Ülevaade

Kui teil on kvalifitseeritud sotsiaaltöö või sellega seotud eriala, on meie rakendusliku erialaõppe kursus ideaalne võimalus oma teadmisi laiendada.

Kursus annab teile võimaluse arendada teadmisi, mis on seotud teie rolli ja seadetega. Asjaomaseid mooduleid tunnustavad ja akrediteerivad sellised organisatsioonid nagu Šoti sotsiaalteenuste nõukogu (SSSC) . Sul on võimalus ehitada suunas bakalaureusekraad koos hulga spetsialist Pathways uuring, mis keskendub valdkondades nagu:

 • Laste heaolu ja kaitse
 • Juhtimine ja juhtimine sotsiaalteenustes
 • Täiskasvanuteenused, tugi ja kaitse
 • Laste heaolu ja kaitsega seotud täiustatud praktikaoskused
 • Sotsiaaltöö tava haridus

Sõltumata sellest, kas teete tööd põhiteadmiste magistrantide suunas või järgite Pathway , leiad end õppimise Pathway ja usaldusväärse õpetamise meeskonna juhendamisel, kes on aidanud kindlustada, et University of Stirling on järjestatud Suurbritannia ühiseks sotsiaaltööks - National Õpilaste uuring 2017. Nii et kõikjal, kus te loodate, et teie karjäär viib, võime teid aidata.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Suurbritannia ühistöö sotsiaaltöö jaoks - National Student Survey 2017

# 2 Uurige osalise tööajaga, et teie isiklikud ja ametialased kohustused sobiksid

# 3 Järgige edasiõppimise Pathways kohandatud sobitada oma professionaalse ambitsioonid

Kursuse eesmärgid

See kursus on kvalifitseeritav auhind, mille eesmärk on toetada kogenud spetsialiste arenenud teadmiste ja oskuste arendamisel.

Kvaliteet

Meie akadeemilised töötajad on kvalifitseeritud sotsiaaltöötajad, kellel on rikkalik kogemus ja pühendumine kõrgeimatele õpetamise ja teadustöö standarditele.

Maine

Meil on tugev partnerlus professionaalsete asutustega, tagades, et kursus peegeldab alati kaasaegseid teadusuuringuid, teooriat ja vastuseid kaasaegse praktika küsimustele.

Väärtus

Järgige erinevaid õppeviise ja töötage aspirantuuri, aspirantuuri või magistrikraadi omandamiseks.

Juurdepääsetavus

Osalise tööajaga võimalused annavad teile võimaluse sobitada oma isiklike ja ametialaste kohustustega seotud õpinguid. Mõned moodulid toimetatakse kohalikesse õppekohtadesse, et suurendada juurdepääsu.

Vali viiekäigulise Pathways

Teil on vabadus valida, kas soovite töötada magistriõppe põhikvalifikatsiooni poole või järgida spetsialisti Pathway . Need Pathways koosnevad valitud põhikogukondade magistriõppe moodulite hulgast ning on mõeldud teie sotsiaalhoolduse eripära tõstmiseks. Pathways sisaldama:

Laste heaolu ja kaitse

See Pathway on kõige sobivam, kui te töötate juba lapsehoiu ja -kaitsega sellistes valdkondades nagu sotsiaaltöö, tervishoid, haridus või politsei. Kursus loob professionaalseid teadmisi ja pädevust:

 • põhiliste raamistike kaalumine (nt kinnitus teooria ja vastupidavus)
 • kriitiline mõtlemine mitmeprofessionaalsete otsuste ja otsuste tegemisel
 • Uuringute ja praktika arengusuundade uurimine hoolduse planeerimisel ja sekkumisel

Kursuse kõiki kolme mooduleid pakutakse seitsme päeva jooksul otsese õpetamise ja struktureeritud õppetegevuse segu kaudu.

Auhind: MSc, aspirantuur või aspirantuur

Juhtimine ja juhtimine sotsiaalteenustes

Paindlik uuring Pathway tunnustatud Šoti sotsiaalteenuste nõukogu (SSSC) kui asjakohane kvalifikatsioon registreeritud juhid. Kursuse osalejad võivad olla tervishoiu-, sotsiaaltöö-, haridus-, tööteraapia- või eluasemete taustal ning võivad töötada elamute, päevateenuste või välitööde seadistustes. Moodulid hõlmavad otseseid õpetamispäevi, mis hõlmavad järgmist:

 • grupirühmad ja tegevused
 • struktureeritud õppesessioonid iseseisvaks õppimiseks
 • tegevuste õppe komplektid

Õppematerjalide täiendamiseks ja ühiste õppuste toetamiseks on olemas ulatuslikud veebikoolitusmaterjalid.

Auhind: MSc, aspirantuur või aspirantuur

Täiskasvanuteenused, tugi ja kaitse

Meie Adult Teenused, tuge ja kaitset Pathway on mõeldud, et arendada oma teoreetilisi, eetilisi ja praktilisi arusaamist sellest, kuidas täiskasvanud toetuste andmise. Selles võetakse arvesse seaduste, poliitikate ja teenindusstruktuuride muutmise väljakutseid ning aitab uuendada oma raamistikku täiskasvanutele mõeldud teenuste mõtlemiseks, kui te osalete juhtivate teadlaste ja praktikutega.

Auhind: MSc, aspirantuur või aspirantuur

Laste heaolu ja kaitsega seotud täiustatud praktikaoskused

University of Stirling , NSPCC ja mitmete Šotimaalaste ekspertide esindajate kaudu tutvustatakse seda täiesti akrediteeritud programmi, mis aitab teil arendada laste ja perede lapsehoiu- ja kaitsepraktikat. Erinevalt paljudest teistest kraadiõppe kursustest selles valdkonnas on rõhuasetus praktiliste oskuste ja kogemuste omandamisel ning te omandate teadmisi, oskusi ja kogemusi kõige keerulisemates seadetes.

Auhind: MSc, aspirantuur või aspirantuur

Sotsiaaltöö tava haridus

See Pathway edendab analüütilist ja peegeldavat praktikat ning selle eesmärk on varustada praktikaõpetajaid ja omakorda üliõpilasi efektiivseks praktikaks tänapäeva keerukates sotsiaaltöökeskkondades. Kursus on paigutatud MSc Applied Professional Studies struktuuri. Võite valida, et kombineerida see auhind teise kraadiõppe tasemel, et saavutada MSc Applied Professional Studies.

Auhind: MSc, aspirantuur või aspirantuur

Kursuse üksikasjad

Suurendage oma teadmisi sotsiaaltöö valdkondades, mis teie jaoks kõige olulisemad on meie paindlikud MSc Applied Professional Studies.

Õpetamine

Moodulid õpetatakse kontakttundide päevade, struktureeritud õppe abil, kasutades ülikooli online-õppe platvormi ja iseseisvat eriuuringut.

Üliõpilasgrupid on väikesed ja klassiruumi istungid toimetatakse seminarilises stiilis koos PowerPointi esitluste, väikese grupi tööürituse ja esineja ja õpilaste vahelise suhtlemise kõrge tasemega.

Klassiruumide istungeid juhivad ülikooli akadeemikud ja teadlased, kes on aktiivselt kaasatud sotsiaaltöösse; ja välisekspertide valdkonna eksperdid. Nende panus suurendab õpetamise tänapäevast asjakohasust ja toob kriitilise vaatenurgu käsitletavatele teemadele. Selline kogemustevahetus ja teadmiste vahetamine jagunevad õpetamispäevade kaupa läbi struktureeritud õppeülesannete, veebihikutega ja vastastikuse hindamise.

Sidusõppeplatvorm pakub palju õppematerjale, mis on iseseisevõppe lähtepunktiks. See kursus julgustab teie enda praktikast kõrgetasemelist mõtlemist, samuti õppimise rakendamist teie ametialase rolli saavutamiseks.

Kursuse direktor

Duncan Helm, kursuse direktor

44 (0) 1786 466302

duncan.helm@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

2018/19
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
36 kuud
Osakoormus
Price
1,400 GBP
40 krediidi mooduli kohta - doktoritöö tasu: 2100 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date