Umbes

Lennutranspordi, maapinna ja mere autonoomsete sõidukite ülemaailmne turg on kiiresti kasvanud droneside ja juhita autode tekkimise tõttu. Kaitseministeerium, kosmosetööstus, autotööstus ja meretööstus otsivad ülikoolilõpetajaid autonoomsuse põhiaspektides, sealhulgas: dünaamika

Miks see kursus?

Me oleme ainulaadsed sellega, et pakume teemade kombinatsiooni, mida tuntud autonoomse autotööstuse tööstuses ja mida ükski MSC kursus ei hõlma mujal. Meie magistrikursuse edukad lõpetajate kursused on autonoomia võtmeaspektidega kursis, mis eelistab neid tänapäeva konkurentsivõimelises tööturul

Autonoomse sõiduki dünaamika ja juhtimise MSc kursus algab autonoomse sõiduki dünaamika põhialuste ning juhtimise ja edusammude põhiteemad juhendamine

Kursuse õpetatud osa järgivad individuaalsed uurimisprojektid ja iga IRP teema on üks tööstusliku nõuandekogu liige. IRP teemade reaalne tähtsus on meie MSc kursuse teine unikaalne omadus ja see võib olla teine tõhus diferentseerija tööturul.

Akrediteerimine

Akrediteeringut taotletakse autonoomsete sõidukite dünaamika ja kontrolli magistriõppes Royal Aeronautical Society'st ja mehaanikainseneride institutsioonist (IMechE) insenerinõukogu nimel, kuna see vastab edasise õppe registreerimise nõuetele. Kandidaatidel peab olema CEng akrediteeritud BEng / BSc (Hons) bakalaureuseõppe esimene aste, et täita täielikke CEng registreerimisnõudeid.

Kursuse üksikasjad

Õpetatav kursuste element koosneb loengudest kolmes valdkonnas: dünaamika, juhtimissüsteemid ja autonoomsed süsteemid ja tehnoloogia. MSc koosneb kahest võrdselt kaalutud komponendist, õpitud moodulitest ja individuaalsest uurimisprojektist.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Sissejuhatus mehitamata õhusõidukisüsteemidesse (UAS)
 • Mehitamata õhusõidukite süsteemid (UAS) Lennudünaamika
 • Mehitamata õhusõidukite süsteemide (UAS) lennujuhtimissüsteemid
 • UAS modelleerimine ja simulatsioon
 • Sensor Fusion
 • Kunstlik intelligents autonoomsetele süsteemidele
 • UASi juhendamine ja navigeerimine
 • Autonoomse sõiduki juhtimissüsteemid

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia auhindade kraad inseneri või samaväärne kraad inseneri, inseneriteaduse, füüsika, rakendusmatemaatika või muu asjakohane rakendusuuring.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Tööstusharu juhitud haridus muudab Cranfieldi lõpetanuteks autasustatavate autoturul konkureerivate firmade värbamiseks kõige soovitavamaks kogu maailmas, sealhulgas:

 • BAE Systems
 • Kaitseministri teaduse ja tehnoloogia laboratoorium
 • MBDA
 • Teised meie tööstusliku nõuandekogu ettevõtted.

Selle kursuse lõpetajad on varustatud täiustatud oskustega, mida saaks rakendada julgeoleku-, kaitse-, mere-, keskkonna- ja kosmosetööstuses. See lähenemine pakub teile laia valikut karjäärivalikuid kui iseseisvaid süsteemide inseneri, projekteerijaid või operatsioonirolli, lõpetamisel ja tulevikus. Teised otsustavad jätkata haridust Cranfield University või mujal kättesaadavate doktorantuuride kaudu.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date