Eeldatakse, et aastaks 2020 on üle kogu maailma ühendatud enam kui 50 miljardit seadet või asju, mis teeb asjade internetist peamise tehnoloogia.

Arukad linnad, tööstuslikud asjade internetid (IOT), autojuhtimine, arukad võrgud, arukad kodud ja hooned, arukas infrastruktuur, arukas põllumajandus, arukas tervis, nutikas liikuvus on mõningad rakendusvaldkonnad, mis soodustavad ilmset IoT kasvu.

Ettevõtted uurivad juba, kuidas interneti oma tegevuseks rakendada, kuid neil puuduvad töötajate ja juhtkonna interneti oskused ja teadmised.

See ainulaadne täistööajaga magistriõppekava on välja töötatud valdkonna asjatundjate poolt, kellel on professionaalne kvalifikatsiooniga spetsialistide puuduse lahendamiseks palju kogemusi IoT-s.

See MSc pakub ainulaadset eelist oma lõpetajatele üha konkurentsivõimelisemal tööturul, millel on kõrgelt otsitud teadmised.

Kursuse õpetamine on teaduspõhine ja teil on võimalus õppida reaalsetest, tipptasemel elavatest projektidest.

Teil on võimalus teostada väitekirja projekti reaalsete klientidega, meie uues asjade interneti innovatsiooni laboris ja meie Computing Enterprise Centeris.


Riiki sisenemise nõuded

 • 2: 2 või rohkem arvutiteaduses, arvutitehnikas, informaatikas või muudes arvutiga seotud teemadel (sealhulgas juhtimisvaldkonnad, nagu rahandus, majandus, äriõpe jne), mis on saadud tunnustatud kraadi andnud asutuselt.
 • Kandidaadid, kes ei vasta tavaliste sisenemisnõuetele, kuid kellel on ulatuslik töökogemus seotud valdkonnas, käsitletakse individuaalselt.

Inglise keele nõuded:

 • Minimaalne IELTS 6.0 või samaväärne.
 • Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.


Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Asjade Internet (IoT) (COS7039-B)
 • Küberjulgeolek (COS6008-B)
 • Täiustatud Interneti-ühendus (andmekogu IoT-le) (COS7043-B)
 • Pilvandmetöötlus (COS7044-B)
 • Doktoritöö (COS7004-E)

Võimalus

 • Tarkvaraarendus (COS7009-B)
 • Big Data Systems ja Analytics (COS7006-B)
 • Mobile Application Development (COS7025-B)
 • Andmete kaevandamine (COS7028-B)
 • Statistiliste andmete analüüs (COS7005-B)
 • Mobiilseadmete täiustatud programmeerimine (COS7033-B)


Õppimine ja hindamine

Programmis kasutatakse erinevaid õppemeetodeid, et pakkuda individuaalset, teaduslikult juhitavat ja digitaalselt juurdunud kogemust tervikliku ja rahvusvahelise fookusega.

Selle strateegia keskmes on keskendumine probleemide lahendamisele, kasutades loovat, analüütilist, loogilist ja uuenduslikku mõtlemist ning võrgustike loomist ja suhtlemist tõhusalt eakaaslastega.

Õppejõudude meeskonda kuuluvad rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased ja praktikud kõigist asjakohastest Interneti-aladest, sealhulgas andurid, side, andmeside, andmete salvestamine, suurandmete analüüs, küberjulgeolek ja visualiseerimine. Oleme taganud mitut miljonit naela suurust rahastamist IoT-ga seotud projektides, tagades, et sa puutute kokku tipptasemel teadmiste ja juhtumiuuringutega. Meie õpetus on teaduspõhine ja teil on võimalus õppida nendest reaalsetest, tipptasemel elavatest projektidest.

Ametlikud loengud hõlbustavad teie teadmiste ja arusaamade omandamist, distsipliinipõhiseid oskusi ja rakendavad seda õppimist tööstuse praktikale. Teoreetiliste komponentidega koos töötavad laboratooriumi sessioonid, mis kasutavad kolme tipptasemel, ehitatud laboratooriumi, annavad teile võimaluse parandada oma arusaamist konkreetsetest teemadest. Need aitavad samuti arendada distsipliinipõhiseid oskusi ja isiklikke ülekantavaid oskusi.

Kursuse ainulaadne õpetamise sisu ja kättetoimetamine on äärmiselt hästi toetatud tipptasemel spetsiaalsetel laboritel, sealhulgas IoT Innovation Lab, Ethical Hacking lab ja Computer Enterprise Center.

