See kursus on valideeritav. Seda kursust saate siiski taotleda selle heakskiitmise ajal.

Arukas võrk on traditsioonilise elektrivõrgu moodne vorm, mis toob arvutitehnoloogia standardse elektrivõrku; võimaldades energia jaemüüjate, turustajate ja klientide vahel lihtsamat suhtlemist.

Arukad võrgud võivad aidata üha enam taastuvaid energiaallikaid võrku integreerida. RES kujutab endast traditsiooniliste elektrivõrkude väljakutset, sest need on sageli nii katkendlikud kui ka raskesti prognoositavad. Arukad võrgud aitavad võrguettevõtetel probleeme eemalt ette näha ja neile reageerida, nii et teie kohaliku edasimüüja remonditöötajad saavad elektrikatkestusi kiiremini lahendada.

Energiaettevõtted ja ettevõtted juba uurivad, kuidas taastuvenergiat võrku rakendada, kuid neil puuduvad arukate võrkude haldamise oskused ja teadmised töötajate seas. See uus magistriõppeprogramm pakub seega ainulaadse eelise oma lõpetajatele üha konkurentsivõimelisemal tööturul, millel on kõrgelt otsitud teadmised, andes teile oskused, mida vajate karjääri alustamiseks selles kiiresti kasvavas sektoris.

Kursuse õpetamine on teaduspõhine ja teil on võimalus õppida reaalsetest, tipptasemel elavatest projektidest. Sul on ka võimalus viia ellu praktikaid ja praktikavõimalusi juhtivate energia- ja arukate võrkude sektori ettevõtetega nii Ühendkuningriigis kui ka rahvusvaheliselt.


Riiki sisenemise nõuded

 • 2: 2 või kõrgem või samaväärne ülemere kvalifikatsioon teie väljapakutud õppeprogrammiga seotud valdkonnas, näiteks: informaatika, elektrotehnika, masinaehitus, tööstustehnika, tsiviilehitus, matemaatika või füüsika
 • Samuti võib kaaluda väiksema akadeemilise kvalifikatsiooniga, kuid olulist (umbes 5 aastat) töökogemust omavaid taotlejaid

Inglise keele nõuded:

 • IELTS 6.0 või samaväärne.
 • Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.


Õppimine ja hindamine

Programmis kasutatakse erinevaid õppemeetodeid, et pakkuda individuaalset, teaduslikult juhitavat ja digitaalselt juurdunud kogemust tervikliku ja rahvusvahelise fookusega.

Selle strateegia keskmes on keskendumine probleemide lahendamisele, kasutades loovat, analüütilist, loogilist ja uuenduslikku mõtlemist ning võrgustike loomist ja suhtlemist tõhusalt eakaaslastega.

Õppetööde meeskond hõlmab rahvusvaheliselt tunnustatud teadlasi ja praktikuid kõigist asjakohastest arukate võrkude ja energiasüsteemide aladest, sealhulgas energiasüsteemid, juhtimissüsteemi projekteerimine, modelleerimine ja optimeerimine, traadita ja sidesüsteemid, suurandmete analüüs ja tehisintellekt ning IoT. Oleme kindlustanud mitmed rahastatud projektid, tagades üliõpilastele tipptasemel teadmiste ja juhtumiuuringute.

Seda programmi toetavad praktika ja praktika ning tööstus- ja nõustamiskogu mitmed tuntud tööstused ja uurimiskeskused Ühendkuningriigis ja rahvusvaheliselt.

Ametlikud loengud hõlbustavad teie teadmiste ja arusaamade omandamist, distsipliinipõhiseid oskusi ja rakendavad seda õppimist tööstuse praktikale. Laboratoorsed sessioonid, kasutades tipptasemel laboratooriume, töötavad koos teoreetiliste komponentidega, annavad õpilasele võimaluse tõhustada oma arusaamist konkreetsetest teemadest.

Kursuse ainulaadne õpetamise sisu ja kättetoimetamine on väga hästi toetatud mitmete tööstusharude ja eriotstarbeliste laboritega, sealhulgas IoT Innovatsioonilabor ja Elektrotehnika labor. Need aitavad arendada ka distsipliinipõhiseid oskusi ja isiklikke ülekantavaid oskusi.

Lisaks tagavad nendes laborites läbiviidud teadus- ja arendustegevused ning avaliku sektori rahastatud kõrgprojektide juhtumiuuringud selle, et sisu on värske ja tipptasemel. Samuti integreerime tööstuspartnerite teadmisi ja kogemusi nii meie tööstusnõukogu kui ka nende uurimisprojektide kaudu keeruliste juhtumiuuringute, laboripõhiste tegevuste ja kutsutud kõneluste kaudu, tagades, et uurimistulemused on meie õppekava keskmes.

See uus programm hõlmab ka kutsutud väliseid kõnelejaid erinevatest tööstussektoritest. See tagab, et teil tekib uusim ja tulevane areng.


Teenused ja paigutused

Unikaalset õppesisu toetab kaasaegsed vahendid, sealhulgas GAMSi tarkvaraprogrammid

 • Elektri- ja elektroonikaseadmete labor
 • IoT innovatsioonilabor

Nendes laborites läbiviidud teadus- ja arendustegevus koos avaliku sektori rahastatud kõrgprojektide juhtumiuuringutega tagab, et kursuse sisu on värske ja tipptasemel ning et teid kui üliõpilast puutute kokku kõige uuema ja tulevase arenguga.

