MSc bioloogilises mitmekesisuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Taimede mitmekesisuse ja ressursside mõistmine ei ole kunagi olnud tähtsam. Kuna me seisame silmitsi enneolematute kliimamuutuste ja keskkonnaseisundi halvenemise probleemidega, sõltub tõhus keskkonnaseire ja -kaitse üksikasjalikest teadmistest taimedest ja nende elupaikadest.

Seda programmi juhivad ülikool ja maailmakuulus Edinburghi kuninglik botaanikaaed (RBGE) . RBGE-s asub üks maailma parimatest elavatest taimekogudest (15 000 liiki neljas kohas, moodustades viis protsenti teadaolevatest maailma liikidest), kolme miljoni säilinud eksemplari herbaarium ja üks Ühendkuningriigi kõige ulatuslikumatest botaanilistest raamatukogudest.

RBGE pakub kogumispõhiseid bioloogilise mitmekesisuse uurimisvõimalusi paljudes organismides ja geograafilistes piirkondades. See mitmekesisus koos RBGE maailma juhtivate teadusuuringutega eri mandritel pakub ainulaadset magistriprogrammi taimede bioloogilises mitmekesisuses.

Programmi struktuur

See programm on täiskohaga ja koosneb kahest semestrist loengutest, praktikumidest, töötubadest ja uurimistest, millele järgneb neljakuuline uurimisprojekt. Programm sisaldab kahenädalast välitreeningut troopilises riigis.

Programmi saab võtta ka osalise tööajaga kahe aasta jooksul. Osalise tööajaga üliõpilased võivad valida, kas võtta esimesel õppeaastal 60 ainepunkti õpitud kursusi, millele järgneb ülejäänud 60 ainepunkti õpetatud kursusi ja neljakuuline uurimisprojekt teisel õppeaastal või kõik õpetas kursused esimesel aastal, millele järgneb neljakuuline uurimisprojekt teisel õppeaastal.

Programm toimub peamiselt RBGE-s, kuid ka ülikooli King's Buildings'i ülikoolilinnakus.

Programmile pole valikuvõimalusi - kõik kursused on kohustuslikud.

Kursused

 • Angiospermide bioloogiline mitmekesisus
 • Kaitse ja säästvus
 • Krüptogrammide areng ja bioloogiline mitmekesisus
 • Taimede areng
 • Fülogeneetika ja rahvastiku geneetika
 • Taimede genoomi mitmekesisus
 • Taimede geograafia
 • Taksonoomia ja taimede kogud
 • Troopilise bioloogilise mitmekesisuse välirada
 • Projekt ja väitekiri

Teadusuuringud

Teie uurimisprojekt valitakse konsulteerides teie juhendajaga ning seotakse otse aktiivsete uurimisprogrammidega RBGE-s või teistes teadusasutustes.

Ekskursioon koos koolituse ja lühikese praktilise eksamiga kvalifitseerib teid RBGE sertifikaadile praktilises valdkonnas.

Karjäärivõimalused

Programm on hea ettevalmistus taksonoomia rollide jaoks, samas kui paljud lõpetajad on jätkanud doktorantuuri. Varasemad üliõpilased on jõudnud mitmesugustesse töökohtadesse teadusasutustes, looduskaitseasutustes ja mujal.

Sisenemise nõuded

Suurbritannia 2: 1 kiitusega diplom või selle rahvusvaheline ekvivalent bioloogilises, aiandus- või keskkonnateaduses.

Asjakohane töökogemus on soovitav (näiteks mis tahes eelnevad tegevused, mis valmistavad teid ette programmi jaoks, näiteks: osalevad õpikodades või lühikursustel, kogudes reise, tehase varasemaid töökohti, avaldades pabereid jne).

Teisi kraadi kaalutakse individuaalselt, tingimusel et on võimalik tõestada taimede suurt huvi.

Inglise keele nõuded

Peate demonstreerima inglise keele oskuse taset tasemel, mis võimaldab teil õpingutes edu saavutada, sõltumata teie kodakondsusest või elukohariigist.

Inglise keele testid

Me aktsepteerime järgmisi inglise keele kvalifikatsioone määratletud klassides:

 • IELTS Academic: kokku 6,5 ja vähemalt 6,0

 • TOEFL-iBT: kokku 92, igas sektsioonis vähemalt 20

 • PTE Academic: kokku 61, vähemalt 56 igas suhtlusoskuse hindes

 • CAE ja CPE: kokku 176, iga paberiga vähemalt 169

 • Trinity ISE: ISE II, mis eristab kõiki nelja komponenti

Teie ingliskeelne kvalifikatsioon ei tohi olla vanem kui kolm ja pool aastat alates programmi alguskuupäevast, kuhu kandideerite, välja arvatud juhul, kui kasutate IELTS, TOEFL, PTE Academic või Trinity ISE, sel juhul ei tohi see olla enam kui kaheaastane.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose ... Loe edasi

We are one of the largest biology departments in the UK. As the modern inheritors of our 400-year-old reputation for excellence, our staff and students contribute to a vibrant academic community whose visions are shaping tomorrow’s world. Näita vähem