MSc digitaalne müük

Hariduselt digitaalse müügi ja juhtimise kursus on mõeldud õpilastele strateegiliste oskuste saamiseks, mis on vajalikud pidevalt laieneva digitaalse maailma analüüsimiseks.

Selle valdkonna põhiteadmiste omandamise kaudu saate analüüsida digitaalsete ärimudelite rolli häirivates tehnoloogiates, digitaalse ja sotsiaalse meedia turunduses, digitaalses juhtimises ja infosüsteemides. Muud olulised teemad, mida käsitletakse, hõlmavad digitaalset kliendisuhete haldust, andmepõhist otsuste vastuvõtmist ja digitaalse müügi juhtimist.

Põhitähelepanu keskmes on tööalane konkurentsivõime, see kursus tagab, et õpilased on pidevalt kursis viimaste arengutega selles pidevalt muutuvas valdkonnas.119854_MScDigitalSalesManagement.jpg

Akrediteeringud ja pingeread

Õigusteaduse ülikool on Ühendkuningriigi pikim asutatud juriidilise ja ärikoolituse spetsialist, kelle tööalase konkurentsivõime määr on 97% *. Instituudil on üle 100 aasta kogemusi, mis toetavad õpilaste edukat karjääri.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Kes on programm?

Kursus keskendub suuresti tööalase konkurentsivõime saavutamisele ja sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad jätkata, edasi minna või minna üle karjääri andmete haldamises ja müügis.

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • AMBA akrediteerimine alates 2011. aastast koos mõne kolmekordse akrediteeritud partneriga, kellele saab ainult 1% maailma eliitkoolidest
 • Ülemaailmsete edetabelitega programmid - MIB on maailmas 2017. aastal maailmas 20. kohal
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Stipendiumid, paindlikud maksekavad ja varajaste lindude allahindlused
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa klassid ja 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kuidas sa õpid?

See kursus viiakse läbi interaktiivsel viisil, keskendudes reaalmaailmale. Õppimine toimub nii klassiruumis kui ka väljaspool seda. Näost näkku õppimist toetatakse hulgaliselt veebipõhiseid ressursse, sealhulgas juhtumianalüüsid, simulatsioonid, videote õppimine, lugemismaterjalid ning veebipõhine testimine ja tagasiside.

Programm koosneb kolmest õppetööst kontakti tunnist nädalas 30 ainepunktimooduli kohta, et edendada grupisuhtlust, aga ka isiklikku tuge üksikisikutele.

Karjäärisuund

Selle kursuse lõpetamisel on õpilastel vajalikud oskused ja teadmised juhtimisülesannete täitmiseks paljudes tööstusharudes.

Lisaks võivad selle kraadi lõpetanud üliõpilased kaaluda edasise õpingute jätkamist kutsekvalifikatsiooni või doktorikraadi või doktorikraadi omandamise teel.

Karjääriarenduskeskus

Meie pühendunud karjääriarenduskeskus aitab õpilastel mitmesuguste eriteenuste kaudu oma karjääri eesmärke täita ning loob pikaajalised suhted vilistlaste ja tööandjatega.

Meie eesmärgid
 • Aidata õpilastel luua seoseid oma akadeemilise kogemuse ja valitud karjääri vahel
 • Paku karjääriga seotud haridusvõimalusi, mis aitavad õpilastel luua karjääriplaane ning suurendada nende professionaalset ja isiklikku arengut
 • Töötage vilistlastega, et parandada endiste ja praeguste õpilaste vahelist suhtlemist karjääriuuringute eesmärgil
 • Tugevdab ja laiendab suhteid tööandjatega
 • Ehitab strateegilisi partnerlusi kohalike ettevõtete ühendustega ja korraldab GISMA-s ettevõtetele ja üliõpilastele võrgustikuüritusi.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke maksekavasid, mis võimaldavad teil oma programmi lõivude kulusid jaotada kolme osamaksena.

Lisaks saate valida igakuiste osamaksetena. Soodustused on saadaval. Alustamiseks on vaja 2 000 € suurust tagatisraha.

Kursuse nõuded

 • 2: 2 või rohkem Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi või samaväärse kvalifikatsiooni alusel.
 • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.
 • Kui olete varem kvalifitseerunud kvalifikatsiooni või mooduli (de) uurinud, mida teie arvates võidakse erandit arvesse võtta, on saadaval ka mittestandardsed rakendusteed. Lisateavet ja üksikasju mittestandardsete rakenduste kohta võtke meiega ühendust.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 11 kursust GISMA ULawis »

Viimati uuendatud August 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
19,250 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date