Ülevaade

Bioinformaatika on bioteaduste haru, mis keskendub biomeditsiiniliste eksperimentide käigus omandatud suurte andmete analüüsimisele ja integreerimisele.

Viimase paari aasta jooksul on "-omics" tehnoloogiad muutnud tervishoiupraktikat, biomeditsiinilisi uuringuid ja tööstust ning puuduvad biomeditsiinilõpetajad, kellel on arenenud tervishoiusektoris bioinformaatika koolitus.

Meie programm annab teile olulisi oskusi nii molekulaar- kui ka arvutusmeetodites. Saate teada, kuidas projekteerida ja teostada eksperimente ning analüüsida tõhusalt järgmise põlvkonna sekveneerimisandmeid. Te omandate bioloogiliste teaduste, transkriptoomika, genoomika, proteoomika ja metagenoomika uurimistööde kaevandamise oskused.

See annab teile karjääri era- (nt farmaatsia-, biotehnoloogia- või toiduainetööstuses, kohtuekspertiisi / veterinaarlaborites) või avalikes (nt akadeemilistes, NHS) sektorites.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 või rohkem bioloogiateaduste või bioteaduste või sellega seotud bioteaduste kursuste mis tahes osas.

Samuti oleks sobiv meditsiiniline kraad.

Inglise keele nõuded

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise keel, on nõutav minimaalne rahvusvaheline inglise keele testimise süsteemi (IELTS) skoor tasemel 6,0 või samaväärne.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Moodulid

Tuum

 • Bioinformaatika põhimõtted (BIS7017-B)
 • Bioloogia ja tervishoiu „Omics” meetodid (BIS7019-B)
 • Doktorantide (BIS7012-B) isiklik ja ametialane areng
 • Uurimis- ja analüüsimeetodid (BIS7006-B)
 • Eksperimentaalne disain (BIS7007-B)
 • Täiustatud bioinformaatika (BIS7018-B)
 • Teadusprojekt (BIS7005-E)

Rajatised

Meie rajatised on tipptasemel ja hõlmavad ainulaadset Nahateaduste Keskust ja Vähiravimite Instituudi, samuti analüütilist keskust.

Nendes keskustes on spetsiaalsed seadmed ja nad on esirinnas tänapäeva maailmas tervisega seotud probleemide mõistmise ja käsitlemise uurimis- ja arendustegevuses.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 8,160 aastas

Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Rahaline toetus

Teil võib olla õigus taotleda valitsuse uut kraadiõpet, et suunata oma tasusid ja elamiskulusid.

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Tööalane konkurentsivõime on Bradfordi programmide keskmes. Teeme koostööd tööstuspartneritega meie tööstuse nõuandekomisjoni kaudu ja nende panus kujundab õppekava, tagades, et sa saad oskused tööandjate jaoks sektori väärtuses ja on praegu puudulikud. Sul on võimalus töötada ja kaasa aidata tegelike teadusuuringute projektidele õppimise ajal.

Uuringute toetus

Meie kõikehõlmavad tugiteenused aitavad teil saavutada oma täielikku potentsiaali - nii akadeemiliselt kui ka isiklikult.

Pakume kõik, mida vajate, et oma aega parimaks teha, ning edukalt edeneda oma õpingute ja lõpetajate tööhõive poole.

Meie tugiteenused hõlmavad:

 • Isiklikud juhendajad
 • Puuetega inimeste teenused
 • Nõustamisteenused
 • MyBradfordi üliõpilaste tugikeskused
 • Õpilaste Liit
 • Kaplanismi ja usu nõustajad
 • Ülikooli lasteaed
 • Halls hooldab

Meil on ülikoolilinnas hästi varustatud raamatukogud ja suurepärased IT-vahendid. Need vahendid on avatud aja jooksul avatud ööpäevaringselt, mis tähendab, et leiad alati koha, kus ülikoolis asju teha.

Meie akadeemiliste oskuste nõustamise teenistus töötab koos teiega, et arendada oma akadeemilisi, inimestevahelisi ja ülekantavaid oskusi.

Teadusuuringud

Programm soodustab tipptasemel valdkondadevahelist uurimistööd. See pakub üliõpilastele võimaluse saada biomeditsiinitööstuse ülemaailmseteks liidriteks.

Genoomse järjestuse andmete hulk (kõikides vormides) suureneb kiiresti ja eksponentsiaalselt ning Ühendkuningriigi teadusnõukogud on määratlenud bioinformaatika sektori kui tööstusliku ja meditsiinilise biotehnoloogia, farmaatsia- ja tervishoiuturgude kasvu peamise tõukejõu ning on investeeringuid.

Meie töötajad uurivad aktiivselt oma maailma juhtivate uuringute tulemusi meie kursuste kujundamisel, tagades, et te ei ole tänapäeval mitte ainult tööturul, vaid ka tulevikuks hästi ette valmistatud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 22, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,160 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas / rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

This is the University of Bradford