MSc digitaalse turunduse ja müügi alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Koolitus Agile digitaalsete turundajate jaoks

Digitaalne turundus mõjutab üsna ühiskonda tervikuna, jättes kõrvale ettevõtete, valitsusasutuste ja kasutajate väljakujunenud tavad. On tekkinud uusi elukutseid ja uusi praktikaid, mis toovad kaasa oskuste puuduse turul ja kiireloomulise vajaduse uute juhtimiskoolituste korraldamiseks nendes valdkondades.

Pidevalt muutuvas keskkonnas, kus oskused kiiresti arenevad ja distsipliinid muutuvad üha spetsiifilisemaks, peavad ettevõtted tänapäeva väljakutsetega toimetulekuks olema rohkem kui kunagi varem.

Uus MSc digitaalse turunduse alal

Avastate põhjalikult kogu digitaalse turundusmaailma, mis keskendub pädevustele ja teadmistele, mida teil on vaja ettevõtetele ehitada ja tegevuskavadesse lisada. Programm keskendub teemadele, nagu sotsiaalmeedia turundus, andmeanalüüs, digitaalne strateegia

MSc-l on tugev tööstuse orientatsioon

KEDGE on üks 10 parimatest ärikoolidest Prantsusmaal ja on 35-ndas FT eurooplasest.

Julge liituda kolmekordse vares Business Schooliga, mis on spetsialiseerunud digitaalsele turundusele!

Miks valida see programm?

Valdkondadevaheline, täiendav ülevaade ("helikopteri vaade"): strateegia / tehnika / disain / digitaalne turundus.

Seos Kedge'i akadeemilise tipptaseme (turunduskeskuse) ja antud õpetuse vahel koos konkreetse ja praktilise lähenemisviisiga.

Projektidele suunatud orienteeruv õppimine ning uute oskuste tuvastamine ja arendamine.

Juhtivate mängijate ökosüsteem: Oxatis, Accélérateur KedgeBS, Aix-Marseille Prantsuse Tech (nr 2 Prantsusmaal) jne.

Koolitus, mis vastab värbajate ootustele: AdWordsi sertifitseerimine, Analüütika, Kodeerimine ja Tehnika jne.

Karjäär

Juhtimine

 • Digitaalse turunduse juht
 • E-kaubanduse juht
 • Digitaalse kliendikogemuse juht

Meeskonna juhtimine

 • E-kaubanduse juht
 • Digital Communication Manager
 • Digitaalse strateegia konsultant
 • Liikluse ja omandamise juht
 • E-äri kaubandusinsener
 • Kasutaja kogemuste haldur

Projekti juht

 • Veebitoodete haldur
 • Digitaalne tootehaldur
 • Digitaalse turunduse tootejuht
 • E-CRM projektijuht
 • Digitaalne veebimüük
 • Sotsiaalmeedia haldur
 • Liikluse haldur

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem

Akrediteeringud