Suurbritannias ja rahvusvahelisel tasandil on kodu- ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmeid praktikaid / praktikavõimalusi juhtivate energia- ja arukate võrkude sektori ettevõtete seas, sealhulgas:

 • Electricity North West Limited (ENWL)
 • N-ERGY
 • Nortech Online Ühendkuningriigis ja Elin BioFuel, Kreeka
 • Rahvusvaheline Energiauuringute Keskus, Iirimaa


Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud aitama õpilastel arendada ja suurendada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Kursuse jooksul on võimalik saada erialast tuge karjääri- ja tööalase teeninduse teenustest, sealhulgas abi osalise tööajaga töö leidmisel õppimise, praktika, puhkusetöö ja lõpetatud vabade töökohtade kohta.

Õpilasi julgustatakse seda toetust varases staadiumis kasutama ja karjääri veebisaidil kasutama ulatuslikke ressursse.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.


Töötamine arukates võrkudes ja energiasüsteemide sektoris

Nutikate võrkude ja energiasüsteemide insenerina saate osaleda keeruliste energiatootmise, arukate jaotus- ja ülekandevõrkude projekteerimises, ehitamises, kasutuselevõtmises ja elutsükli hoolduses.

Teie töö võib hõlmata taastuvenergia integreerimist võrku, arukate võrkude planeerimist ja käitamist, energiasüsteemide juhtimist, energiasalvestussüsteeme, juhtimise ja energia tõhusat kasutamist ehitus-, tootmis- ja töötlemissüsteemides. Samuti saate osaleda energia kasutamise ökoloogilise ja keskkonnamõjuga seotud töös.

Näiteid töökohtadest, mida te võiksite teha, on järgmised:

 • Uute arukate edastus- ja jaotussüsteemide projekteerimine
 • Hoolduse ja remondi juhtimine
 • Operatsioonide juhtimine ja olemasolevate süsteemide planeerimine
 • Tuulepargi ja päikeseenergia juhtimine
 • Hüdroelektrijaamade tõhususe analüüsimine
 • Uute päikese- / tuuleelektrijaamade majandusliku elujõulisuse hindamine
 • Energiasüsteemide keskkonnamõju hindamine.


Karjääri väljavaated

Taastuvate energiaallikate integreerimine olemasolevatesse energiasüsteemidesse, et saavutada ülemaailmsed valitsuse eesmärgid, toob võrguettevõtjatele välja mitmeid väljakutseid.

Selle uue programmi eesmärk on pakkuda neile väljakutsetele vastavaid kvalifitseeritud lõpetajaid, kellel on vajalikud teadmised ja asjatundlikkus arukate säästvate energiasüsteemide ja asjade interneti alal.

See programm on ainulaadne, keskendudes arukate võrkude multidistsiplinaarsele aspektile (st energia- ja energiasüsteemide, Big-Data analüüsi, IoT, tehisintellekti ja arukate võrkude ökonoomika kombinatsioon).

Tööstuse ja juhtkonna arukate võrkude ja energiasüsteemide asjatundlikkuse puudus on tööstuse poolt suurim takistus taastuvate energiaallikate integreerimisel.

Ühendkuningriigis on energiasüsteemide inseneridele tuhandeid vabu ametikohti. Kodusüsteemi veebisaidi (elektrisüsteemide inseneride kood 2123) kohaselt on Ühendkuningriigis samuti puudus elektrisüsteemidest ja arukate võrkude inseneridest. See kehtib ka rahvusvaheliselt, kusjuures enamik maailma osi otsib aktiivselt taastuvenergia integreerimist võrku ning teeb olemasoleva võrgu arukaks, turvaliseks, taskukohaseks, tõhusaks ja usaldusväärseks.

Seetõttu pakub see programm lõpetajatele tohutuid tööalaseid väljavaateid, sest paljud ettevõtjad, alustavad ettevõtted, valitsused, volikogud / omavalitsused ja suured konglomeraadid soovivad investeerida arukate võrkude ja taastuvate energiaallikate kasutamisse olemasolevatesse võrkudesse integreerimisel, kuid võitlevad oskusi leida.

Programm pakub ainulaadseid eeliseid oma lõpetajatele üha konkurentsivõimelisemal tööturul, kus on kõrgelt otsitud oskused. Näiteks: elektrisüsteem ja arukate võrkude analüüs, arukate võrkude käitamine ja ökonoomika, tehisintellekt, suurandmete analüüs, juhtimissüsteemid, keskkonnaõigus ja jätkusuutlikkus ehitatud keskkonnas.


Õppetoetus

Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tugevale pastoraalsele hoolitsusele, mis hõlmab kõigi õpilaste isiklikku juhendajat, korrapäraseid kontakttunde juhendajate gruppidele ja meie toetavaid üliõpilaste teenindusmeeskondi, kes on alati valmis aitama küsimusi ja annavad teile nõu vajadus.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond õppijatel juurdepääsu ressurssidele, osaleda grupitöös ja esitada tööd igal pool maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma kraadiõppeprogrammide kaudu kõigis aspektides reisida.

Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.


Teadusuuringud

University of Bradford on tugevalt esindatud arukates võrkudes, internetis, suurandmete analüüsis, arukates tehnoloogiates ja võrgu haldamises mitmete riiklike ja ELi teadusprojektide raames.

Nende projektide hulka kuuluvad:

 • Briti Nõukogu SITARA projekt arukate võrkude kasutamiseks, kasutades IoT ja Big-Data analüüsi
 • CASAGRAS 2 projekt IoT ja Big-Data analüüsi kohta
 • Briti Nõukogu BLESS U projekt täiustatud arukate tervishoiuteenuste jaoks
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 16, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 16, 2019
End Date
Mai 22, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 22, 2020

This is the University of Bradford