MSc arvutuslikus kognitiivses neuroteaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Aju, tunnetuse ja käitumise vaheliste suhete mõistmine on üks suurimaid väljakutseid, millega teadusringkonnad praegu tegelevad. Arvutuslik kognitiivne neuroteadus on noor ja põnev eriala, mis tegeleb nende pikaajaliste uurimisküsimustega, integreerides arvutimudelid eksperimentaalsete uuringutega.

See magistriprogramm soodustab uue põlvkonna teadlasi, kes saavad väljaõppe nii neuroarvutusliku modelleerimise kui ka kognitiivse neuroteaduse alal. Selle põhiteemad on järgmised:

 • Neuronite, vooluringide ja kognitiivsete funktsioonide arvutuslike / matemaatiliste mudelite loomine.
 • Kognitiivse neuroteaduse põhialused (tunnetuse ja käitumise aluseks olevad aju mehhanismid ja struktuurid).
 • Täiustatud andmeanalüüsi ja neuroimaging tehnikat.

Programm sobib erinevate erialade üliõpilastele, sealhulgas - kuid mitte ainult - psühholoogia, andmetöötlus, neuroteadus, tehnika, bioloogia, matemaatika ja füüsika. Eeldatakse programmeerimise kogemuseta õpilasi.

Lõpetajad see magistrid omandavad ainulaadse komplementaarsed täiendavad oskused, mis muudavad nad äärmiselt konkurentsivõimeliseks teadusuuringute või analüütikute positsioonide kindlustamisel nii akadeemilises ringkonnas kui ka tööstuses.

Miks seda kurssi õppida?

 • See tipptasemel programm on uue kiiresti areneva uurimisvaldkonna esirinnas.
 • See on multidistsiplinaarne, edastades arvutuslike ja kognitiivsete neuroteaduste teooriat ja praktikat.
 • Lõpliku uurimisprojekti saate teha koostöös paljude rahvusvaheliste ettevõtetega, sillutades teed tööhõivele ja praktikavõimalustele. Praegu kuuluvad meie töösturite paneeli esindajad Sony Jaapanist, Bayerist, Filamentist, Vungle'ist, LiquidWebist ja AISatist.
 • Lõpetajad selle programmi saavad konkurentsieelise tööturul võrreldes lõpetanud teiste, standard programmid seotud valdkondades.

126816_photo-1507413245164-6160d8298b31.jpgHal Gatewood / Unsplash

Mida sa õpid

Mooduli pealkiri Autorid
Neuroteaduse alused 15 ainepunkti
Statistilised meetodid 15 ainepunkti
Kortikaalne modelleerimine 15 ainepunkti
Kognitiivne neuroteadus 15 ainepunkti
Kognitiivsete funktsioonide modelleerimine 15 ainepunkti
Täpsemad kvantitatiivsed meetodid 15 ainepunkti

Valikute moodulid

Valite ühe kahest moodulist:

Mooduli pealkiri Autorid
Andmete programmeerimine 15 ainepunkti
Sissejuhatus MATLAB-iga kodeerimisse 15 ainepunkti

Valite ka ühe järgmistest võimalustest:

Mooduli pealkiri Autorid
Närvivõrgud 15 ainepunkti
Masinõpe 15 ainepunkti
Looduslik arvuti 15 ainepunkti
Uurimistöö kavandamine ja analüüs 15 ainepunkti
Kriitiline analüüs 15 kassi
Füüsiline arvuti 1 15 ainepunkti
Käitumisgeneetika 15 ainepunkti
Tehisintellekt 15 ainepunkti

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või ülemise teise klassi autasud (või samaväärne bakalaureuse kraad) vastaval erialal. Taotlejaid võidakse kaaluda ka juhul, kui nad pole lõpetanud või kui nende kraad on seotud valdkonnas, kuid neil on asjakohane kogemus ja nad suudavad näidata kraadiõppe tasemel töötamise oskust.

A-tase looduses, informaatikas või matemaatikas

Taotlused vaadatakse läbi igal üksikjuhul eraldi. Sõltuvalt eelnevast taustast ja kogemusest võib taotlejatelt nõuda enne programmi algust ühe või mitme istungjärgu eelse kursuse läbimist (näiteks programmeerimise, statistika või matemaatika alal). Need kursused on magistriõppe pakkujatele tasuta.

Rahvusvahelised kvalifikatsioonid

Me aktsepteerime laia valikut rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Kui inglise keel pole teie emakeel, peate selle programmi õppimiseks IELTS-i hinde (või samaväärse inglise keele kvalifikatsiooni) 6,5 koos kirjaga 6,5 ja mitte ühegi elemendi, mis on madalam kui 6,0. Kui vajate abi oma inglise keele õppimisel, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teid ette valmistada kraadiõppe tasemel õppimiseks.

Karjäär

Oma programmi õppimise ajal on teil juurdepääs kullasseppade karjääriteenusele, kes annab teile kohandatud nõuandeid vastavalt teie enda oskustele ja huvidele. Samuti võite küsida nõu oma kursuse juhendajatelt.

Karjäärivõimaluste uurimisel võib osutuda kasulikuks külastada selliste kutseorganisatsioonide veebisaite nagu Euroopa Neuroteaduste Seltside Föderatsioon, National Bernstein Network Computational Neuroscience, Kognitiivse Neuroteaduste Selts Tehisintellekti ja Käitumise Simulatsiooni Uurimise Selts (AISB) ja arvutuslike neuroteaduste organisatsioon.

Arvutusliku kognitiivse neuroteaduste lõpetanutel on mitmeid karjäärivõimalusi, sealhulgas:

 • Akadeemiline - osaleda vastava valdkonna õppe- ja teadustöös.
 • Tehisintellekt - erinevates rollides, näiteks masinõppimise insener või andmeteadlane.
 • Kliiniline insener - haiguste diagnoosimiseks ja patsientide raviks vajalike seadmete kavandamine, arendamine ja hooldamine.
 • Side - kommunikatsioonitehnoloogia arendamine kommunikatsiooniinsenerina.
 • Andmeanalüütik - ülevaate ja andmete analüüs erinevates sektorites.
 • Lingvistika analüüs - sellistes valdkondades nagu kõnetuvastus, teksti kõneks süntees, loomulik keele töötlemine, kasutajauuringud ja arvutiga vahendatud keeleõpe.
 • Programmeerimine, süsteemianalüüs ja tarkvara - sellistes valdkondades nagu mängude kujundamine, inimese ja arvuti liidese (HCI) kujundamine ning tarkvara kujundamine ja arendamine.
 • Teaduslikud uuringud - erinevates valdkondades, näiteks tervise- ja farmaatsiauuringud ning närvivõrgurakendused.
 • Erinevad rollid IT-sektoris.

Samuti võite oma akadeemilisi õpinguid laiendada ja süvendada, omandades doktorikraadi arvutuslikus kognitiivses neuroteaduses või sellega seotud valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Loe edasi

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Näita vähem