Ülevaade

See MSc / PgDip Eluaseme uuringud (koos internatuuri) kursus täielikult integreerib kõik akadeemilise ja praktika osad kutsekvalifikatsiooni Chartered Institute of Housing. See hõlmab 10-nädala struktureeritud, hinnatud töökogemust praktikat, mis loob haridustöötajate karjääri kiireks väljaarendamiseks sotsiaal-, vabatahtlikus ja erasektoris.

Teile tutvustatakse kõige ajakohasemaid eluasemega seotud ideid ja arutelusid ning pakuti võimalust õppida eluasemetööstuse tipptasemest.

Erakorralise elamuinstituudi poolt akrediteeritud kursus hõlmab eluasemeteenuste kõiki aspekte, jätkusuutlikke kogukondi, valitsemistava ja seadusi, elamumajanduse organisatsioone ning tervist ja heaolu.

Samuti pakutakse teile põhjalikke akadeemilisi ja kutsekvalifikatsioone struktureeritud töökogemusega ning pakuvad lõpuks otsest tööd eluasemesektoris.

See marsruut seob ülikoolilinnakust juhtuvaid õppetunde, kus on oluline osa online-uuringust, mis annab teile ideaalse õppimisvõimaluse vormis, mis on ligipääsetav ja kaasav.

Teid õpetab teadlaste meeskond, kes hõlmab põhjalikult eluaseme, teadusuuringute, poliitika ja praktika multidistsiplinaarset olemust. Meie teadustöö juhitud õpetus põhineb meie erialaspetsialistidel poliitikaanalüüsi, kodutuse ja eluasemeõiguste, sotsiaalse teooria, eluaseme ja maaturu analüüsi alal.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Eluaseme harukõrgkool on elukutseliste elukondlike organisatsioonide esindaja ja kinnitab meie elamumajanduse õpingute kursuse

# 2 Teid õpetab meeskond õppejõududele, kellel on ulatuslikud kogemused eluasemesektoris ja maailmatasemel teadusuuringute kirjed

# 3 Te omandate praktilisi oskusi struktureeritud, hinnatud töökogemusega praktikal, mis kestab 10 nädalat

Professionaalsed akrediteeringud

Kursus hõlmab kõiki Hariduse Instituudi eriala kvalifikatsiooni akadeemilisi ja praktilisi komponente. Diplomi edukaks lõpetamiseks on teil õigus osaleda Erakorralise Instituudi korporatiivses liikmeskonnas.

Kursuse üksikasjad

Aspirantuuri õpetatakse üle üheaastase täiskohaga või 21-kuulise osalise tööajaga ning õpib kuus akadeemilist moodulit.

Professionaalne tava

Kursusel on ka moodul peegeldava praktika, ettevalmistamise kohta erialaseks praktikaks ja kinnisideeks sotsiaalmajaomanikule töökoha õppimise hõlbustamiseks. Need eelneb 50-päevasele praktikale, mis on kohandatud nii tööandjale kui ka üliõpilasele võimaluse korral, mis on seotud Eluaseme Chartered Institute's praktiliste nõuetega.

Võite luua kuni 180 ainepunkti täiskoormusega meistrid järk-järgult või lõpetada igal etapil ja saada auhinna:

  • kuus moodulit pluss väitekiri 180 ainepunkti (SCQF 11. tase) - teile antakse magistrikraad ja vastab Chartered Institute of Housing
  • kuus moodulit 120 ainepunkti kohta (SCQF 11. tase) - teile antakse kraadiõppe diplom ja see vastab Hariduse Instituudi korporatiivse kuuluvuse nõuetele
  • Kolm moodulit 60 ainepunkti (SCQF Level 11) - teile antakse aspirantuur

Õpetamine

Saate osaleda seansi alguses septembrikuu alguses kolme päeva jooksul. Akadeemiline õpe toimub seejärel eratundide ja interaktiivsete veebisesete kombinatsiooni kaudu. Ülikoolilinnaku päev on iga akadeemilise mooduli alguses ja külastuste programm. Kursus nõuab täielikku osalust.

Enamikul juhtudel on teil paindlikkus selles osas, kus saate õppida, ja te ei pea Stirlingil veebiklubide jaoks reisima. Veenduge, et teie IT-spetsifikatsioon vastab kursuse nõuetele. Teil on siiski juurdepääs ülikoolilinnakus asuvatele IT-rajatistele.

Hindamine

Hindamine toimub mitmesugusel kujul, kaasa arvatud esseed, aruanded, grupitöö ja seminaride ettekanne. Igal moodulil on üks või kaks hindamist, mitte semestri eksami lõpus.

Praktika hinnatakse praktiliste aruannete ja peegeldava praktika päevikute seeria abil.

Iga isik, kes täidab kraadiõppe nõudeid, võib registreerida magistriprogrammi jätkamiseks. Selleks oleks vaja lõpule viia kas teadustööga seotud doktoritöö või kõrgtasemel peegeldavate oskuste tutvustamine.

Uurimistöö aluseks olev dissertatsioon võib põhineda praktikaperioodi osana tehtud tööl, lihtsustades magistriõppe saavutamise protsessi.

Klassiruumi tundid

Klassid toimuvad teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval, ülejäänud nädalal eraviisiliseks õppimiseks. Täiskohaga õppimine võrdub keskmiselt ligikaudu 35 tunni võrra, mis hõlmab kogu struktureeritud õppimist, isiklikku õppimist ja hindamist.

Kursuse direktor

Dr Vikki McCall

44 (0) 1786 467681

housingstudies@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

MSc

  • Overseas: 13 650 naela
  • Kodu / EL: 6 300 £

PG diplom

  • Overseas: 9100 naela
  • Kodu / EL: £ 4200

PG sertifikaat

  • Overseas: 4550 kr
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
12 - 21 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
MSc välismaal: 13 650 £ - Kodu / EL: 6 300 £ / PG diplom välismaal: 9 100 € - Kodu / EL: £ 4200 / PG sertifikaat välismaal: £ 4550 - Avaleht / EL: £ 2 100
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi