MSc digitaalse müügi ja juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc digitaalse müügi ja juhtimise alal

MSc digitaalse müügi ja juhtimise õpetab teid analüüsima digitaalsete ärimudelite rolli, mis põhinevad häirivatel tehnoloogiatel, digitaalsel ja sotsiaalsel meediaturundusel, digitaalsel muundamisel, digitaalsel juhtimisel, projektijuhtimisel ja infosüsteemidel. Õpilased omandavad erinevad digitaalse ettevõtluse oskused, andes neile võimaluse alustada oma äri või saada tööd erinevates tööstusharudes.

Selle kursuse edukal lõpetamisel on lõpetanutel väga nõudlikud oskused reageerida tehnoloogia arengule ja digiteerimisele ärimaailmas.

Oma õpikogemust saate laiendada, pöördudes üle meie ülikoolilinnaku asukohtadesse Londonis ja Berliinis. ULaw Business Schoolis viibimise ajal saate moodulite lõpule viia ülikoolilinnaku teistes kohtades, naastes oma kodusesse ülikoolilinnakusse, et lõpule viia viimane moodul. Võib kehtida viisapiiranguid ja õppimistingimusi, kuid teid toetatakse kogu rotatsiooni ajal. Globaalse rotatsiooni valiku kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust ( study@law.ac.uk ). "

Alates 4. semestrist (9 kuud õppimist) võivad üliõpilased valida ükskõik millise kehtiva viisanõude alusel väitekirja või projekti asemel tööpraktika. Tööpraktikaks on 9 kuud. Õpilased peavad läbima 600 töötundi.

University of Law Business School on Amazoni veebiteenuste hariduse institutsionaalne liige. See annab MSc digitaalse müügi ja juhtimise juhendajatele ja üliõpilastele juurdepääsu parimatele koostöövahenditele, sisukoolitusele ja AWS-tehnoloogiale pilvealase õppe jaoks. Pärast kooli lõpetamist saate täielikult tehniliste karjääride jaoks vajalikud praktilised oskused. Õpilastel on ka juurdepääs AWSi haridusalasele töökohale, et otsida tehnoloogiaalaseid töökohti ja praktikume.

Kursusel õpetav Rakesh Sondhi on äristrateegia, juhtimise, muudatuste juhtimise ja tulemuslikkuse spetsialist. Tema karjäär on kestnud enam kui 35 aastat, töötades koos blue-chip ettevõtete ja juhtivate haridusasutustega. Tal on ka ulatuslik töö- ja õpetamiskogemus USA-s, Aafrikas, Aasias, Lähis-Idas, Skandinaavias ja mujal Euroopas.

Rakeshi on rahvusvaheliselt tunnustatud 20 aastat Suurbritannias tuntud ärikooli strateegia-, juhtimis- ja müügiteaduskonna juhina. Ta sai ka nende ülikoolilinnas Taanis autasu silmapaistva õpitulemuse eest. Ta on õpetanud erinevates Suurbritannia ülikoolides ja ärikoolides, sealhulgas kavandanud uuendusmeelset MBA juhtimist.

Lisaks on ta juhtinud akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI) keskust, kavandades ja viies programme bakalaureuseastmest direktori tasemeni.

Rakesh kirjutab regulaarselt ajakirjale "Arenevad liidrid" ja on koos endise Manchester Unitedi väravavahiga kirjutanud mitmeid raamatuid, sealhulgas "Kogu strateegia" ja "Succeed Under Pressure", kus arutatakse, kuidas jalgpalli juhtimisõpet võiks ettevõtluses rakendada.

Rakesh pakub koos BMC Global Services'iga digitaalsete müügistrateegiate väljatöötamiseks nõustamisteenuseid ja töötab selle nimel, et saada sidusettevõtteks Salesforce, pakkudes klientidele digitaalse müügi ja turunduse juhtimist. Ta on ka veebivälise terviseettevõtte tegevdirektor, kes on spetsialiseerunud digitaalsele müügile ja turundusele. Lisaks töötab ta ulatuslikult tervishoiu- ja heaolutööstuses, töötades välja strateegiaid globaalsektori erinevatele mängijatele.

Kursuse nõuded

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
  • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.

Kraadiõppe äri kraadi jaoks

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
  • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.

Kraadiõppe äri kraadi jaoks

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon.
  • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.

Kestus

  • 1 aasta täistööajaga või 18 kuud praktikaga
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Loe edasi

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Näita vähem
London , Leeds , Manchester , Berliin , Birmingham , London , London , Nottingham + 7 Rohkem Vähem