MSc digitaalse turunduse juhtimine - (Coventry ülikool)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

122646_Unknown.jpg

Turundus areneb pidevalt - koos sotsiaalmeedia, uute jaemüügikanalite ja häirivate tehnoloogiatega mängivad kõik olulist rolli selle arendamisel, mis meie arvates pakub võrdselt võimalusi ja riske. Astuge siia maailma ja uurige, kuidas selles turundust juhtida, koos Coventry ülikooli digitaalse turunduse juhtimise magistrantuuriga.

Selle kaasaegse kursuse eesmärk on aidata teid ette valmistada potentsiaalseteks tulevasteks karjäärideks digitaalse turunduse juhtimises. Kursusel uuritakse teoreetilisi teadmisi, oskusi ja isiklikke omadusi, mis võivad aidata teil saada juhiks digitaalse turunduse valdkonnas. Pärast edukat lõpetamist peaksid õpilased õppima ja uurima, kuidas saada kohanemisvõimeliseks ja ennetavaks digitaalturunduse professionaaliks, mis võib tulevikus aidata teil kõrgematel juhtivatel ametikohtadel edasi liikuda.

Miks just Coventry ülikool?

Auhinnatud ülikool, oleme pühendunud pakkuma oma tudengitele parimat võimalikku kogemust. Investeerime jätkuvalt nii oma vahenditesse kui ka uuenduslikku lähenemisviisi haridusele. Meie õpilased saavad kasu tööstusele vastavast õpetamisest ning ressurssidest ja toest, mis on loodud nende edu saavutamiseks. Need ulatuvad meie kaasaegsest raamatukogust ja andmetöötlusest kuni pühendunud karjäärinõustamiseni ja meie muljetavaldava üliõpilasesinduse tegevusteni.

Kursuse info

Õppides digitaalse turunduse juhtimise magistriõppe, antakse teile võimalus uurida mitmesuguseid digitaalse turunduse juhtimisega seotud teemasid.

Läbi tugeva keskendumise ettevõtte kaasamisele peaks kursus võimaldama teil õppida mitmesuguseid üleantavaid oskusi, mis võib parandada teie potentsiaalset tööalast konkurentsivõimet tulevikus. Teile võidakse teha ülesandeks koostada digitaalne turundusprojekt, uurida digitaalse ja turustamist häiriva tehnoloogia mõju, uurida, kuidas suhelda ideedega erinevatele sihtrühmadele, korraldada veebipõhiseid esitlusi ja osaleda simuleeritud elektroonilises ärimängus.

Kursus vaevab ka häirivate tehnoloogiate esilekutsumist, mis võib oluliselt muuta ettevõtete või tööstuste tegutsemisviisi - viimastel aastatel on mõned neist häiretest avaldanud turundusele suurt mõju, näiteks selliste tehnoloogiatega nagu blockchain või suurandmete kättesaadavus , muutes ettevõtete äri. Mooduli "Turundust häiriv tehnoloogia" eesmärk on luua oma arusaam sellest, kuidas need tehnoloogiad saavad turundajatest kasu, eriti digitaalses ruumis, ja pakkuda väljakutseid hallata ka nendega seotud riske.

Muude valdkondadega hõlmatud kursus hõlmab seda, kuidas juhtida digitaalse turunduse projekte, mis võivad olla keerukad oma ulatuse ja tehnoloogia kasutamise osas, ning kuidas tõhusalt uurida ja tõlgendada digitaalse turunduse analüütikat, mis on oluline vahend strateegiliste turundusotsuste teavitamiseks juhtimise vaatenurgast. Koos tarbijakäitumisele keskendunud mooduliga uurite, kuidas organisatsioonid loovad veebis oma teadmisi inimeste käitumisest ja tagavad kampaaniate tõhususe üha digitaliseeruvamas ärikeskkonnas.

Digitaalse turunduse juhtimise tundmaõppimisel peaks kursus aitama teil arendada mitmesuguseid ülekantavaid ja asjakohaseid oskusi, näiteks arendada tarbijakäitumise mõistmist, koostada turunduskommunikatsiooni olukordade analüüs ja viia läbi kliendi turunduskommunikatsiooni kampaania istungisaali samm. . Samuti uurite, kuidas juhtida globaalseid turundusmeeskondi.

Ülevaade

See kursus sisaldab praegu professionaalse arengu moodulit. Igal osaleval kraadiõppel on praegu Chartered Management Institute (CMI) ** professionaalse arengu mooduli individuaalne versioon. Lisateavet iga mooduli sisu kohta leiate selle kursuse lehe jaotisest Õppeteemad.

Moodulid

  • Digitaalturundusprojektide juhtimine
  • Digitaalse turunduse strateegia
  • Häiriv tehnoloogia turunduses
  • Turundusstrateegia, planeerimine ja kontroll
  • Tarbijate käitumine
  • Turunduskommunikatsioon
  • Digitaalse turunduse analüüs
  • Globaalsete turundusmeeskondade juhtimine
  • Globaalne professionaalne areng - nõustamine
  • Projekt

122647_student-849825__340.jpg
StartupStockPhotos / Pixabay

Tööalane konkurentsivõime

Karjääri väljavaated

Manustatud tööalane konkurentsivõime on selle kursuse põhirõhk. Erinevate algatustega tutvustatakse õpilastele rakendusalast õppimist ja pidevat ametialast arengut, sealhulgas autentsete hinnangute kasutamist.

Teil on võimalus uurida lõppprojekti, mis põhineb kas teaduspõhisel või tööstusharul põhineval nõustamisprojektil. See peaks andma teile paindlikkuse välja töötada erinevaid Pathways tulevikus tööalast või täiendavat uurimist. Projektimooduli osana toimuvad praktikakohad sõltuvad saadavusest ning konkureerivast taotlemis- ja valikuprotsessist ning võivad rakenduda tasud.

Kus meie lõpetajad töötavad

Varasemad lõpetajad on omandanud positsioonid paljudes digitaalse turunduse valdkondades, näiteks sotsiaalmeedia kampaaniate haldamine ja veebisaitide analüüs, töötades juhtivate organisatsioonidega kogu maailmas, näiteks McCann, Zürich ja paljud teised.

Sisenemise nõuded

Vastuvõetud taotlejad omavad tavaliselt autasud bakalaureuse kraadi (vähemalt 2: 2) asjakohase akadeemilise distsipliini. Taotlejad, kellel on kraad mõnes muus distsipliinis, võidakse lubada pärast kaalumist igal konkreetsel juhul eraldi.

Asjakohaste kogemustega kandidaatide taotlusi julgustatakse ja neid arvestatakse individuaalselt.

EL / rahvusvahelised üliõpilased

Inglise keel võõrkeelena: see kursus eeldab üldist IELTS-i 6,5, kusjuures ükski komponent pole madalam kui 5,5. Vajadusel on saadaval sessioonieelne inglise keel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Loe edasi

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Näita vähem
Halifax , Birmingham , Londoni Ealingi linnaosa , Manchester , Dundee , Greenwichi kuninglik piirkond , Gillingham , Kohtu hoov , Birmingham , Twickenham , Leicester , Coventry + 11 Rohkem Vähem