Lisaks tagavad nendes laborites läbiviidud teadus- ja arendustegevused ning avaliku sektori rahastatud kõrgprojektide juhtumiuuringud selle, et sisu on värske ja tipptasemel. See tagab, et olete avatud kõige uuematele ja tulevastele arengutele.

Lisaks tavapärastele tehnoloogiapõhistele õppimisviisidele kinnistame tehnoloogiaid, et pakkuda põhikontseptsioone interaktiivses keskkonnas, mis suurendab teie kogemusi IoT-toodete arendamisel. Näiteks; simulatsiooni laialdane kasutamine tootekujunduse ja pilv- ja suurandmete testimisplatside kasutamisel praktilise õppe toetamiseks.


Rajatised

Õpilastel on juurdepääs nüüdisaegsetele, eriotstarbelistele laboritele, sealhulgas IoT innovatsioonilaborile, eetilise häkkimise laborile, küberjulgeoleku interdistsiplinaarsele keskusele ja arvutitööstuskeskusele.

Pakume ka erinevaid võrguvõimalusi, et toetada iseseisvat õppimist, sealhulgas meie virtuaalset õpikeskkonda, mis annab teile juurdepääsu õppematerjalidele ja koostöövahenditele ööpäevaringselt kõikjal maailmas.

Samuti pakume virtuaalserveri tehnoloogiat, kasutades selleks maja riistvara, et võimaldada õpilastel kasutada meie operatsioonisüsteeme eemalt.


Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppetasu 2019

 • Avaleht / EL: £ 8,160 aastas
 • Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.


Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud aitama õpilastel arendada ja suurendada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Kursuse jooksul on võimalik saada erialast tuge karjääri- ja tööalase teeninduse teenustest, sealhulgas abi osalise tööajaga töö leidmisel õppimise, praktika, puhkusetöö ja lõpetatud vabade töökohtade kohta.

Õpilasi julgustatakse seda toetust varases staadiumis kasutama ja karjääri veebisaidil kasutama ulatuslikke ressursse.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.


Karjääri väljavaated

IoT oskuste ja teadmiste puudumine töötajate ja juhtkonna seas on ettevõtjate arvates suurim takistus interneti kasutamise ulatuslikumaks kasutamiseks (Economist Intelligence Unit).

See programm annab teile vajalikud oskused karjääri käivitamiseks selles põnevas, kiiresti kasvavas rahvusvahelises sektoris.


Õppetoetus

Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tugevale pastoraalsele hoolitsusele, mis hõlmab kõigi õpilaste isiklikku juhendajat, korrapäraseid kontakttunde juhendajate gruppidele ja meie toetavaid üliõpilaste teenindusmeeskondi, kes on alati valmis aitama küsimusi ja annavad teile nõu vajadus.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond õppijatel juurdepääsu ressurssidele, osaleda grupitöös ja esitada tööd igal pool maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma kraadiõppeprogrammide kaudu kõigis aspektides reisida.

Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.


Teadusuuringud

Meie IoT-uuringuid rahastavad Euroopa (Euroopa Liit, Euroopa Kosmoseagentuur), International (Newton, NASA) ja Ühendkuningriigi teadusnõukogud (Innovate UK) järgmistes valdkondades:

 • Nutikad linnad (Euroopa Liit)
 • 5G (Euroopa Liit)
 • Suured andmed (Innovate UK, EU)
 • Visualiseerimine (NASA, Euroopa Kosmoseagentuur, NHS, Innovate UK) Digitaalne tervishoid (Newtoni fond) Küberjulgeolek (Innovate UK, West Yorkshire Police)

Nende projektidega tegelevad teadlased on kooskõlas eriotstarbeliste laboritega, sealhulgas IoT Innovation Lab, eetilise häkkimise labor, küberjulgeoleku interdistsiplinaarne keskus ja Computer Enterprise Center.

Lisaks töötavad õpetajad, kes seda kursust õpetavad, tihedalt koostööd Bradfordis asuvate kahe riikliku katapultikeskusega: Digital Catapult Center ja DHEZ, mis annab teile juurdepääsu nende keskuste korraldatavatele üritustele ja projektidele.

Samuti integreerime tööstuspartnerite teadmisi ja kogemusi nii meie tööstusnõukogu kui ka nende uurimisprojektide kaudu keeruliste juhtumiuuringute, laboripõhiste tegevuste ja kutsutud kõneluste kaudu, tagades, et uurimistulemused on meie õppekava keskmes. See uus programm hõlmab ka kutsutud väliseid kõnelejaid erinevatest tööstussektoritest.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 16, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,160 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas; Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 16, 2019
End Date
Mai 22, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 22, 2020

This is the University of Bradford