MSc, aspirantuur, aspirantuur eluaseme uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Meie elamumajanduse õpingute kursus aitab teil oma karjääri edasi arendada, eesmärgiga neid, kes juba töötavad eluasemesektoris. Erakorralise elamuinstituudi poolt akrediteeritud õppekava hõlmab kõiki eluasemeteenuste aspekte, sealhulgas:

 • püsivad kogukonnad
 • juhtimine ja õigus
 • elamumajanduse organisatsioonid
 • tervis ja heaolu

Keskendudes paremate eluasemete saavutamisele kõigile, omandate Šotimaal ja kogu Ühendkuningriigis esmased teadmised ja oskused, mis on vajalikud elamumajanduse ja kodutuse probleemide lahendamiseks. Teile tutvustatakse kõige ajakohasemaid eluasemega seotud ideid ja arutelusid.

See marsruut seob ülikoolilinnakust juhtuvaid õppetunde, kus on oluline osa online-uuringust, mis annab teile ideaalse õppimisvõimaluse vormis, mis on ligipääsetav ja kaasav.

Teid õpetab teadlaste meeskond, kes hõlmab põhjalikult eluaseme, teadusuuringute, poliitika ja praktika multidistsiplinaarset olemust. Meie teadustöö juhitud õpetus põhineb meie erialaspetsialistidel poliitikaanalüüsi, kodutuse ja eluasemeõiguste, sotsiaalse teooria, eluaseme ja maaturu analüüsi alal.

Kursus hõlmab täielikult kõiki Haridusinstituudi erialateaduste akadeemilisi ja praktilisi komponente. Me aitame teil arendada oskusi, mis on vajalikud oma karjääri edendamiseks sotsiaalsete, era- ja vabatahtlike sektorite elukeskkonnaga väga konkurentsivõimelises eas. Meie lõpetajad leiavad pärast õpingute läbimist väga kiiresti tööd.

Kas sul on juba oma kraadiõppe diplom?

Me saame õnnelikult teenida igaüks, kes soovib tagasi tulla ja laiendada oma kvalifikatsiooni MSc siin University of Stirling . Samuti on olemas võimalused teha iseseisvat moodulit, et täiendada oma MSc Eluaseme uuringuid.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Eluaseme harukõrgkool on elukutseliste elukondlike organisatsioonide esindaja ja kinnitab meie elamumajanduse õpingute kursuse

# 2 Teid õpetab meeskond õppejõududele, kellel on ulatuslikud kogemused eluasemesektoris ja maailmatasemel teadusuuringute kirjed

# 3 Paljud Scottish üliõpilased saavad taotleda SAAS kraadiõppe, mis katab magistriõppe diplomi elementide tasu

Professionaalsed akrediteeringud

Chartered Institute of Housing on elukutseliste organisatsioonide ametnik, kes kinnitab Stirlingi elamuõppe kursuse. Diplomi edukal läbimisel olete täitnud Eramuõiguse Instituudi liikmeks olemise nõudeid.

Kursuse üksikasjad

Aspirantuuri õpetatakse kahe aasta jooksul ja õpid kuut akadeemilist moodulit.

Võite luua kuni 180 ainepunkti täiskoormusega meistrid järk-järgult või lõpetada igal etapil ja saada auhinna:

 • kuus moodulit pluss väitekiri 180 ainepunkti (SCQF 11. tase) - teile antakse magistrikraad ja vastab Chartered Institute of Housing
 • kuus moodulit 120 ainepunkti kohta (SCQF 11. tase) - teile antakse kraadiõppe diplom ja see vastab Hariduse Instituudi korporatiivse kuuluvuse nõuetele
 • Kolm moodulit 60 ainepunkti (SCQF Level 11) - teile antakse aspirantuur

Õpetamine

Saate osaleda seansi alguses septembrikuu alguses kolme päeva jooksul. Akadeemiline õpe toimub seejärel eratundide ja interaktiivsete veebisesete kombinatsiooni kaudu. Ülikoolilinnaku päev on iga akadeemilise mooduli alguses ja külastuste programm. Kursus nõuab täielikku osalust.

Enamikul juhtudel on teil paindlikkus selles osas, kus saate õppida, ja te ei pea Stirlingil veebiklubide jaoks reisima. Veenduge, et teie IT-spetsifikatsioon vastab kursuse nõuetele. Teil on siiski juurdepääs ülikoolilinnakus asuvatele IT-rajatistele.

Hindamine

Hindamine toimub mitmesugusel kujul, kaasa arvatud esseed, aruanded, grupitöö ja seminaride ettekanne. Igal moodulil on üks või kaks hindamist, mitte semestri eksami lõpus.

Iga isik, kes täidab kraadiõppe nõudeid, võib registreerida magistriprogrammi jätkamiseks. Selleks oleks vaja lõpule viia kas teadustööga seotud doktoritöö või kõrgtasemel peegeldavate oskuste tutvustamine.

Klassiruumi tundid

Klassid toimuvad peamiselt teisipäeval esimesel aastal ja neljandal teisel aastal teisel nädalal eraviisiliseks õppimiseks. Osalise tööajaga õppimine võrdub keskmiselt umbes 18 tunni võrra, mis hõlmab kogu struktureeritud õppimist, isiklikku õppimist ja hindamist.

Kursuse direktor

Dr Vikki McCall, kursuse direktor

44 (0) 1786 467681

housingstudies@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

MSc

 • Overseas: 13 650 naela
 • Kodu / EL: 6 300 £

PG diplom

 • Overseas: 9100 naela
 • Kodu / EL: £ 4200

PG sertifikaat

 • Overseas: 4550 kr
 • Kodu / EL: £ 2,100
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem