraarendaja, Wireless Innovations
 • Kaasnev ärirakenduste analüütik, CDC tarkvara
 • Tarkvaraarendaja, OpenBet Technologies
 • Tehnilise toe konsultant, Alterian
 • Programmeerimine, Rock It
 • Tarkvaraarendaja, BMJ Group

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Swansea tööhõiveakadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärietapil, aidates teil luua helge tuleviku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

 • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
 • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
 • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
 • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
 • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem