Miks see kursus?

Strathclyde'i digitaalse turunduse juhtimise magistrikraad (DMM) on välja töötatud koostöös tööstusega, vastates digitaalse turunduse alaste üliõpilaste kasvavale vajadusele. Programmi eesmärk on võimaldada teil saada digitaaltehnoloogia järgmise põlvkonna spetsialistideks.

Strathclyde Business Schooli kõrgelt tunnustatud turunduse osakonnas asuv kursus põhineb juhtivatel akadeemilistel ekspertidel kogu ärikoolis. Kursus on samuti kasulik ülikooli loodud suhetest tööstuse ja tööstuspartnerite kaasamisega programmi väljatöötamisse ja elluviimisse. See lähenemisviis tagab, et DMM vastab digitaalse töökoha muutuvatele vajadustele ning võimaldab teil omandada uusimad teadmised, parimad tavad ja erialased oskused, et arendada oma karjääri digitaalturunduses.

E-turunduse praktikaklass on välja töötatud ja edastatud koostöös digitaalse turunduse spetsialistidega juhtiva digitaalmeedia agentuuri kaudu. Eksperdid jagavad oma digitaalse turunduse alaseid teadmisi praktikas, pakkudes teile arenenud ja digitaalse meediumi arusaamist ja praktilisi kogemusi, samuti kujunemisjärgus meedias.

Tööstusharu koostöö ulatus ja osalemine meie digitaalse turunduse juhtimise programmis muudab selle teie karjääriredeliks erakorraliseks otstarbeks.

Digital Transformative projektis osalete digitaalse turunduskliinikus, kus kohalikud ettevõtted esitavad digitaalse turunduse väljakutseid ja operatiivseid probleeme. Te aitate ettevõtetel digitaalse ümberkujundamise plaani kaudu välja töötada ametlik lahendus.

Mida sa õpid

Õppida kümne kohustusliku klassi kahe semestri jooksul ning osaleda ka digitaalkujundava projekti ettevalmistamisel ja varajases staadiumis. Suveperioodi kogu fookus on teie Digital Transformative projekt.

Programm pakub igakülgset arusaamist digitaaltehnoloogiatest ja nende rakendusest ärilistel eesmärkidel. Õpetamis- ja õppimismeetodid hõlmavad loenguid, juhtumiuuringuid, esitlusi, töötoad ja praktilist äriprojekti. Programmi potentsiaalsete eeliste realiseerimiseks on vaja ulatuslikku sõltumatut uuringut ja grupi osalust.

Programmi põhiosa on selle tööstuse asjakohasus ja reageerimine, samuti akadeemiline mõtlemine, teooriad ja tipptasemel turundus- ja juhtimispraktikad.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi autasud kraadi või ülemere samaväärne Marketing või Business kraadi koos olulise turunduse komponent.

Ettevõtete ja turunduse eelnev õpe on vajalik selleks, et õpilased saaksid asjakohaselt panustada klassi suhtlemisse ja grupitöösse ning täielikult omandada oskuste arendamise, mis läheb kaugemale turunduse ja juhtimise põhiaspektidest. Digitaalse turunduse ja / või juhtimise töökogemus on kasulik ka nendele uuringutele, kuid mitte kohustuslik.

Õpilased, kelle jaoks inglise keel ei ole nende emakeel, peab selle programmi sisenemiseks olema vähemalt 6,5 IELTS-skoor, mille individuaalne skoor pole alla 5,5.

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-Magistriõpe Program on ettevalmistuskursus Strathclyde Rahvusvahelise Uuringukeskuse ülikoolis rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte-ELi / UK), kes ei vasta Strathclyde ülikooli magistrikraadi sisenemise nõuetele. Pre-Magistriõpe programmi eesmärk on edendada mitut kraadi võimalusi.

Edukas lõpetamises saate edukalt omandada kraadiõppe kursuse Strathclyde Ülikoolis.

Karjäär

Tööstuspartnerite kaasamine programmi arendamisse ja kättetoimetamisse on suunatud sellele, et õppekava oleks asjakohane digitaalse töökoha pidevalt muutuvate vajaduste suhtes. Selle ainulaadselt dünaamilise ülikoolide ja tööstuse koostöö tulemusena on teil võimalus omandada ajakohaseid teadmisi ja erialaseid oskusi tööstusharu parimate tavadega.

Selle magistriprogrammi edukas lõpuleviimine suurendab märkimisväärselt teie tööhõive väljavaateid digiteeritud turul. Teil on kvalifitseeritud taotleda laia positsiooni valikut (nt turundaja, juht, strateeg, konsultant, andmeanalüütik jne) tööstussektorites, nagu näiteks rahandus, tervishoiusektor ja avalik sektor, kus tööandjad on valmis maksma kõrge lisatasu töötajate jaoks, kes suudavad täita digitaalsete oskuste puudujääke töökohal.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 29 kursust University of Strathclyde Business Schoolis »

Viimati uuendatud Oktoober 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
21,150 GBP
Rahvusvaheline | Šotimaa / EL 13 000 £ | Ülejäänud Suurbritannia 13 000 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date