MSc arvutiteaduses autonoomses süsteemis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Selle programmi eesmärk on valmistada õpilasi ette intelligentsete süsteemide, sealhulgas autonoomsete autode tarkvara väljatöötamiseks ja arendamiseks. Õpilased saavad ajakohaseid teadmisi tulevikus kõige kiiremini kasvava ja domineeriva tehnoloogia suundumuse osas. Koolitus pakub õpilastele võimalust omandada väärtuslikke teadmisi ja pädevusi tarkvaratehnoloogia, reaalajasüsteemide, tehisintellekti, robootika ja süvaõppe, andmete kaevandamise, arvutipiltide ja signaalide töötlemise, protsesside juhtimise, arvutigraafika ja nägemise alal. Valikainete hulka kuuluvad GIS-süsteemid, autonoomsete süsteemide turvaküsimused ja tööstusmatemaatika. Õpilased kaasatakse teaduslaborite töösse ja saavad koos autonoomsete süsteemide ja autonoomse juhtimisega seotud juhtivate ettevõtete spetsialistidega teha reaalseid tööstusuuringuid.

See programm on soovitatav taotlejatele, kes on huvitatud iseseisvate autode, robootika või tehisintellektiga seotud karjäärist.

See programm võimaldab õpilastel omandada uusi oskusi isesõitvate sõidukite tarkvara kujundamisel, rakendamisel, kasutamisel ja hooldamisel. Õpilased saavad põhjalikke ja ajakohaseid teadmisi tehisintellekti ja masinõppe valdkonnas. Meie kursused hõlmavad laia spektrit teemasid, mis on seotud konkreetselt autonoomsete sõidukite praeguste väljakutsetega ning need valmistavad õpilasi ette mitmesugusteks karjäärivõimalusteks autonoomsete süsteemide tarkvaraarenduses.

Autonoomsed tarkvarasüsteemid on laialt levinud rakendusvaldkondades, nagu meedia, rahandus, klienditeenindus ja tervishoid. ELTE pakub õpilastele võimalust uurida ja arendada oma karjääri partnerfirmade kutsepraktika kaudu. Ühendame üliõpilaste väljaõppe ülikooli teadustegevusega ja kutsume oma parimaid üliõpilasi R-sse

ELTE üritab pakkuda toetavat ja nauditavat õhkkonda õppimiseks - me pakume abiteenust ja ulatuslikku abi õpingute ajal.

Programmi tugevus

Programm arvutiteadus autonoomsete süsteemide jaoks töötati välja kooskõlas EIT digitaalse magistrikooli autonoomsete süsteemide tehnilise suurusega. Ungari, kes on ELTE kaudu EIT Digitali täielik sõlmpunkt, võib seetõttu pakkuda parimat Euroopa topeltkraadi programmi, mida jagatakse Euroopa juhtivate ülikoolidega. Autonoomsete süsteemide CS-i uurimiseks on kaks võimalust. Taotlejad saavad valida ELTE oma kaheaastase täieliku magistriprogrammi jaoks autonoomsete süsteemide CS-s. Või saavad nad pöörduda EIT digitaalse magistrikooli poole ja valida oma väljumisaasta õpinguteks ELTE EIT autonoomse sõidu arvutiteaduse eriala.

Kõrgetasemelise väljaõppe tagavad kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud. Õppetööks on kaasaegne taristu ja hästi varustatud arvutilaborid (tehisintellekt, andmebaasid ja robootika). Teaduskonna raamatukogu sisaldab mitu tuhat köidet. Gümnaasiumiõpilased ja doktorandid üliõpilased aitavad esmakursuslastel mentorisüsteemis üle saada nende esimestest väljakutsetest ülikoolis.

Lisaks teoreetilise väljaõppe kõrgele tasemele pakuvad teaduskonna suhted äriringkondadega, ühised uurimis- ja arendusprojektid õpilastele kaasaegseid praktilisi teadmisi ja kogemusi. Üliõpilaste erakorralisi teadustegevusi toetavad ja juhendavad teaduskonna juhtivteadlased ja partnerettevõtete professionaalid.

Karjäärivõimalused

Autonoomsete süsteemide arvutiteadlased on teretulnud iseseisvate, intelligentsete tarkvarasüsteemide arendamise töös paljudes informaatika, digiteeritud tootmise ja tootmise, rahanduse, tervishoiu, transpordi jne valdkondades. Need tarkvarasüsteemid täidavad spetsiifilisi ülesandeid vastavalt ettevõtte profiilile , sh nt meditsiiniline diagnoosimine, elektrooniline kauplemine, robotkontroll, kaugseire, autonoomne sõidustiil, arvuti nägemine, kõnetuvastus, loodusliku keele töötlemine, heli tuvastamine, sotsiaalsete võrkude filtreerimine, masintõlge, bioinformaatika. Töökohti pakutakse arvutiteaduse lõpetanutele autonoomsete süsteemide MSc suurte tootmisettevõtete, tarkvaraarenduse ettevõtete, uurimisinstituutide ja ülikoolide jaoks.

Töö näited
 • Tarkvara projekteerija / arhitekt
 • Süsteemide projekteerija / insener
 • AI / masinaõppe uurija
 • AI tarkvaraarendaja

Vastuvõtutingimused

Riiki sisenemise nõuded

BSc kraadi omandamine arvutiteaduses või muu BSc kraad ja vähemalt 80 ECTS ainepunkti omandamine informaatikas, informaatikas ja matemaatikas.

Magistriõppesse lubamiseks peab üliõpilasel olema loetletud aladel bakalaureuseõppe alusel vähemalt 40 ainepunkti. Magistriõppes tuleb saada puuduvad ainepunktid.

Keelenõuded
 • Keeleoskuse minimaalne tase (suuline) (A1-C2): B2
 • Keeleoskuse miinimumtase (kirjalik) (A1-C2): B2

Täiendavad kommentaarid:

Nõutav on vähemalt kesktaseme inglise keele oskus. Eelistatud on inglise keele eksamid (kuid ei ole kohustuslikud) ja tunnistused võetakse vastu.

Taotlusega koos esitatavad dokumendid
 • Veebitaotluse vorm
 • Keskkooli tunnistus
 • Bakalaureusekraad
 • Kirjete protokoll
 • CV
 • Motivatsioonikiri
 • Pealehtede koopia
 • passi number (peab olema kehtiv)
 • Passi foto
 • Arstitõend
 • Keele sertifikaat
Taotlemise kord

Rakendus käivitatakse veebipõhises rakendussüsteemis. Õpilased peavad registreeruma süsteemis, täitma veebipõhise taotlusvormi, laadima üles vajalikud dokumendid ja kandideerimise ajal täitma juhiseid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in ... Loe edasi

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in Hungary, operating continuously since its inception in 1635. As a top-ranked research university in Hungary, it is the most popular higher education institution among applicants as well as alma mater of five Nobel laureates and leading figures in technology, public policy, and culture in Hungary. Näita vähem
V ringkond , Szombathely , Budapest + 2 Rohkem Vähem