58841_MEICM-940x625.jpg

Magister arvutitehnoloogias - mobiilside

Eesmärk MSc in Computer Engineering - Mobile Computing (MEI-CM) on anda professionaalne spetsialiseerumine suure rõhuasetusega mobiilside ja sellega seotud tehnoloogiaid, mis võimaldab mitmeid uuringuid omanikele kraadi Computer Engineering ja sellega seotud kursused , sealhulgas võimalus tööturul asuvatele spetsialistidele. Selle saavutamiseks kasutatakse projektipõhist õppimisviisi. Meeskonnaprojektide elluviimine edendab töö planeerimist ja korraldamist, uurimistööd ja vajalike teadmiste omandamist, samuti autonoomia, algatuse, kriitilise analüüsi ja lahenduste hindamise arendamist.

Juurdepääsu tingimused

  1. Arvutiteaduse ja sellega seotud valdkondade kraadi või õigusliku ekvivalendi omanikud;
  2. Välisriigi kõrghariduse omandajad, kellele on antud esimene Bologna protsessi põhimõtete kohaselt korraldatud õpingute tsükkel, seda protsessi järgiv riik, infotehnoloogia ja sellega seotud valdkondades;
  3. Teadus- ja tehnikakõrgkooli (ESTG) nõukogu poolt välisriigi kõrghariduse omandajaid, kes on tunnistanud täitvat infotehnoloogia ja sellega seotud valdkondade kraadiõppe eesmärke;
  4. Tehnoloogia- ja juhtimiskooli teadus-tehnilise nõukogu (ESTG) poolt akadeemilise, teadusliku või kutsealase teekonna / oskuste omanikud, keda võib tunnustada selle õpingute tsükli läbiviimise tõendamiseks.

Õppeplaan

Arvutitehnoloogia magistri - mobiilarvutite struktuur on jagatud kaheks erinevaks etapiks. Esimesel etapil või kahel esimesel poolaastal annab kapten kindla spetsialiseerumise arvutitehnoloogiale ja eelkõige mobiilsele arvutile, osaledes teoreetilistes klassides ja integreerides töörühmadesse. Teises etapis, kolmandal ja neljandal poolaastal, valivad õpilased praktika või väitekirja konkreetses teemas vastavalt nende ootustele tehniliste või uurimisteede osas.

Miks valida see programm?

Alates 21. sajandi algusest on mobiilsidesüsteemil tohutu kasv ja vastuvõtmine nii tööstuses kui ka ühiskonnas. See tehnoloogiline buum on nõudnud kvalifitseeritud spetsialiste, arvestades, et mobiilarvutid ei ole ainult staatiliste süsteemide laiendus, vaid kujutavad IT-spetsialistidele uusi väljakutseid. Selle magistriõppe jätkuvat edu toetavad kolm peamist sisemist põhjust:

a) keskenduda kolmele peamisele liikuvusele: riistvara liikuvus (terminalid ja traadita võrgud), tarkvara liikuvus (mobiilsidevahendid, pilvandmetöötlus) ja kasutajate liikuvus (kõikjal asuvad süsteemid);

b) Projektipõhine õpipõhine lähenemine - edendab õpilaste inspiratsiooni, töörühma vaimu ja teadustöö oskusi reaalsete väljakutsete ületamiseks, rikastades õpilaste õppekava prototüüpide, toodete, patentide ja pehmete oskustega.

c) Tööstus- või akadeemiline süüdistus - õpilased võivad valida ühe-aastase praktikaprogrammi või väitekirja. See toob kaasa 100% õpilaste tööhõive, kus umbes 10% üliõpilastest saab doktorikraadi. programmid.

Tasud

TAOTLUSHIND: 60 €

ENROLLMENT FEE: 500 eurot rahvusvahelise üliõpilase kontingendi eest

TUITION FEE: I. Üldine tingimus: 1,040 € / aastas II. Rahvusvaheline üliõpilaste kontingent: 3 000 € / aastas

lab

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Polytechnic of Leiria

Vaata veel 7 kursust Polytechnic of Leiriais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
24 kuud
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
3 000 eurot aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date