Oled eeldatavasti pärit tehnilisest taustast (arvutiteadus, füüsika, matemaatika, inseneriteadus), millel on olemasolevad teadmised programmitööst, ja kursus toetub sellele, pakkudes teile kombinatsiooni kunstilistest tundetest, probleemide lahendamisest ja tehnilistest oskustest, mis saab kasutada tehnilise direktori rolli animatsiooni- ja mängustööstuses. Tehnilised direktorid peavad sageli töötama arvutianimatorite kõrval ja lahendama tehnilisi probleeme kas olemasolevate tarkvaratööriistade seadistamise või uute tööriistade kujundamise abil.

Teie aastapikkuses õpingus arendate oma programmeerimis- ja skriptimisoskusi ning tutvu arvutianimatsiooniga seotud eritehnikate ja -vahenditega. Neid oskusi hinnatakse mitmesugustel projektidel, mida te aasta jooksul võtate. Rõhutatakse tööstusliku standardse riistvara ja tarkvara kasutamist nende tehnoloogiate väljatöötamisel. Tüüpilised näited hõlmavad C-programmide väljatöötamist uute algoritmide testimiseks, renderduse toetamiseks mõeldud krüptide kirjutamist ning uute efektide loomiseks skriptide ja tööriistade väljatöötamist.

Akadeemilised aspektid annavad teieni tugeva teoreetilise aluse peamisteks õppevaldkondadeks, sealhulgas arvutigraafikatehnikate, animatsioonitarkvaraarenduse, arvutikragraafika põhimõtete, kunsti ja tehnoloogia fusion'i ning isiklike uurimisprojektide loengute sarjad. Teil on ka võimalus teha koostööd üliõpilastega kahes kahes magistriõppes rühmaprojektis. See vorming pakub reaalset võimalust, et teada saada, mis on see, nagu töötab teiste loominguliste inimestega ja töötab range ajakava järgi.

Kursus meelitab õpilasi üle kogu maailma, andes neile tugevat interdistsiplinaarset, rahvusvahelist tunne.

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe annab tunnustuse kraadiga 2: 2 mis tahes teemal või samaväärsel tasemel.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded:

Kui inglise keel ei ole teie emakeel: IELTS 6.5 (akadeemiline) või kõrgem.

Kursuse üksikasjad

Selles kursuses õpetavad tavaliselt mitmed töötajad, kellel on vastava asjatundlikkusega seotud teadmised ja teadmised üksuse sisule. Siia kuuluvad kõrgemad akadeemilised töötajad, kvalifitseeritud erialaeksperdid, meeleavaldajad, tehnikud ja teadustöötajad. Te saate kasu regulaarselt külalislahkustest tööstusest.

Kursus jagatakse neljaks, igaüks kestab kümme nädalat. Esimesed kolm tingimust on aspirantuur (PGDip) ja lõplik tähtaeg on magistriõppe tähtaeg.

Põhiühikud

 • Animatsioon Software Engineering: see üksus tugineb teie olemasolevatele programmeerimise teadmistele ja õpetab arvutigraafika C ja tarkvara inseneripõhimõtteid. Me kasutame Modern C ja OpenGL reaalajas graafika ja NCCA Graphics Library ngl.
 • CGI Tools: tutvutakse peamiste tarkvararakendustega, mida kasutatakse kursustel Maya ja Houdini, loengud tutvustavad ka peamised kunstilised kontseptsioonid, nagu kompositsioon ja kinematograafia.
 • CGI tehnikad: see seade pakub sügavamat ülevaadet arvutianimatsiooni taga olevate algoritmide ja tehnikate kohta, tutvustatakse teile arvutigraafika ja animatsiooni peamist matemaatilist ja algoritmilist kontseptsiooni.
 • Simulatsioon ja rippimine: see seade sisaldab simulatsiooni elemente nagu vedelik, suits ja FEA. Renderduse lõik sisaldab rendermani abil varjestusjutte ja põhjalikku ülevaadet erinevate renderdamise mootorite töös.
 • Isikliku uurimisega: teete teadusuuringuid huvipakkuvates valdkondades ja tutvustate oma tulemuste tulemusi kaasõpilastele ja töötajatele uurimissümpoosiumil.
 • Grupiprojekt: töötades kõigi kolme magistriõppe üliõpilasega (MA3D, MA Digital Effects), esitate lühikese animafilmi kontseptsiooni.
 • Magistriprojekt: neljanda semestri fookus on teie hariduse magistriosa täitmine. See võib olla eraldiseisev projekt või teise projekti jätkamine ja sõlmimine. See projekt sisaldab ka umbes 5000 sõna kirjalikku väitekirja ja aasta lõpeb arvutianimatsioonide show'iga, mis annab teile võimaluse tutvustada oma tööd tööstuse spetsialistidele ja potentsiaalsetele tööandjatele.

Soovituslik lugemine

Järgnev on väike nimekiri soovitatavatest raamatutest (kõik peaksid olema raamatukogus, mistõttu pole neid vaja osta).

 • Arvutitehnoloogia algoritmid ja tehnikad, Rick Parent (2002), Morgan Kaufmann
 • OpenGL-i programmeerimise juhend, Mason Woo jt (2001), Addison Wesley
 • Arvutigraafika kasutades OpenGL-i, FS Hilli Jr. (3. väljaanne), Prentice Hall
 • Essential Renderman Fast, Ian Stephenson (2. väljaanne), Springer
 • Advanced Renderman, Apodaca
 • Protseduurilises lähenemisviisis tekstureerimine ja modelleerimine (3. väljaanne) Ebert et al., AP Professional.

Programmi spetsifikatsioon

Programmi spetsifikatsioonid annavad lõplikult ülevaate Ülikooli õpetatud kraadidest kooskõlas kvaliteeditagamise asutuse nõuetega. Iga BE auhinna saamiseks õpetatav kursus sisaldab programmi spetsifikatsiooni, mis kirjeldab selle eesmärke, struktuuri, sisu ja õpitulemusi ning õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid.

Karjäär

Meie arvutianimatsioonikursused on tööstuses hästi arvestatud ja varasematel aastatel põhinevad, on kraadiõppurite tööhõive väljavaated suurepärased.

See kursus on akrediteeritud Creative Skillset'iga ja kannab Creative Skillset Tick. Loovate oskuste taseme tõukejõuks saavutamiseks liitub see kursus selle riigi poolt pakutavate tipp-loomemajanduse ja hariduse auastmetega, võite olla kindel, et see on läbinud loomemajanduse ekspertide poolt läbiviidava rangema hindamisprotsessi. Tunnistus antakse ainult neile kursustele, millel on kõige tugevamad sidemed tööstusega, mis annab teile parimad võimalused edukaks karjääriseks.

Enamik lõpetajaid töötab tehniliste direktoritena või R

 • Moving Picture Company (Troy, Batman Begins, Charlie ja Chocolate Factory, Harry Potter ja Fire Cup, Taevakuningriik)
 • Kahepoolne negatiivne (Batman algab)
 • Framestore CFC
 • Tsüstiit
 • BBC.

Tööstusharud töötasid

 • TV
 • Filmid
 • Mängimine
 • Arvuti animatsioon.

Täiendav õppimine

Kui soovite pärast magistriõppe saavutamist jätkata õpinguid, võite uurida meie doktoriõppekavasid.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 17 kursust Bournemouth Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,000 GBP
Ühendkuningriik / EL / Kanalisaared: 8000 £ Rahvusvaheline (mitte-ELi): 15 000 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev