Ülevaade

Programmi annab maailmakuulus Kent Business School (KBS). Õpid kaasaegseid tavasid peamistel digitaalsete turunduse erialadel, sealhulgas:

  • online-turunduse strateegia
  • veebianalüüs
  • veebirakendusi
  • loovus ja disain
  • digitaalne turundusstrateegia ja kommunikatsioon.

Arendada võimet rakendada peamisi turundus- ja juhtimisteooriaid, arendades kognitiivseid, kriitilisi ja intellektuaalseid oskusi, teadustöö oskusi ning asjakohaseid isiklikke ja inimsuhete oskusi. Programmi edukal lõpuleviimisel on teil oskused, et jätkata digitaalse turunduse ja andmete analüüsi karjääri.

Rahastamisvõimalused

Ärikoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topeltlojaalsusprogrammi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird Scheme'i . Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega. Pange tähele, et varajase linnu pakkumine on avatud ainult iseseisvalt rahastatavatele kraadiõppuritele.

Kent Business Schoolist

Üle 25-aastase kogemuse ärikoolituse andmises on Kent Business School järjestatud top 30 Suurbritannia ärikooliks nii meie õpetamise kui ka õpilaste rahulolu jaoks. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Riiklikud reitingud

Teadusuuringute tipptaseme raamistiku (REF) 2014. aastal paigutati meile Ühendkuningriigis teaduse intensiivsuse 25. jaos (101st institutsioonist) äri- ja juhtimisuuringutesse ning 98% meie uuringutest leiti olevat rahvusvahelise kvaliteedi. Koolide keskkonda peeti soodustamaks rahvusvahelise tipptaseme teadustöö arendamist.

Kool sai ka 24. koha, kuna see oli kogu ärikoolide assotsiatsiooni teadusuuringutega tegelevate töötajate kogu ulatuses ja teadusuuringute sügavus.

Kursuse ülesehitus

Seda programmi uuritakse ühe aasta jooksul täistööajaga ja see koosneb kümnest kohustuslikust moodulist. Selle programmi kohta pole valikulisi mooduleid. Esimene etapp hõlmab mooduleid kokku 135 krediiti ja 2. etapp sisaldab 45 krediidi väitekirja moodulit.

Moodulid

Järgmised moodulid viitavad sellele programmile pakutavatele moodulitele. See nimekiri põhineb praegusel õppekaval ja võib aastate lõikes muutuda, lähtudes uutest õppekavade arengust ja innovatsioonist. Enamik programme nõuab teil kohustuslike ja valikuliste moodulite kombinatsiooni uurimist. Teil võib olla ka võimalus võtta mooduleid teistest programmidest, et saaksite oma programmi kohandada ja uurida teisi teid huvitavaid teemasid.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud May 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
18,400 GBP
Kodu / EL: 10 480 £ / välismaal: 18 400 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date